Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект - Джимни Екстрем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

    Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
    А има и вариант когато болта се завива в самият фланец Това не е ли опасно ?
    Фланецът си е стомана де ,не алуминиев.Имам някъде снимки.
    Не е опасно ама така са леките коли.
    Опа забравих. И Г-класата е така.

    Коментар


    • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

      Пламене ,ето затова говоря .
      Прикачени файлове
      B+

      Коментар


      • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

        Пламен пали от четвърт. Другите да го гледат.

        Коментар


        • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          Пламен пали от четвърт. Другите да го гледат.
          С този бензин в кръвта .
          B+

          Коментар


          • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

            днес си отвлекох вниманието ето с тези играчки направо смях те мойте дифове много голями хА хА..
            утре ще гледам фланците..




            поздрави

            Коментар


            • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

              Еи ся вече с тия блокажи мина в друго състезание.
              Наздраве.

              Коментар


              • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                айде като си дойда ще се надпреварваме по калищата.........
                предполагам всички занете мойта история с задния диференциал сега като видях кво кутре е касетата не се учудвам че имам луфтове..
                наздраве

                Коментар


                • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                  особено впечатляващ е размера на компресора . трябва някой път да снимам моя компресор на климатика - голям е горе долу колкото футболна топка - около 2 пъти по голям от твоя диф.

                  надявам се че майстора който ще ти монтира блокажа знае какво прави - при АРБ има някои тънкости.
                  Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                  http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                  http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                  Коментар


                  • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                    ами аз доста търсих майстор кйто да ми свърши кадърно и на човешски цени от доста места имам информация че е добър но ще видим накрая да не го хваля предварително...
                    все пак тук става въпрос за не малко пари мерси че ми казваш за тънкостите...
                    аз това малкото компресорче няма къде да сложа камо ли тутмак
                    айде че ми се гледат снимки от новата машина
                    поздрави

                    Коментар


                    • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                      денс реших да си монтирам сам компресорчето за да олесня малко майстора все пак това е нещо дето мога да свърша пък и е много тясно мястото...
                      хич не ми се изкаше да го сложат някаде на рамата и се радвам че успях да го монтирам
                      на това тясно местенце......

                      поздрави

                      Коментар


                      • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                        днес се зарадвах може би най много от всичкия този тунинг на касите дифове...
                        говорих с майстора и предния диф е готов пиньона и короната са паснали идеално поне се успокоих че не съм дал на празно една камара пари за проба дали от бензиново сузуки стават на дизел..
                        утре се надявам да и привърши и задния блокаж също да стане че и той от бензиново джимни но нали трябва да стане джип не паркетче.
                        проверих си фланците всичко е наред като ги монтирам ще си каже...
                        поздрави

                        Коментар


                        • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                          късите дифове и задния блокаж са вече монтирани сега се връщам пак на зад.,
                          както казах по нагоре имам два разбити накрайника поради това че не смених хебела на кормилната кутия..
                          от няколко дена мисля как да реша проблема че два накрайника са 100€ и да ги сменям често няма да стане...
                          има вариант да се сложат унибали но не знам дали ше издържат повече от накрайниците
                          а те понасят по голям ъгал на работа..
                          ако сте слагали на кормилните щанги унибали колко издражат?
                          поздрави

                          Коментар


                          • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2






                            за унибалите се отказах по скоро ше направя нова щанга с по големи накрайници но започнах
                            от по лесното...
                            днес купих от автоморга ена кормилна ку-я от самурай и една от джимни след оглед и мерене се оказа че от самурай няма да стане хебела и си е върнах кутията.
                            продължиих със свалянето на хебела от кутията на джимни така ще мога да го оставя при едни хора да помислят малко...
                            но не успях да го сваля шупих една скоба за вадене а тя ама хич не беше евтина май нещо не съм уцелил размера утре ше видя една по голямка какво може........
                            изполлзвате ли инстумени на марката BETA те продават от до но нещо ама хич не съм доволен
                            но може би съм искал да мина евтино и съм купил неподходяща скоба?
                            поздрави

                            Коментар


                            • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                              Без бой няма да мине така че хващай по-големия чук :-) ...конусни шлици-гадна работа
                              ------------------------------------
                              тел. O878 9ЧЧ 999

                              Коментар


                              • Re: кое окачване е по добре кит 4 или кит 2 с body lift 2

                                Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                                Без бой няма да мине така че хващай по-големия чук :-) ...конусни шлици-гадна работа
                                благодаря за съвета имаш право така само излиза..
                                не искам да ставам смешен но първо взех една скоба маркова 60€ и е шупих взех втора дето уж за такава цел била 50€ изтърва взех трета грамаднка 80€ пак изтърва и ми писна взех горелка
                                90€ нагрях и с големиа чук излезна тва е положението поне знам вече......

                                днес занесох хебела на майсторите и само дето не ми се измяха това нещо на струг не се прави
                                иска няква специална машина дето те нямат на испански е знам на БГ по добре да не се упитвам да е превеждам че ше ви обаркам много...
                                предложихами да се преправи друг накрайник с по голям ход но след две седмици
                                а аз до тогава не мога да се моля да ме издържи.....





                                та звънах на един тунинг майстор дето първоначално шетше да ми прави джипа с +7см ама нещо не останх хич доволен и се отказах та човека ми каза че да се направи такъв хебел излиза соленко и ги режат заварявт преправят и като чух се отказах на бързо 5000-6000€ не съм ги смятал за тунинг и накрая заварки нема да стане поне при мен.........
                                утре слагам старите дето бяха от задната штанга а там отидоха новите и така докато
                                изкарат........
                                а мегду другото човека белгиеца го уведомих за всяко едно нещо и даже го има написано и в испански форум така че да се знае ако някой се хваша на хорото да зане какво го чака.....
                                поздрави.........

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X