Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

    Аз определено се съмнявам в километрите на първата.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

      За тези коли пробег от 350 000 - 500 000км не е проблем , а и няма такива.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        За тези коли пробег от 350 000 - 500 000км не е проблем , а и няма такива.
        Знам. Ама понеже по-горе аргумента за избор на първата е само по-малкото километри, се обадих, че май има послъгване.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

          Аз мисля,че ако бялата е на реални 380 000 и е подаржана и сервизирана както трябва не би триабвало да има проблем,а сивата просто изглежда по запазенана прав поглед,за километрите не сам сигурен дали са 250 000км

          Коментар


          • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

            Първоначално публикуван от ivan pekov Преглед на мнение
            Аз мисля,че ако бялата е на реални 380 000 и е подаржана и сервизирана както трябва не би триабвало да има проблем,а сивата просто изглежда по запазенана прав поглед,за километрите не сам сигурен дали са 250 000км
            От това, което се вижда на снимките, а то не е много - бялата е с леко попротрита кожа на лоста, но не фрапиращо; на сивата лостът и воланът са прясно преоблечени - това ме кара да се съмнявам дали километрите ѝ са наистина по-малко. За да си правиш изводи обаче трябва да ги видиш и двете на живо.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

              Не трябва ли уредите на тези да измерва в мили ?
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                За мен лично километрите никога не са имали значение.Все едно да се чудиш за коя да се ожениш - по малко такованата или повече!!! Качвай се карай гледай, която ти ляга на душата - тя е!Още повече, че за тоя мотор разлика от 100 000 км не е нещо жизнено важно! Мотор се прави,блокажи можеш да си сложиш, но ако трябва да се намесват шлайф и ЦО ...нали ме разбираш, гледай за ръжди,гнилочи или стари инетервенции, че има с удари и после недонаправени!
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                  Защо не разгледаш и тая?






                  Има я също обявена по сайтовете. По-нова е като година, с по-малко обявени километри (ако са верни), не на последно място е с правилния волан. Идва малко по-скъпа спрямо горните, но като гледам е и доста пипната с повдигане, шнорхел, лебетка, хубави гуми и т.н.


                  Toyota Land cruiser TLC-80 4.2D
                  Цена 16 990 лв.
                  Дата на производство май 1998 г.
                  Тип двигател Дизелов
                  Мощност 150 к.с.
                  Скоростна кутия Автоматична
                  Категория Дълга база
                  Пробег 180000 км
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                    Тая старозагорската на снимките е видно, че е мацано яко отдолу с чернилка..,не е ясно какво е отдолу. Ако не го бърка питащия десния волан- Бургаската да взима, доста добре изглежда, богато оборудвана и не на последно място- представителство на Тойота..не, че е чак такава гаранция, но все пак значи нещо.
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                      Само дето не е на 250 000 км. , а на 250 000 мили. Не знам,защо колегата си мисли,че е на 250К км

                      Коментар


                      • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                        Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                        Само дето не е на 250 000 км. , а на 250 000 мили. Не знам,защо колегата си мисли,че е на 250К км
                        Не, километри са. На кадъра в обявата е видно, че пробега е в километри, както и дневния километраж..
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                          Ако за тази говорим - или трябва да слагам очила или определено в мили си е километража

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a4198601o_new.jpg
Прегледи:1
Размер:206.7 КБ
ID:5628459

                          Мдааа ще се слагат очила - сега като се загледах над пробега и под дневния си има km.... Отивам за моркови

                          Коментар


                          • Бялата е с проблем в скоростите..

                            Лично питах,казаха ми че е в "км" а и на снимката се вижда в обявата.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-12-14, 16:35.

                            Коментар


                            • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                              Първоначално публикуван от ivan pekov Преглед на мнение
                              Бялата е с проблем в скоростите..
                              Това за коя ? Бялата десноволанеста ли ?
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                                Казанлъшката е някакъв уникат, защото няма ТЛК 80 98г. която да е 150к.с. Има нещо гнило, а цената не като за такова...
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X