Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Тойоти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите Тойоти

    Според мен Тойотата ти е с минимален лифт и боди-лифт,който няма никакъв смисъл,освен да се сложат по- големи гуми.Тойотата е хубава ,но както каза Белата концепцията е доста сбъркана.Големи гуми,слаби дифове,излично висок център на тежестта,паркетна броня,пък лебедка,по скоро е кафеджийска джипка.Със здраве да си я караш!
    БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
    TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
    Съби Радев А(-) 0895745706

    Коментар


    • От: Представяне на нашите Тойоти

      по принцип никога не е ходила в гората тази фжипка а е правена само за красота (даже и шнорхела не е свързан). остносно дифовете както може да се направи освен да смена гумите с по малки. За бронята няма да се повтарям, всичко с времето си. боди лифта е около 10см а окачването нз. според вас кой друг джип може да замени такъв модел тойота (тези които имат опит)

      Коментар


      • От: Представяне на нашите Тойоти

        До сега влизах при вас (тойотаджиите) от дъжд на вятър, но това с по-горе с губерите направо ме разплака (липсва само порцеланово тигърче на таблото - от тези дето си клатят главите) и се абонирам за целия ви раздел! Иначе на колегата джипа му е трепач (с една-две забележки) и дано много да го радва...

        Коментар


        • От: Представяне на нашите Тойоти

          Aбе,какво се хванахте за тия губери,човека написа,че така го е купил.Този кусур се оправя с три дръпвания,пък ако ще да паднат и корите,заедно с буланата.
          Иначе, не виждам кой от редовните в подфорум Тойота няма да го плати на момента този джип,ако му е паднал на хубави пари,със всичките кусури,които се изписаха.
          Към колегата Иван Обрейков-ако няма да го вкарваш в хард изпълнения,карай си го така.Ако ще караш по хард, продай тези 35ци на някой нахъсан Патроладжия, купи си едни 32ки и махни бодилифта.Помпата остави както си е-нека си бяга.Да слагаш дифове,които ще издържат на агресивно каране с тези 35ци е голям филм,не ти трябва.
          Иначе,държа да кажа,че на мен ако ми изпадне тази ТОЙОТА на някаква приятна цена,ще я повлека и с губери отгоре на тавана.
          Да ти е честита машината и много безаварийни километри!
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • От: Представяне на нашите Тойоти

            Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
            Aбе,какво се хванахте за тия губери,човека написа,че така го е купил.Този кусур се оправя с три дръпвания,пък ако ще да паднат и корите,заедно с буланата.
            Иначе, не виждам кой от редовните в подфорум Тойота няма да го плати на момента този джип,ако му е паднал на хубави пари,със всичките кусури,които се изписаха.
            Към колегата Иван Обрейков-ако няма да го вкарваш в хард изпълнения,карай си го така.Ако ще караш по хард, продай тези 35ци на някой нахъсан Патроладжия, купи си едни 32ки и махни бодилифта.Помпата остави както си е-нека си бяга.Да слагаш дифове,които ще издържат на агресивно каране с тези 35ци е голям филм,не ти трябва.
            Иначе,държа да кажа,че на мен ако ми изпадне тази ТОЙОТА на някаква приятна цена,ще я повлека и с губери отгоре на тавана.
            Да ти е честита машината и много безаварийни километри!

            Благодаря колега! Да доста на далавера го взех (такаче тия косури не ме инт) а и много пари са хвърлени по него. Да попитам тъй като нз колко пари може да му се вземе в БГ на този джип? Доста трудно ми е и да го закарам на автовоз понеже е много висок и всички ми отказват а не ми се иска аз да си го карам на самоход. Само не разбрах коя помпа е по добра механичната или ел.?

            Коментар


            • От: Представяне на нашите Тойоти

              Наред с руските джипки се сдобих и с една Тойота. Модел HZJ80, с 4.2 атмосферен дизел, по километраж е 365 000, но колко е реално не се знае. Джипката някога е била бяла на цват и е имала надпис на вратите UN, по време на войната в Босна. После е попадала на различни стопани и всеки се е отчел с нещо, накои неща не много удачни. Има окачване OLD MAN ENU, според мен с 3'' лифт, като смятам, че е малко побългарено, но да речем не е зле. Интериора ми се стори интересен, защото е 5+1, като на предната пасажерска седалка могат да седнат 2-ма души. Машината е с ръчни скорости, за съжаление е без блокажи и въпреки усилията на предишните собственици да и видят сметката не се е предала

              В моментя я привеждам в състояние годна за екслоатация, щот има доста замазани нещица с цел лесна продажба. Ето и няколко снимки на въпросната хубавица, викам и "Кораба" щот като застане до руските машини е малко огромна.


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0415.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5423229 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0414.jpg
Прегледи:1
Размер:119.6 КБ
ID:5423230 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0413.jpg
Прегледи:1
Размер:131.4 КБ
ID:5423231

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0411.jpg
Прегледи:1
Размер:163.5 КБ
ID:5423232 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0410.jpg
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5423233
              Последно редактирано от Стоян Францов; 07-11-12, 08:35.

              Коментар


              • От: Представяне на нашите Тойоти

                Честито! Чудна машинка...
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • От: Представяне на нашите Тойоти

                  Честито. Много да те радва и д ти върши чудесна работа...

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите Тойоти

                    Честито! Красота...

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите Тойоти

                      Честита придобивка! Джипа изглежда перфектен ,много без аварийни киометри и много дате слуша.Успех.

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите Тойоти

                        Много е хубав, да ти е честит!
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите Тойоти

                          Честито !

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите Тойоти

                            Днеска чукнах 330 000 км на джипката
                            Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                            Lexus LS430

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите Тойоти

                              Тъкмо се е разработила значи
                              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите Тойоти

                                По италианските сервизни стандарти е време да смениш маслото...за първи път...
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X