До: Повдигане на Витара къса база от Славин
Славине, колко е общата дебелина на подложката на А рамото? На чертежа не се дадена...
Славине, колко е общата дебелина на подложката на А рамото? На чертежа не се дадена...
.
а аз чакам ти да споделиш впечтленията си от новите задни амове и как се държи задницата с тях и с Вартбурговите пружини. Между другото каква марка са?
а аз чакам ти да споделиш впечтленията си от новите задни амове и как се държи задницата с тях и с Вартбурговите пружини. Между другото каква марка са?Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар