Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Не разбрах последно за кои дати остава срещата, но потвърждавам резервация за 3бр и малка кучка-вълкодавка от петък вечер. И витара, но тя ще спи отвън.
    Но ако се наложи да спим на палатка, не ни бройте.
    31.01-1.02
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #62
      До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

      Ще се огледам за друга хижа в околията,но капацитета на повечето е мальк,може да се намери нещо от типа почивна станция с ресторант пак на Ст.Бани,проблема при хижите е че предоставят бройката,като легла,не е на хотелски начела а като туристически заслони.
      Последно редактирано от belata; 25-12-08, 13:19.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #63
        До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Не разбрах последно за кои дати остава срещата, но потвърждавам резервация за 3бр и малка кучка-вълкодавка от петък вечер. И витара, но тя ще спи отвън.
        Но ако се наложи да спим на палатка, не ни бройте.
        Светльо, на 30-ти е събирането, а относно палатките, май вие сте единствените в България, който имат палатка мезонет с централно парно, климатик и дистанционно заключване . Ако дойде и Ого, ще припалим парното на палатката за по-малко от час, а за Ванката ще оставим разгъването на 2-рия етаж .
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #64
          До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

          Незнам какви стай ще намерите но ми бройте една двойка!
          Упи ти какво си мислиш че не съм нов ли.Аз се абонирам за названието НАЙ-НОВ член!
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #65
            До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

            Сега положението е следното,понеже почти всичко в раиона е обходено, на най сносни цени и разположение най вече си остава хижа Морулей,по нашему Дьлбошката,прокарахме с колегите трак в околностите ,дано ви хареса,нашите хора ще побликуват материали от трака.Оказва се че стаите могат да се прегрупират по желание така че няма грижи относно стаите 2,3 и 4 ,общо 55 легла,цените са 24 лв на стая + 4 лв на човек за ползване на екстрите,барбекю,малка кухня, при положение че продуктите(ядене и пиене) си ги носим,инак и там си има пиячка и клиопачка на техни оферти,обстановката е скромна и сумрачна ,далече от лукса и навьтре в гората,така че може да се разчупи и внесе малко купонджийско настроение само от участниците в сьбирачката,а адреналина няма да липсва навярно,льскавите джипки ще трябва да останат на място до хижата,понеже вече няма да са такива след трака,при желание могат да станат пасажери на други по подготвени водачи,но само ако са застраховани,кал нямаше много,както и избегнахме прекосяване на реки заради вьзможността да бьдат по пьлноводни кьм следващия момент,приключението е изцяло средногорски тип,нещо което не се вижда по морето и в Софийския краи.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #66
              До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

              Дано да няма много сняг че днес отново пробвах кайман-а и работата е доста сериозна. Доста се замислям дали да не си търся 4 вериги за всеки случай. Дано времето да омекне малко и да се появи кал че да мога да си изпробвам гумите трябва ли да се пращат пари за капаро за резервация на леглата?
              „глупава глава на краката почивка не дава”

              Коментар


              • #67
                До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                Нема капаро ,аз ще ги капарирам има някви от Ямбол се натиснали,ама че ги оборим,тука сняг няма ама и така е добре
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #68
                  До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                  Аз да си попитам за мойто ... има ли наоколо крепости, които да посетим - тъй и тъй не сме ходили на никоя във вашия край?
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • #69
                    До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                    Има ама след Римските пьтеки друго едва ли ще искаш да видиш,ето линк кьм малко от трасето - http://htftp.offroadsz.com/marinhake...ki/26.12.2008/ Потвьрдете участие в сьбора да знам евнтуална броика на желаещите за сбирката!!!!
                    Последно редактирано от belata; 26-12-08, 23:25.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                      2 големи и 2 малки от мен с една витара - потвърдено
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • #71
                        До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                        и от мен една бройка
                        „глупава глава на краката почивка не дава”

                        Коментар


                        • #72
                          До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                          Само Сузуки-та ли колеги?Азотдавна съм в свръх-тежка категория и нямам нито Витара,нито Самурай-много са ми тесни в раменете-все пак тежа 1/4 от тези джипчета.Може ли с друг всъдеход?

                          Коментар


                          • #73
                            До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                            Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
                            Само Сузуки-та ли колеги?Азотдавна съм в свръх-тежка категория и нямам нито Витара,нито Самурай-много са ми тесни в раменете-все пак тежа 1/4 от тези джипчета.Може ли с друг всъдеход?
                            Може как да не може,ама зоната е по подходяща за Сузукита и по малогабаритни,на другите им опадаха екстрите
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                              И аз съм двама(демек една двойна стая), с един брой Фитара. Потвърдено

                              Коментар


                              • #75
                                До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                                Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                                Може как да не може,ама зоната е по подходяща за Сузукита и по малогабаритни,на другите им опадаха екстрите
                                Бела, една двойка за мен и едно паркинг място за Белият Луноход
                                Имам едни приятели руснаци с Витара, ще ги поканя и тях да дойдат от Варна, ако се съгласят ще ти пиша да запазиш и за тях една стая
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X