Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект - Джимни Екстрем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Що питаш като съм написал
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      Ами интересно ми е.

      Коментар


      • #18
        Аз затова исках Митко да напише, ама е заседнал някъде на Фанта Хмел
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          Ще го почакаме тогава.
          Начина по които ги вкарвам аз да го трия ли или може да остане.
          Всъщност аз ги вкарвам на двайсет тонна преса щото ме мързи да въртя менгемето.

          Коментар


          • #20
            Щом успяваш да го направиш без да изхвърчат и да ти извадят окото значи е правилен начин
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              при мен менгемета бол чyкове бол много мерак но все пак да се допитам как е най правилния начин..
              така като ги гледам няма да е сложно като на една обикновена жигула ако тампоните са цели не от две половинки...
              митко фулда много штте ми е от полза вашето мнение по вапроса..
              само една гума дойде мамка им на тия 4 гуми ми липсват..
              поздрави..........

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                Щом успяваш да го направиш без да изхвърчат и да ти извадят окото значи е правилен начин
                Абе аз не мога да си го представя Фулдата да играе нунджаго с носач ама нека тои си каже.

                Коментар


                • #23
                  а ето ги и джантите за тези парички 70€ на брой са супер...


                  а за цената на тампоните 200€ за 4 носача колкото и оригиналните...но до колкото знам като качество са много по добри
                  поздрави..........

                  Коментар


                  • #24
                    айде почвай да ги набиваш, че откога те чакам... . варианти разни - менгемета, чукове, преси, пиропатрони, пиратки... абе да влезнат някакси без да ти извадят някое око... давай, набивай, не се моткай пред компа, той втулките не набива... надявам се това лято като се разходиме до барцелона да си готов най накрая и да ме повозиш
                    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                    Коментар


                    • #25
                      е още не е дошло окачването...
                      като дойде ще пробвам.
                      днес теглих колко тежи една 235 и една джанта
                      само с 5 гуми и джанти се увеличава с 50кг тежеста на джипката а повече не мога да мърдам
                      от това на горе...
                      май ще ходя на преглед с празен резервоар....
                      поздрави

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                        е още не е дошло окачването...
                        като дойде ще пробвам.
                        днес теглих колко тежи една 235 и една джанта
                        само с 5 гуми и джанти се увеличава с 50кг тежеста на джипката а повече не мога да мърдам
                        от това на горе...
                        май ще ходя на преглед с празен резервоар....
                        поздрави

                        като минеш прегледа сподели как точно ти легализират тунинга, щото току виж след някоя друга година и нашите власти се сетят да легализират промените в колите....
                        LZ1RED

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                          е още не е дошло окачването...
                          като дойде ще пробвам.
                          днес теглих колко тежи една 235 и една джанта
                          само с 5 гуми и джанти се увеличава с 50кг тежеста на джипката а повече не мога да мърдам
                          от това на горе...
                          май ще ходя на преглед с празен резервоар....
                          поздрави
                          Разкарай задната седалка
                          Можеш да сложиш бутафорна, от стиропор и да я завиеш с калъф за седалка отгоре - няма да се сетят гаранция
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                            Разкарай задната седалка
                            Можеш да сложиш бутафорна, от стиропор и да я завиеш с калъф за седалка отгоре - няма да се сетят гаранция
                            мисля че по добра идея е да махне мотора, разликата също няма да се усети
                            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                            Коментар


                            • #29
                              Е, тогава ще се заядат че не отговаря на изискванията за педални превозни средства...
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #30
                                ами има много варианти легализатора или по точно инжинера дето ще ми прави всичките документи вика че дори да надвиша тези 50кг имало някви 4% допустими с които се надявам да нямам проблеми..
                                но не ми се ше да махам демпфери предни кардани резервни гуми още от парвия пат ако ме варнат имам две седмици да отслабна тогава ще му мисля...
                                няма проблеми като дойде време за легализацията ще опиша подробно всичко но от сега казвам цялата тази процедурка е за парички нищо повече някой хора от това живеят и така...
                                поздрави.......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X