Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

    Този на колко пари е последно?Що не си оставиш телефона.Някоя снимка имашли?
    Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

    Коментар


    • #47
      До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

      Първоначално публикуван от Bobi007 Преглед на мнение
      Здравейте колеги , точно за този джип имам въпрос . Участвах на този търг и се класирах трети .Но се оказа че има проблем .Един приятел познава собственика от когото са го взели и аз ходих да си поговоря с човека .Оказва се че джипката е "глътнала вода" и ще трябва ремонт на мотора. Въпросът ми е скъп ли е такъв ремонт и до колко пари може да стигне .Имах голям мерак, но ако е цифра по добре да се откажа за да не ми изгори депозита и да търся друг .Предлагат ми такъв за 4200 лв и не е толкова изгнил , а този трябва да се кърпи. Благодаря предварително.
      Това сигурно ли е. Аз пращах един познат да го гледа, че нямаше как да отида от Бургас. Той ми каза, че е доста изгнил и ,че му ги няма ключовете и акумулаторите. Собственика не искал да ги дава бил изет така и се продава без ключове и без акумулатори. А то каква била работата. . Ти си младши участник и нямаш право на лични. Обади ми се ако обичаш на О 8 8 9 2 1 5 2 7 6 по всяко време, искам да те питам нещо.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #48
        До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

        Джипа е изгнил , така е но това го приемам . Проблема с мотора ме притеснява защото ми се струва че ще е скъп ремонт. А иначе е без акумулатори и без ключ и това са го направили нарочно за да не може да се пробва , аз иначе щях да си занеса акумплатори. На мен ми се вързва на 3500 лв ако ми дойде реда , но май по добре да се откажа . Ще се обадя по телефона утре за съдействие ако може

        Коментар


        • #49
          До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

          Това са снимките на джипа
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #50
            До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

            Първоначално публикуван от Bobi007 Преглед на мнение
            Един приятел познава собственика от когото са го взели и аз ходих да си поговоря с човека .Оказва се че джипката е "глътнала вода" и ще трябва ремонт на мотора. Въпросът ми е скъп ли е такъв ремонт и до колко пари може да стигне .Имах голям мерак, но ако е цифра по добре да се откажа за да не ми изгори депозита и да търся друг.
            Ти какво очакваш - длъжник, на когото му взимат насила колата, да седне да я хвали пред купувачи, от които няма да вземе нито лев
            Иначе - направо купувай другата, която ти е предложена
            (Някои чакаме "на гюме")
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #51
              До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

              Първоначално публикуван от Bobi007 Преглед на мнение
              Здравейте колеги , точно за този джип имам въпрос . Участвах на този търг и се класирах трети .Но се оказа че има проблем .Един приятел познава собственика от когото са го взели и аз ходих да си поговоря с човека .Оказва се че джипката е "глътнала вода" и ще трябва ремонт на мотора. Въпросът ми е скъп ли е такъв ремонт и до колко пари може да стигне .Имах голям мерак, но ако е цифра по добре да се откажа за да не ми изгори депозита и да търся друг .Предлагат ми такъв за 4200 лв и не е толкова изгнил , а този трябва да се кърпи. Благодаря предварително.
              Колега, не се заблуждавай
              4.200лв. са твърде близо до 3.500лв. С което искам да кажа, че едва ли този за 4.2К ще грее отвсякъде. Тези коли са изключително здрави и в добро състояние вървят към 10-те бона. А ако са с 4.2 (1HZ) отиват и на 15 и нагоре. За парите за които говорим тук при всички положения ще има работа. Въпроса е и ти какво очакваш от автомобила. Ако си решил да си го правиш постепенно и за теб, да. Но ако идеята е да се вземе нещо и да се кара и поддържа с минимум средства, не е това автомобила.

              Успех в избора!

              Коментар


              • #52
                До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                Тези коли са изключително здрави и в добро състояние вървят към 10-те бона.
                Въпросът е дали на 5 К си струва. Очертава се да "замине" за толкова
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #53
                  До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Въпросът е дали на 5 К си струва. Очертава се да "замине" за толкова
                  Коя? Тази, която дискутираме тук ли? Зависи. От ресьорната 7-ма серия, 4.2 е върха на сладоледа. Ако човек много се заиграе, рано или късно ще стигне до този двигател на тази комплектация. Явор Вромоса например. Пак казвам, зависи какви са намеренията в последстие.. За 5 хил.лв. или малко отгоре може да се вземе и нещо друго, което да не изисква много в последствие.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

                    Тази. Точно тази - изгнилата с тракторния двигател. Аз също участвам "косвено", т.е. обещал съм част от парите.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #55
                      До: Тойота на публична продан ?

                      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                      Според мен возилото напълно си заслужава-само да не стигне много висока цена...и друго се сещам-шом няма акумулатор(че дори два трябват),като как ще се стартира мотора...?Току-виж има някой сериозен проблем с него,знае ли човек...?
                      Та ще е добре на търга да отидеш с два акумулатора под мишница...
                      сигорен съм ,че и с един акумолатор ще запали,чети внимателно
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #56
                        До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

                        Колата си е ОК, другото са "партенки". Слаб, "тракторен" двигател ( пази Боже, сляпо да прогледа - справка подписа ми), обаче нямало грам ангренаж, верига или ремък по него - всичко било на зъбни колела , "вечна" работа, пък ако е "удавен" и не става - ще му купим бензинка - 4,2, пълно е с "леви дирекции / десни волани". Вече говорихме с
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

                          Колеги и аз имам такава Тойота 73ка , 3.5 тд. Вече доста време тьрся колянов вал но няма . Ако на някои му трябват други части да свирка че ще и слагаме друг мотор. 0896659886

                          Коментар


                          • #58
                            От: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

                            Явор-Вромос мисля че имаше такъв мотор на части. Драсни му едно лично или му се обади.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Тойота Ленд Крузер BJ73 на публична продан. Заслужава ли си?

                              Питах го но няма . Някои от работниците му го е дал за скрап .

                              Коментар


                              • #60
                                Тази ли беше?

                                А бре момци не се ли продаде тая същата Тойотка преди време тук при нас?http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...543&f1=details Помните ли?За колко ли я продават сега,а и що я продават толкова скоро??

                                HZJ80 - 4.2d:
                                Последно редактирано от Yaro; 20-01-12, 10:44.
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X