Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    Бравос......и какво ще остане от витаралясника-купе и рама
    Да, до първото състезание
    След това ще останат само тръбите...
    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
    Mercedes w212 E350 4matic
    Ducati Monster 600
    O888795575

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
      Да, до първото състезание
      След това ще останат само тръбите...
      Бат Колю не жали инвестицията,сърце не му липсва нито на офроуд арената нито на софрата след туй.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Коле, аз ли нещо недовиждам, снимката ли лъжа или няма кьораво място между скоростната и купето? И ... таковата ... адаш ти май е прав за гредата, ама ти си знаеш...
        Баз малко да тръгна утре към Шумен да те видя какви ги вършиш и ... се оказа, че съм без книжка (малко изтекла ... срам ме да кажа с колко). Ако не ме спекат нещо, след 10-15 дена ще да е.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
          Бравос......и какво ще остане от витаралясника-купе и рама
          Заден мост, тампоните на двигателя, онази грозна греда на раздатката (дето добавя сигурно над 10кг. към теглото на джипа и сваля клирънса в средата на междуосието и всеки път като остава на бабуна ще лежи на нея) и други дребни неща.

          Питай Коко миналата година на Албена как кацнахме точно с тази греда на един камък и лостовете вътре в купето се надигнаха с към 10см..
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
            Заден мост, тампоните на двигателя, онази грозна греда на раздатката (дето добавя сигурно над 10кг. към теглото на джипа и сваля клирънса в средата на междуосието и всеки път като остава на бабуна ще лежи на нея) и други дребни неща. ..............


            Другите неща май бяха: седалките волана и задкурмилната част (демек чичо Кольо) ако ги смени и тях ................евала чичо Кольо евала
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
              Другите неща май бяха: седалките волана и задкурмилната част (демек чичо Кольо) ако ги смени и тях ................евала чичо Кольо евала
              Те се броят към купето, което всъщност също е сменяно, но това са подробности.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Тя темата вече преминава към Опел раздела ....
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                  Тя темата вече преминава към Опел раздела ....
                  Инженерите и конструкторите на Опел ще изригнат ако разберат че ще се сътворява хибрид между немец руснак и японец........и то направено от "ЧИЧО" Кольо на полеви условия с електрожен и чук в ръка..............давай Колеее с теб сме всички фенове на Витара се молим за твоя успех

                  бе то и аз едни глупости правя с моя старец ама айде.......умните хорица ми казваха да не развалям това което си работи но..............
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                    Инженерите и конструкторите на Опел ще изригнат ако разберат че ще се сътворява хибрид между немец руснак и японец........и то направено от "ЧИЧО" Кольо на полеви условия с електрожен и чук в ръка..............давай Колеее с теб сме всички фенове на Витара се молим за твоя успех

                    бе то и аз едни глупости правя с моя старец ама айде.......умните хорица ми казваха да не развалям това което си работи но..............
                    Твоята е друга , слагаш добри и качествени детайли и части , ма това качество от Опел и Уаз не го разбирам кво толкова е доброто и здравото акъла ми не стига

                    Абе важното е да се твори и затова подкрепям всеки който се е захванал да прави нещо ,било то правилно или грешно
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Ще видите вие, на последващите състезания...
                      Ще се извие опашка пред гаража да им слагам УАЗ-ви мостове и опелски мотори, ама да знаят, че вземам скъпо.

                      Майтап да става.
                      Сега сериозно-за мен тази витара е станала нещо като опитна машина-да си правя кефа, и да експериментирам.
                      @ Ицо-моста от УАЗ може да не е май-здравото нещо на този свят, ама поне раздатката от ГАЗ е кораво желязо. А и на всичко отгоре е и евтина. И моста е евтин. А не разполагам с голям бюджет та да слагам все изпитани марки и проверени в боя. При мен финансите са силно ограничаващ фактор, и ако слагам само доказани възли-ще има да се возя по хорските джипове. А така си правя кефа два пъти-като го мисля и реализирам, и после като тръгна по баири и калища.
                      Със сигурност има много по-добри решения(два моста от ТЛК или още по-сериозни), мотори и кутии точно от джипове, съответно мислени за такава експлоатация, но кажи-за почти без пари какво ще вземеш и сложиш на машината за да върви?.. То с пари всеки знае и може, аз искам с малките ми възможности да си карам джипката, па може и да сеполучи нещо...

                      Каквото и да става-витарата скоро ще се движи. Разбира се приемам всякакви критики и съвети, а дали ще ги послушам-според зависи.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Ще видите вие, на последващите състезания...
                        Ще се извие опашка пред гаража да им слагам УАЗ-ви мостове и опелски мотори, ама да знаят, че вземам скъпо.

                        Майтап да става.
                        Сега сериозно-за мен тази витара е станала нещо като опитна машина-да си правя кефа, и да експериментирам.
                        @ Ицо-моста от УАЗ може да не е май-здравото нещо на този свят, ама поне раздатката от ГАЗ е кораво желязо. А и на всичко отгоре е и евтина. И моста е евтин. А не разполагам с голям бюджет та да слагам все изпитани марки и проверени в боя. При мен финансите са силно ограничаващ фактор, и ако слагам само доказани възли-ще има да се возя по хорските джипове. А така си правя кефа два пъти-като го мисля и реализирам, и после като тръгна по баири и калища.
                        Със сигурност има много по-добри решения(два моста от ТЛК или още по-сериозни), мотори и кутии точно от джипове, съответно мислени за такава експлоатация, но кажи-за почти без пари какво ще вземеш и сложиш на машината за да върви?.. То с пари всеки знае и може, аз искам с малките ми възможности да си карам джипката, па може и да сеполучи нещо...

                        Каквото и да става-витарата скоро ще се движи. Разбира се приемам всякакви критики и съвети, а дали ще ги послушам-според зависи.
                        За раздатката съм съгласен че е здрава ,но след постоянна ревизия за масло(има ли течове става мазало) и леки преработки на някои детайли. И аз не разполагам с големи средства ,но мисля че намерих схема която значително облекчава бюджета. Купувам джип с някоя повреда ,взимам възлите които са ми нужни а другото разпродавам (на цени -50% от цената дето продават по моргите) за месец . Преди време взех една Тойота ( без глава и турбо) , след разпродаването на частите от купето и сега имам оборудвано шаси със окачване, два моста ,скорости и раздатка за без пари .Така и стана когато бях почнал да правя и Самурая ,но спонсора беше Витара ..
                        Иначе няма лошо да се работи и експериментира ...аз съм за
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Коле ,не ги слушай тея баровци и добре дошъл в клуба.Надявам се скоро да им покажем,че и от нищо нещо става,само се старай и обмисляй повече,недей бърза толкова,ако знаеш и на мен как ми се кара вече!!!
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                            Коле ,не ги слушай тея баровци и добре дошъл в клуба.Надявам се скоро да им покажем,че и от нищо нещо става,само се старай и обмисляй повече,недей бърза толкова,ако знаеш и на мен как ми се кара вече!!!
                            Баровци ? Алоу аз съм на това дето си изкарам , е ако клиента ми плати де
                            Нямам фирми и бизнес !
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                              Тя темата вече преминава към Опел раздела ....
                              Това пък защо? Тя Витарката поначало си е смесена кръв, с достатъчно намеса от страна на GM. Един мотор в повече, особено на фона на руското донорство в конкретния случай - все тая

                              Шапка му свалям на Кольо, че както си намисли нещо, така и го прави. Може и да не съм съгласен с някои неща, но това все пак си е неговата машина за заигравки.

                              Коле, чисто любопитство, с колко ще се промени дължината на задния кардан при новата компановка? Видях, че си писал, че още не си ги мерил точно, но поне ориентировъчно?
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Днес съм на вълна раздатка. Като я центровам и захвана на мястото и-ще премеря. Ама май ще се скъси, а предния ще се удължи-опелската кутия е по-дълга от витарската, отделно има къс вал-преходник между гуменото каре на опелската кутия и раздатката.
                                Като съм готов за мерене-ще измеря и ще пиша.

                                Да добавя, че се търси раздатка от ГАЗ69. Тук имам една за макет. Май всички лагери са и за смяна, а отделно и искат и някакви пари. Предпочитам щом ще давам пари-да е в изправност. Ако няма, или е скъпа-ще се прави ремонт на наличната.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X