Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара с цял преден мост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Витара с цял преден мост

    Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение

    Ванкааа този размер на междуболтовото"""40мм"""---ме притесняваааа..
    Маи ми бии на 12 болтааа

    Дано да греша ---- поздравиии
    Няма 12, болтовете са 10
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #92
      До: Витара с цял преден мост

      либераторите от витара ниама да станат но не е проблем да ти измериа и тиаь каквото триабва да се зане предварително че те са една камаа пари.
      полуоските на джимитата са еднакви дали бензин дали дизел като шлици.
      за здравина не знам със сигорност.
      за дебелината на моста казват че на дизелите е по дебел поради простата причина че целия джип тежи 100кг повече от един бензинов
      но не знам 100% ако има ниакой гол мост разхварлян от бензин и да го претегли аз мога да направия същото с един дизелов така ще разберем дали е усилен.
      има два вида предни дифове с 8 и 10 болта на короната тези с 8 са само на първите бензинови модели до 2003 година мисля че бяха.
      а относно това което спорите за сантанските самурай дълга къса база мостовете са едни ето тук можете да се уверите.тоест от центар до центар на гума 130см
      което не е равносилно от диск до диск.

      поздрави

      Коментар


      • #93
        До: Витара с цял преден мост

        PS
        Хах, сега ме сюрпризираха с цената на моста - 1500 лв. Тц тц , тези хора си мислят че има голямо търсене на мостове на Джимнита Разбрахме се след месец да им се обадя и да говорим пак за цената, защо ли си мисля че ще е друга [/quote]
        .....................................................................................
        тук да видиш здраво джими не блъснато по морга е трудно за дизел още повече все пак това са машинки след 2004-05 година и са скъпички.
        определено мисля че цената е такава защото джимито е единствено в момента ако има още такива ще са цените по
        поносими ако искаш да питам за цената на нов коло е но ти гарнтирам че цифрата която са ти казали ше бъде в евро и много още отгоре.
        поздрави

        Коментар


        • #94
          До: Витара с цял преден мост

          Сега ако кажеш и какво е либератор ?
          Утре Борко от Стз ще качи малко снимки и рамери на преден мост от бензиново Джимни.
          Относно таблицата, я опитай пак да я пуснеш че не се чете
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #95
            До: Витара с цял преден мост

            опа грешка хъбче имам предвид.
            сега ше е кача на ново
            поздрави

            Коментар


            • #96
              До: Витара с цял преден мост


              Коментар


              • #97
                До: Витара с цял преден мост

                Моста си има някакви хъбове, ама за сега не ме устройва цената.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #98
                  До: Витара с цял преден мост

                  Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                  PS

                  .....................................................................................
                  тук да видиш здраво джими не блъснато по морга е трудно за дизел още повече все пак това са машинки след 2004-05 година и са скъпички.
                  определено мисля че цената е такава защото джимито е единствено в момента ако има още такива ще са цените по
                  поносими ако искаш да питам за цената на нов коло е но ти гарнтирам че цифрата която са ти казали ше бъде в евро и много още отгоре.
                  поздрави
                  А колко такива дизелови Джимнита има в Бг и на колко от тях ще им се развали предния мост Аз му казах на продавача че това е стока която няма търсене.Малко такива джипове в БГ,а още по малко с проблеми в мостовете.Доколкото знам са добре направени и нямат проблеми при нормална експоатация.Освен това му обясних че не съм на зор да ми е повреден джипа и да приритвам за неговия мост и да нямам избор Казах му "Пич това си го правя за кеф, след месец пак ще ти се обадя.Като видиш че никой не ти иска мостовете, сам ще си ревизираш цената" По телефона ми звучи разбран, предполагам че сам ще се убеди че това не е стока която има голямо търсене.Уффф пак се наех, ама като приемам емоционално нещата.

                  ПС
                  Накрая ще си сложа едно Калмини окачване и хич няма да сменям никакви мостове, после два блокажа и да не ме занимават
                  Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 12-11-08, 23:17.
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #99
                    До: Витара с цял преден мост

                    всеки си е прав за себеси едно джими аз съм броил 16.000€ ако сметна лихвите на банката става смешно
                    на пазара държат цена и ако джимито не е катастрофирало цената не е много.от блъснато джими отпред съм вадил задни полуски саъс чупени лагери а на предния мост не можах ми изкарам нищо.
                    предните хъбове са автоматични работят с вакум когато си искат.
                    цената на само две нови полуоски с каретата е приблизителна така че на части ше го продаде и пак ше му вземе парите дори и повече от цената която ти е казал.
                    само моста ако е здрав става и за бензинка все някой рано или късно ше го огъне джимитата тепърва ше навлизат
                    като им гледам цените в германия настръхвам.
                    има тунинг мостове за по 3.000 евро спидертракс страхотни дяволи може да се правят но за сега ше си караме
                    с щатните мисля че причината е ясна.
                    ако продавача е назор ше има нова цена ако не едвали ше падне много.
                    от любопитство това джими защо е на части?
                    поздрави

                    Коментар


                    • До: Витара с цял преден мост

                      Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                      всеки си е прав за себеси едно джими аз съм броил 16.000€ ако сметна лихвите на банката става смешно
                      на пазара държат цена и ако джимито не е катастрофирало цената не е много.от блъснато джими отпред съм вадил задни полуски саъс чупени лагери а на предния мост не можах ми изкарам нищо.
                      предните хъбове са автоматични работят с вакум когато си искат.
                      цената на само две нови полуоски с каретата е приблизителна така че на части ше го продаде и пак ше му вземе парите дори и повече от цената която ти е казал.
                      само моста ако е здрав става и за бензинка все някой рано или късно ше го огъне джимитата тепърва ше навлизат
                      като им гледам цените в германия настръхвам.
                      има тунинг мостове за по 3.000 евро спидертракс страхотни дяволи може да се правят но за сега ше си караме
                      с щатните мисля че причината е ясна.
                      ако продавача е назор ше има нова цена ако не едвали ше падне много.
                      от любопитство това джими защо е на части?
                      поздрави
                      Амиии любители оффроудъджий Отишли и го понатъркаляли през капак Иначе съм съгласен по принцип с теб Но нали знаеш рядката стока е скъпа за някой на зор Но е трудно да се намери този някой
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • До: Витара с цял преден мост

                        Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение

                        ПС
                        Накрая ще си сложа едно Калмини окачване и хич няма да сменям никакви мостове, после два блокажа и да не ме занимават

                        ако питаш в испанскиа форум да слагаш мост от джими самурай ше те набият пак ше ти кажат че ше трошиш карета
                        на поразия и наи добре да си хакнеш патрулски мостове.
                        да ама много хора много им зне устата а на практика съм виждал джими с два блокажа кво прай пък да чупи с гуми 30
                        ги държи дори има и 31.
                        за джими има вече и усилени полуоси така че предпочитам да си запазя машината възможно наи близка до заводския си вид.
                        а витара с два блокажа 235 и троши повече не знам от къде им идват на ум но нека не спорим.
                        май накрая ще стане че уазковите мсотове са златни
                        поздрави

                        Коментар


                        • До: Витара с цял преден мост

                          Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                          ако питаш в испанскиа форум да слагаш мост от джими самурай ше те набият пак ше ти кажат че ше трошиш карета
                          на поразия и наи добре да си хакнеш патрулски мостове.
                          да ама много хора много им зне устата а на практика съм виждал джими с два блокажа кво прай пък да чупи с гуми 30
                          ги държи дори има и 31.
                          за джими има вече и усилени полуоси така че предпочитам да си запазя машината възможно наи близка до заводския си вид.
                          а витара с два блокажа 235 и троши повече не знам от къде им идват на ум но нека не спорим.
                          май накрая ще стане че уазковите мсотове са златни
                          поздрави

                          Сериозно ли с блокажите много трошат Витаровите полуоски ? Я кажи какви наблюдения имаш в Испания ? Поне там има много повече подготвени Витари от БГ където сме на едно любителсно ниво.Кой блокаж предпочитат да използват ?

                          ПС
                          Уазскови мостове...стават ама не ми се занимава да преправям дискови спирачки на предните.Иначе поне за тях блокажи има и частите са евтини
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • До: Витара с цял преден мост

                            Ами нека да обмислим вариянта с мостове от Уаз,дисковите от пред може да се нагласят сравнително лесно ,но дали е удачно решение ,и не може ли да сменим само предния а е задьлжително двата?
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • До: Витара с цял преден мост

                              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                              Ами нека да обмислим вариянта с мостове от Уаз,дисковите от пред може да се нагласят сравнително лесно ,но дали е удачно решение ,и не може ли да сменим само предния а е задьлжително двата?
                              Бате можеш само предния да смениш ама ти вдигал ли си го да видиш колко тежи. Самурайския е перфектен ама намирането на мост е най лесното нещо, след това в какви приключения ще се вкараме няма да ви казвам. Аз съм започнал ама не знаете за какво става дума то нищо не идва като височина и размери.
                              ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                              Коментар


                              • До: Витара с цял преден мост

                                Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                                Бате можеш само предния да смениш ама ти вдигал ли си го да видиш колко тежи. Самурайския е перфектен ама намирането на мост е най лесното нещо, след това в какви приключения ще се вкараме няма да ви казвам. Аз съм започнал ама не знаете за какво става дума то нищо не идва като височина и размери.
                                Kaйо не бьди егоист пусни малко снимков материал,знам че си започнал предадоха те вече
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X