Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

    Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
    Ъхъ,аз неразбрах брадчеда hun_ter ши идва ли....да знам,дали да си нося бисквити...
    Привет!
    Ники, приятелю ако знаеш как ми се идва...вярно е че газовата криза свърши, но...какво мисли шефа по въпроса незнам...
    Пък тъй ми се идва...
    Обещавам, дори и само за един час да имам възможност да дойда ще дойда, но за сега незнам...
    Пък недай си боже ако дойда...малии...не ми се мисли...
    Следя темата с интерес...
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

      Eх, приятелю hun_ter, няма как да разбереш какво мисли шефа ти ако не го поканиш (попиташ). Много ще се радваме ако дойдеш. Специално обещавам да купя едни кайсии да ти дам за догодина-шната лятна сбирка да ги омагьосаш (знаеш как)
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

        Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
        Привет!
        Ники, приятелю ако знаеш как ми се идва...вярно е че газовата криза свърши, но...какво мисли шефа по въпроса незнам...
        Пък тъй ми се идва...
        Обещавам, дори и само за един час да имам възможност да дойда ще дойда, но за сега незнам...
        Пък недай си боже ако дойда...малии...не ми се мисли...
        Следя темата с интерес...
        Абе,аз ши зема 2-3 пакета за всеки случай...
        Може и за 15мин. да доеш, ама, комбейби.ком
        Бе,я кажи на шефа ти да ми звънне,аз да му обясня за кво става въпрос

        Коментар


        • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

          Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
          Бе,я кажи на шефа ти да ми звънне,аз да му обясня за кво става въпрос
          Или направо - дай му тук телефона, пък ние всички дружно ще му се обадим да му обясним (после туко виж той те кара, че да може да си къркаш спокойно)
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

            Привет!
            И той кара Гранд Витара, но си има и Рренджър...ма май по го кефи Витарката...
            Ще се постарая, ще направя всичко възможно, но не обещавам...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

              Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
              Ъъъъ,тва не е ли баните....къде е тва село?
              Mалко след табелата за края на Ст.Загора в посока Чирпан,се свива в дясно към Студентски град(Тракийски Университет)и само направо, има много указателни табели за конплекса,няма как да се обърка,но все пак погледни на картата за да придобиеш представа.
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                Mалко след табелата за края на Ст.Загора в посока Чирпан,се свива в дясно към Студентски град(Тракийски Университет)и само направо, има много указателни табели за конплекса,няма как да се обърка,но все пак погледни на картата за да придобиеш представа.
                Бела, за последно питам, резервации трябва ли да се правят или има място достатъчно?
                Ако трябва - да звъннем да си кажем, ако не - сигурен ли си, че няма някой да остане н... ... в друг хотел даречем?
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                  Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                  ...изчаквам основната група до 9,00ч
                  Не беше ли до 9:30?
                  Не че нещо...ама в петък вечер съм на една рибарска среща в някаква кръчма в "К. Ганчево", където ще има яко , та на другия ден май ще шофирам така ---->

                  Между другото, ако сред вас има запалени риболовци - всеки е добре дошъл!
                  Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                  Коментар


                  • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    Бела, за последно питам, резервации трябва ли да се правят или има място достатъчно?
                    Ако трябва - да звъннем да си кажем, ако не - сигурен ли си, че няма някой да остане н... ... в друг хотел даречем?
                    Няма такива положения,ще има място за всички от нашета група да отседнат в този конплекс,а сутринта на 01.01.09, ще правим обобщение и анализ на срещата преди да се разотиваме, на шкембе чорба и биричка ама само по една че катаджиите не прощават.Който закъснее да дойде на ОМВ,да идва направо на Ушев,или да ми звъни по телефона да го чакаме(има го в подписа ми).Пак казвам че пред 4x4 всички сме равни ,няма ограничения за марка и модел.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                      А по принцип някаква официална програма има ли?

                      Събиране в събота в 9 на ОМВ, тръгване към Ушев, настаняване на настаняващите се...после?...офф-разходка до колко?...сядане на масата - кога?
                      Ще има ли жипки, които вечерта да се приберат в СЗ?
                      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                      Коментар


                      • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                        Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                        А по принцип някаква официална програма има ли?

                        Събиране в събота в 9 на ОМВ, тръгване към Ушев, настаняване на настаняващите се...после?...офф-разходка до колко?...сядане на масата - кога?
                        Ще има ли жипки, които вечерта да се приберат в СЗ?
                        Разходката по принцип не е някво придизвикателство,но ще изисква време като се има на впредвид колко сме,дали ще се наложи да помагаме на някой,ще има ли нападали дървета в гората,подготвили сме 3 машинки които да отстраняват по големите препядствия но ще има и поудрани джипки,все пак е гора,надявам се да се върнем по светло,ако се проточи ,план Б е съкращаване на маршрута и асвалт на връщане,ние прехода сме го правили за около 4-5 часа и не сме бързали,спираме да се радваме на природата,сега ще спираме переодично да се изчакваме само,който иска да снима може да го прави в тези паузи,и може би ще се вместим в това или малко отгоре време,най късно 16.00 или 17.00 сме отново на Ушев,ако трябва да сме оптимисти,писимистично настроените ще кажат че ще отнеме още 2 часа отгоре при голяма колона .Ще има джипки които ще се пребират в Ст.Загора след ресторанта и сутринта ще дойдат отново за изпращането.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                          На 31.01.2009 година ще караме ли?
                          [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                          Коментар


                          • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                            И ти ли Бруте ?........ И торта ще ядем даже
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                              Не бе, бате, това лапето ме извъртя и го написа, докато пуших оттатък, ама вика- вий сега ще карате ли, ще ядете и пиете ли, или ще спите по хотелите........аз му викам- ще караме, пък другото ще се подреди от самосебе си при тоз мерак......
                              [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                              Коментар


                              • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                                Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                                Който идва в Петък,само казва че е от групата с Джипките,разбрал съм се с Управителката,мястото е Конплекс Ушев,село Малка Верея,СЪБОТА изчаквам основната група на бензиностанция ОМВ до Билла,до 9,00ч ,и ги водя на Ушев да се настанят набързо и тръгваме да покараме.
                                За наш късмет хващаме последните студени 2 дни(4,-3) тъкмо да не загряват много двигателите http://vremeto.dir.bg/14day.php
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X