Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Ухото от алуминии е толкова пикливо ,че с първия естрем или скок(дори и да не е сериозен)си е отишло и почват едни подобрение с железни обръчи около него.....и през тоя филм минах
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #62
      До: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Да се върна на темата щото се разнасяха едни залози в бутилки за падане на лебедката и лифта дали е надежден. Всичко е супер и тествано в боя. Лебедката не е мръднала и няма да мръдне в този живот.
      Искам да попитам има ли някой с Калмини да сподели качества или само ми оспамихте темата с търговска цел.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #63
        До: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Браво.Добра работа на мен този лифт ми хъресва защото можеш с малко финансии и повече труд да се постигнат добри резултати.
        Константин Вълчанов.0888313247

        Коментар


        • #64
          До: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Виждам че лифта станал много добре били паписа от какъв матерял са подложките.
          Последно редактирано от Билян Дойчев; 28-04-09, 12:08.
          [SIZE=4][COLOR=red]Искам България чиста[/COLOR][/SIZE]

          Коментар


          • #65
            До: Повдигане на Витара къса база от Славин

            На пружините са от стомана, но може да са чугун или алуминий. За А-рамото мисля, че е най-добре да са стоманени, защото конструкцията е такава, че ме притеснява да е по-крехък материал.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #66
              До: Повдигане на Витара къса база от Славин

              И аз да се похваля какво се получи благодарение на"повдигане на Витара къса база от Славин"!Макар,че моята е дълга ,описанието на лифтинга ми помогна много!
              Прикачени файлове
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • #67
                До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                И аз да се похваля какво се получи благодарение на"повдигане на Витара къса база от Славин"!Макар,че моята е дълга ,описанието на лифтинга ми помогна много!
                Красавица, джантите са страхотни и се надявам лятото да ви видим на Сузуки сбирката

                ПС
                Лифтинг - представлява опъване на кожата и бръчките
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #68
                  До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Да не казвам голяма дума,че се каних за Копривщица,а пък не успях да участвам!Ако не мине черна котка път,бройте ни мен + навигаторка/колата е на жената/,жалко за русалките!!!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #69
                    До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Между другото ще и направя и малко липосукция/на калниците,че гумите опират в тях/
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • #70
                      До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Колега,размерите дадени от Славин,паснаха ли ти точно на дългата база или се налагаше някои промени?Какъв размер са ти гумите и джантите?Може ли сложиш още малко снимки на твоята Витарка
                      И последно...къде ти опират гумите,защото аз мисля,че на моята ако сложа по високи гуми,предните ще ми опират при завой в подкалниците и бронята (моите са 255/60/15,на 9J,ET-25 джанти).
                      Поздрави!
                      Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                      Коментар


                      • #71
                        До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                        Колега,размерите дадени от Славин,паснаха ли ти точно на дългата база или се налагаше някои промени?Какъв размер са ти гумите и джантите?Може ли сложиш още малко снимки на твоята Витарка
                        И последно...къде ти опират гумите,защото аз мисля,че на моята ако сложа по високи гуми,предните ще ми опират при завой в подкалниците и бронята (моите са 255/60/15,на 9J,ET-25 джанти).
                        Поздрави!
                        Винаги може да вземеш по-изнесени джанти или да добавиш фланци
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #72
                          До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                          Винаги може да вземеш по-изнесени джанти или да добавиш фланци
                          Ванка,още ли да е "разчеквам" Витарката ?
                          Джантите са едни от най-изнесените май "ЕТ -25",но и да сложа фланци,не мисля,че проблема ще изчезне.В момента при завой,между гумата и подкалника,и между гумата и бронята остават по около 1,5см.
                          Искам да е повдигна,но и да сложа по-високи гуми(по-тясни немога заради ширината на джантите- 9J),нещо като 255/70/15,но ме притеснява,че ще опират при завой.Засега не искам да махам оригиналната броня и подкалниците.Затова се допитвам дали с моите джанти,по-високи гуми(31-ци или 255/70/15) и лифт"от Славин" ,ще мога да карам и да завивам без да опира в бронята или подкалниците.
                          Поздрави
                          Прикачени файлове
                          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                          Коментар


                          • #73
                            До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                            Ванка,още ли да е "разчеквам" Витарката ?
                            Джантите са едни от най-изнесените май "ЕТ -25",но и да сложа фланци,не мисля,че проблема ще изчезне.В момента при завой,между гумата и подкалника,и между гумата и бронята остават по около 1,5см.
                            Искам да е повдигна,но и да сложа по-високи гуми(по-тясни немога заради ширината на джантите- 9J),нещо като 255/70/15,но ме притеснява,че ще опират при завой.Засега не искам да махам оригиналната броня и подкалниците.Затова се допитвам дали с моите джанти,по-високи гуми(31-ци или 255/70/15) и лифт"от Славин" ,ще мога да карам и да завивам без да опира в бронята или подкалниците.
                            Поздрави
                            Какво да ти кажа, ако искаш 255... гуми на 9" то задължително ще трябва или боди-лифт или флекс Ако не ти се прави боди лифт, помисли за едни 235/75/15 на 8" джанти.Старите ми бяха ЕТ - 25 сегашните са -35, а при Явор има и -45, избор на джанти голям
                            КОлегите с 31" да се изкажат как стоят при тях нещата
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #74
                              До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                              Колега,размерите дадени от Славин,паснаха ли ти точно на дългата база или се налагаше някои промени?Какъв размер са ти гумите и джантите?Може ли сложиш още малко снимки на твоята Витарка
                              И последно...къде ти опират гумите,защото аз мисля,че на моята ако сложа по високи гуми,предните ще ми опират при завой в подкалниците и бронята (моите са 255/60/15,на 9J,ET-25 джанти).
                              Поздрави!
                              Размерите паснаха,нямаше нужда от фланец на кардана.Гумите са 235/75/15 кобри,джантите 8,5j,не съм сигурен за ЕТ мисля,че е -23,имах снимки специално на ходовете,но ги изтрихме по погрешка,ще направя нови.Предните гуми опираха отпред на бронята,изрязахме я малко и стана добре,отпред не си личи,но отзад от към подкалника иска също малко изрязване.На задните гуми проблемът е когато тежестта на купето падне на една от тях ,калникът опира в нея.Тук вече рязането е ограничено от задната врата,но аз пак успях малко да поизрежа до вратата и проблемът е горе долу решен.Нека да добавя,че имам и бодилифт 2,5 см при който не се пипат кормилният прът и скоростите,но пък по -големи гуми не мога да сложа.Така ,че бодилифт поне 5 см!
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • #75
                                До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Благодаря,Колеги.Описанието е доста точно.Май без рязане няма да мине,може би и боди лифт.Харесвам си джантите и "раздувките" и не ми се махат.Искаше ми се Витарата да си остане в този вид,но малко по-висока и с АТ гуми (на моя размер само асфалтови се предлагат).
                                Незнам в случай,че остана на сегашния размер гуми,дали има смисъл от вдигане,защото дифа ще си остане на същото място,а и май ще седи смешно .
                                Повдигнах е на крик,да видя как ще изглежда.... иска си гуми...
                                Прикачени файлове
                                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X