Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Тази ли беше?

    Тази я знам, беше по скъпа, но не се продава доста време вече. А и ми се кара нещо фул тайм .

    Тази година бях на два пъти в Брюксел, ама не остана никакво време да пообиколя .
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #77
      От: Тази ли беше?

      Какво ти диско, каква 80та. Аз искам сила-мощт и външен вид, мисля да се метна на една Fiat Multipla че най ми тича на характера.

      Коментар


      • #78
        Какво ще кажете за това - FZJ80?

        Привет колеги!Знае ли някой нещо за тази Тойота!И как ви се види като цяло...!Благодаря за мненията!http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...676&f1=details

        Последно редактирано от Yaro; 20-01-12, 10:39.
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #79
          От: Какво ще кажете за това?

          Е никой ли не е виждал това нещо по софийските улици??
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #80
            От: Какво ще кажете за това?

            Това колега е една хубава 80-ка с комбинация от окачване Oldman emu,tjm i ironman с 4.5 литров двигател и автоматична ск.Кутия,която лапа поне 22 литра бензин за 100км или 16/100 газ.Изглежда доста ефектно но според мен окачването ще има проблем.
            ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

            Коментар


            • #81
              От: Какво ще кажете за това?

              Искаш да кажеш,че окачването ти изглежда уморено или,че не е направено и пасвано изначале като хората?А за разхода на бензин съм съгласен,че ще да е около 22,но как ще стане работата със 16/100 газ?
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #82
                От: Какво ще кажете за това?

                За да си вземеш машина като тази , ще ти трябват много средства и усилия . А и колегата е прав , че не можеш да го нахраниш този джип .
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #83
                  От: Какво ще кажете за това?

                  Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                  За да си вземеш машина като тази , ще ти трябват много средства и усилия . А и колегата е прав , че не можеш да го нахраниш този джип .
                  Колега имам представа какъв е разхода на тази машина!Въпросите ,които задавам тук са единствено относно това дали някой има конкретни наблюдения върху конкретния екземпляр!И недоумявам как би могла да харчи 16 газ при бензинов разход 22?
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #84
                    От: Какво ще кажете за това?

                    От снимките се вижда малко недоклепана работа по кормилната щанга и задния панхард, ама ако е само това са бели кахъри.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Какво ще кажете за това?

                      Имам познат който кара такава toyota със същата комплектация и според него разхода му е горе долу такъв.
                      ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Какво ще кажете за това?

                        От няколко колеги с 80тка 4.5 бензин (с газ) впечатленията са:
                        бензин:
                        градско - 22-25
                        извънградско - 17-20

                        газ:
                        градско - около 25 (може и нагоре)
                        извънградско - 17-20

                        Офроуд е много относително.
                        Аз със стария 4.0 (3F-E) съм стигал до 45/100 газ.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                          И двете Тойоти, за които sonda пита наскоро тук все още се продават..
                          Няма ли някой да попълни редиците на собственици на 80 тука?

                          Коментар


                          • #88
                            От: Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

                            Не се взима лесно решение Яро!Още повече ,ако си решил да я имаш тази кола повечко време!Т.е да я правиш,като за винаги,защото 80-ките това заслужават!!
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #89
                              Една добре екипирана TOYOTA LANDCRUISER - OVERLAND/ 4.2TD VX 80 SERIES от ebay

                              Здравейте Колеги,

                              Вижте на какво експедиционно возило се натъкнах в ebay:

                              http://www.ebay.co.uk/itm/TOYOTA-LAN...item27c2ad59ef

                              Продава се (но в Африка) оборудвано с вилици, лъжици...и джапанки :-)

                              ...и забележете надписа на стъклото "One life. Live it"
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от sd33t; 24-01-12, 12:55.
                              ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                              Most sports require only one ball - real sports require two.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Една добре екипирана TOYOTA LANDCRUISER - OVERLAND/ 4.2TD VX 80 SERIES от ebay

                                OVERLAND VEHICLE IN SOUTH AFRICA
                                BRITISH REGISTERED, FULLY EQUIPPED TO DRIVE BACK TO UK
                                Полет до Южна Африка, купуване и пътуване обратно до България Ех...
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X