Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да ви представя новата ми джипка... :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от kinex
    Разхода си е супер
    Това не е V8 Според разни източници, пък и според хора, чиито мнение тежи (Венци, Пламен, Митко Фулдата, Роко Флекса...) колата трябва да дава 16-18?...

    Коментар


    • #62
      Икономията е майка на мизерията.
      Добре дошъл в клубът

      Коментар


      • #63
        Спирам да се оплаквам от моя разход от 20л газ
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #64
          Яро, Колата харчи малко когато МАХНЕШ УДОВОЛСТВИЕТО от карането, когато и се кефиш (а ти все пак до скоро имаше Голф) разхода ще е висок - радваи се че цената на бензина в момента е "ниска", но лятото идва, както и Евро Съюза, така че 2Евро литъра е възможна цена.
          Пожелавам ти да печелиш така че да не ти пука от разхода

          Коментар


          • #65
            мойта при каране на границата на възможностите на колата изхарчи 16 л/100км вероятно и за това толкова върви

            иначе като я карат нормално е между 12 - 14
            drive alive

            Коментар


            • #66
              Първоначално публикуван от go go go
              мойта при каране на границата на възможностите на колата изхарчи 16 л/100км вероятно и за това толкова върви

              иначе като я карат нормално е между 12 - 14
              Предлагам ти да се съберем при Фулдата и да направим сравнение.. На мен ще ми е интересно това 'не-вървене' при теб какво значи по твоите стандарти..

              Коментар


              • #67
                значи ще се видим да ги пробваме, може и при братя флекс, аз и без това прекарвам там доста време
                drive alive

                Коментар


                • #68
                  Става..

                  Коментар


                  • #69
                    Yaro , малко късно видях че ме питаш за бензина , за съжаление нямам наблюдения на тоя мотор.Но както казваш , голяма кубатура , бавнооборотен , с долен вал , добър ще е.Да видим разхода
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • #70
                      "3F-E 3955 6 EFIG 155 114 4200 298 2200 12 OHV 94 95 8.1:1"
                      Абсолютно си прав, аз си мислих за мотора на стотицата, това още веднъж доказва че не трябва да се спи като се пише .

                      Коментар


                      • #71
                        абе той и оня на стотицата е един .... беше добър за времето си, когато изкезе. в днешно време е направо античен но явно си има почитатели

                        иначе според мен проблемите на двигателя за който говорим идва от безбройните еко системи. понеже е много стар като концепция, а се е наложило да отговаря на разни високи изисквания са го преработили но само по периферията. набутали са му една камара вакумни клапани, няколко километра маркучи и една много странна вакумна помпа която духа и смуче в една затворена система

                        след като изкл. всичките кабели на клапаните и им извадихме маркучите единствената промяна бяха малко по високи празни обороти

                        а в крайна сметка цялата екология идва от прекалено бедната смес на която работи, от там идва и тая немощ в оборотите над 2500 и други някои проблеми, в това число по - краткия живот на мотора като цяло.

                        ако небеше служебен автомобил вече щях да го тунинговам
                        drive alive

                        Коментар


                        • #72
                          Задните амортисйори на Тойота ЛК80 с еднакво захващане ли са и в двата края.

                          Коментар


                          • #73
                            Първоначално публикуван от kinex
                            Задните амортисйори на Тойота ЛК80 с еднакво захващане ли са и в двата края.
                            Не, задните са large pin/large eye. Предните са large pin/large pin.

                            Коментар


                            • #74
                              Не са еднакви, отдолу са с хоризонтален болт , а отгоре с вертикален болт, които е заварен на самия амортицьор, и с по две гумени тампончета от двете страни. Ако ти трябва нещо по точно дай рама.

                              Коментар


                              • #75
                                Ще пусна нова тема да не спамим тази.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X