Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Има вероятност да започне да изкача карето, ако не си свалял дифа.
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Ако не те затруднява, и си спомняш, разбира се, кажи колко струваха тези шарнири, и имат ли някакво по-специално обозначение. Да знам за какви да питам в магазина. Че не ми се свалят наново амортисьори, а и разпробиването и пиленето не ми харесват като вариант. Е, ако няма такива шарнири, или са скъпи, ща не ща ще пиля.
      По нищо не се различаваха, просто в каталога в този магазин излезнаха такива. Усетих ги че са различни като видях зор да закача зегерката на полуоската, за което Травелинг е прав, че може да ти разпъва карето. Според мен най-добре е да са си нормални, че ако се повредят откъде ще търсиш после пак такива.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Хм, сега се замислих.
        Диференциала не съм свалял, според мен не си заслужава да вдигаш джипа, а после да му намаляваш клиренса...
        Май ще отидем на варианта изпиляване на отворите на амортисьора.
        А каква надежда ме беше обхванала...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Май ще отидем на варианта изпиляване на отворите на амортисьора.
          А каква надежда ме беше обхванала...
          Изпиляваш ги с кръглата пила; поставяш по една шайба М12 с широка периферия; отиваш на стенд; регулирате; стягаш; прибираш се; взимаш ръкохватката ...това виждам, че го умееш.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Предварително се извинявам ако има отговор на въпроса ми !
            Каква е цената на фланците които са дадени на чартежите, примерно цена за фланци на джантите ? Или примерна цена за всички фланци ?
            Благодаря ви !
            [URL="http://forum-lines.ru/"][img]http://forum-lines.ru/rez/ab99319.gif[/img][/URL]

            Коментар


            • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Първоначално публикуван от inteus Преглед на мнение
              Предварително се извинявам ако има отговор на въпроса ми !
              Каква е цената на фланците които са дадени на чартежите, примерно цена за фланци на джантите ? Или примерна цена за всички фланци ?
              Благодаря ви !
              Цена на фланци за джанти 200 лв. при Явор-Вромос.Фланеца на кардана ми излезе почти 40 лв. (алуминий и труд).
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                Не пипай повече. Аз ги бях направил точни и сега е леко разкрачена, че сега връщам.
                Отново се оказа прав, днес направихме нова проверка и се оказа, че вертикалите са си дошли почти идеално.
                Излезе и друг проблем за който v0id беше споменал. Пластмасовите калобрани си опират сериозно, затова пак съм пред дилема, да ги режа или да и направя един бодилифт около 2-3см.

                Коментар


                • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                  .... или да и направя един бодилифт около 2-3см.
                  5 см. чадо мое, 5 см.
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                    Отново се оказа прав, днес направихме нова проверка и се оказа, че вертикалите са си дошли почти идеално.
                    Излезе и друг проблем за който v0id беше споменал. Пластмасовите калобрани си опират сериозно, затова пак съм пред дилема, да ги режа или да и направя един бодилифт около 2-3см.
                    Решението е много просто, първо правиш боди лифт после режеш
                    И си спокоен за 1-2 размера отгоре
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      50мм бодилифт+рязане задна част калник+гумен уширител /Скорпион 72/-гуми 31/10,5/15
                      Прикачени файлове
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        5 см. чадо мое, 5 см.
                        Поне
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          50мм бодилифт+рязане задна част калник+гумен уширител /Скорпион 72/-гуми 31/10,5/15
                          здр.как е с ушерителите хвърля ли кал на всякаде или се оправиха нещата.защото и аз имам проблем с калта/гледах ти албума/
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Много по -добре е ,макар ,че са ми малко по-малки/6см извън калника/.Суперуширителите/12см/ пък са ми големи и не изглеждат добре.Аз съм доволен от моите,но са само на една разходка.Занапред ще ги тестваме още!
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Ето как е!
                              Гуми 235-75х15.
                              Джанти ЕТ-0.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                поздрави и от мен,темата ме вълнува много-и аз искам да стана голям а пък и гумите ми доидоха малко големи 235 75 15-предните малко опират.Сега събирам информация,за начало ще сложа подложки само на пружините, когато си набавя пружини и амове за задницата,може ли подложките даги сложа отпред,така ще стане 56мм.Въпросите са:1 Ще бъдели проблем да има 2 подложки на пружина-от горе и от доло,да не се исплъзне пружината. 2 Пишеше че за лифт над 50мм трябвало дасе смени курмилната щанга-ставала къса,аз за 6мм разлика ще имам ли проблем? Предварително благодаря на всички за съдеиствието
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X