Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Де си бре? Това пукане от главата ти ли се чува? Айде напъни се.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Ма нали най здраво става като има твърда връзка между купе и рама или я да си правя паметниците аз че сега шъ ма почнИте и мен
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
        Ма нали най здраво става като има твърда връзка между купе и рама или я да си правя паметниците аз че сега шъ ма почнИте и мен

        Одялай един за Витара.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Одялай един за Витара.
          Тарга, понякога си ... крайно градивен!
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Добре де, знам, че купето и бронята се помръдват едно спрямо друго, ама ми се искаше да сложа някаква защита и на предницата, че какъв го ядох докато оправя смачканите подкалници... По принцип не трябва да се свързват натвърдо детайли които са подвижни един спрямо друг, ама това не е сериозна машина-тя е прежалена отдавна, и не ми пука много дали купето ще отдаде заради твърдата връзка с предната броня. А и там е болтова връзка-за да мога да отделям бронята при нужда, та макар и малко-има някакво охлабване между двете части.
            Утре ще оправям пораженията от днешната разходка, и ще снимам въпросната връзка(ама няма да ми се смеете много) и ще ги сложа тук да видите какво съм измислил.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Одялай един за Витара.
              Да одяла, ама друг път... Като видя, че нещо не работи-ще го преправя, не ме мързи, ама чак до паметник да се стигне... Трябва да изгори, или да направи 50 кълбета по някоя пропаст...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Добре де, знам, че купето и бронята се помръдват едно спрямо друго, ама ми се искаше да сложа някаква защита и на предницата, че какъв го ядох докато оправя смачканите подкалници... По принцип не трябва да се свързват натвърдо детайли които са подвижни един спрямо друг, ама това не е сериозна машина-тя е прежалена отдавна, и не ми пука много дали купето ще отдаде заради твърдата връзка с предната броня. А и там е болтова връзка-за да мога да отделям бронята при нужда, та макар и малко-има някакво охлабване между двете части.
                Утре ще оправям пораженията от днешната разходка, и ще снимам въпросната връзка(ама няма да ми се смеете много) и ще ги сложа тук да видите какво съм измислил.

                Къртиш мивки направо получи признание от всички ......
                До скоро беше Кольо-карето а от сега Кольо-Вежена!бой яко заварки не бой се
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Бе габаркате се нещо с Кольо, но на Витарата и остана един двигател до много сериозна и конкурентна машина и евентуално като и гледам вида и едни по-офсетови джанти.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                    Къртиш мивки направо получи признание от всички ......
                    До скоро беше Кольо-карето а от сега Кольо-Вежена!бой яко заварки не бой се
                    Теория Светльо, теория...
                    На практика е съвсем друго. И пак казвам-не правя машина която да ме надживее, просто оправям изникналите проблеми. За момента(а и за доста последващи моменти ще) се държи съвсем прилично.

                    П.П Вежен не ползвам... Само за прихващане.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Такааа...

                      Отдавна ме гризеше мерака за по-силен двигател, и най-накрая получих добра оферта, и се задействах.

                      Двигател от опел омега заедно с кутията, съединителя и компютъра. За половин ден витарските карантии бяха свалени, и се отвори място за работа:



                      Малко играчка с напасване на новите техники, и вече са на място:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture A001 (9) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:95.8 КБ
ID:5416874Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture A001 (8) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5416875

                      За окачването на двигателя използвах витарските тампони. Само леко модифицирах планките на които лягат тампоните за да станат двете равнини успоредни(е, почти де...). Отдясно центровете на двете планки(опелската и витарската) съвпаднаха, и стана по-лесно:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture A001 (3) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:82.0 КБ
ID:5416877

                      Отляво планката на опела идва с 15-20 мм по-напред, и се наложи да заварявам допълнителна шина за да влезе в нея(в отвора който и пробих де) шпилката на тампона:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture A001 (4) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:71.4 КБ
ID:5416878

                      За кутията иползвам нейния си тампон. Гредичката отдолу е витарската, на нея заварих два квадратни профила 40х40 за да има къде да легне опелската планка с тампона:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture A001 (5) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:70.8 КБ
ID:5416879Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture A001 (7) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:62.3 КБ
ID:5416880

                      Утре ще се занимавам с раздатката(ГАЗ69) и късото карданче между нея и скоростната кутия. После следват кардани от УАЗ, удължаване или скъсяването им(според каквото трябва), въже на съединителя, жило на газта, токове, резервоар за бензин, радиатор, малко ремонт по задния мост, и съм готов за бой.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Адаш, това което не ме кефи е баш гредичката на СК.
                        Сигурен съм, че можеш да си направиш по-прилична, или да насадиш от нещо подходящо.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Що бе, на тази гредичка оригинално си стоят и кутията и раздатката. Досега проблем оттам не е имало. Е, леко е поогъната, ама то си е нормално. Вярно, че можеше да направя нова греда от някакъв профил който да е захванат по-високо по рамата, ама като знам, че не съм имал проблем с оригиналната греда-реших да я ползвам.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Това вече не работи като оригинална греда.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Да си работи както си ще... Ако започне да дава дефекти ще се сменя с нещо по-яко, но засега ще е това. И почти съм сигурен, че там няма да има проблем.
                              Ако греша-на следващия събор си на моя издръжка относно бирата
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Бравос......и какво ще остане от витаралясника-купе и рама
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X