Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: kolonal и неговата Витара.

    Днес най-сетне взех Витарката. Мисля, че добре се е получила. Остава само малко тенекеджийска работа и боядисване и ще стане това, което исках.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: kolonal и неговата Витара.

      Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
      Днес най-сетне взех Витарката. Мисля, че добре се е получила. Остава само малко тенекеджийска работа и боядисване и ще стане това, което исках.
      Браво, добре се получава На една от снимките да не се натискаш нещо на Киа-та
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: kolonal и неговата Витара.

        Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
        Браво, добре се получава На една от снимките да не се натискаш нещо на Киа-та
        Не бе, Ванка. Те Витара, Киа, все са женски. Гледах коя е по-висока. За съжаление , моята губи. Засега.

        Коментар


        • До: kolonal и неговата Витара.

          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
          Не бе, Ванка. Те Витара, Киа, все са женски. Гледах коя е по-висока. За съжаление , моята губи. Засега.
          Твойта поне е в движение засега

          Коментар


          • До: kolonal и неговата Витара.

            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
            Не бе, Ванка. Те Витара, Киа, все са женски. Гледах коя е по-висока. За съжаление , моята губи. Засега.
            Ааааа къде се мериш с "каките" за да пораснем трябва да си вземем и ние по два редукторни моста амааа много пари
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: kolonal и неговата Витара.

              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
              Ааааа къде се мериш с "каките" за да пораснем трябва да си вземем и ние по два редукторни моста амааа много пари
              И много време. Чакам те ти пръв да сътвориш "невъзможното", та да ми е по-лесно.

              Шегувам се. При първи удобен (разбирай някой да ми каже най-лесния начин), слагам цял мост.

              Коментар


              • До: kolonal и неговата Витара.

                Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                И много време. Чакам те ти пръв да сътвориш "невъзможното", та да ми е по-лесно.

                Шегувам се. При първи удобен (разбирай някой да ми каже най-лесния начин), слагам цял мост.
                Не съм спрял да събирам инфо и снимки на готови проекти за Витара с цял преден мост или както е на english: Solid Axle Swap

                Ето един колега от Гърция за малко мотивация

                http://www.youtube.com/watch?v=QiBx9...eature=related
                http://www.youtube.com/watch?v=fAQ9H...eature=related
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • До: kolonal и неговата Витара.

                  Браво, Васе много ме кефи витарката ти.
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • До: kolonal и неговата Витара.

                    Браво, Васе! Да те очакваме ли с каска по състезания
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • До: kolonal и неговата Витара.

                      Кога ще те видим по баирите
                      SUZUKI SAMURAI
                      http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                      Коментар


                      • До: kolonal и неговата Витара.

                        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                        Браво, Васе! Да те очакваме ли с каска по състезания
                        Чудя се, дали да не се пусна на някое състезание за аматьори. Ей тка, колкото да усетя тръпката.

                        Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
                        Кога ще те видим по баирите
                        Скоро, в "Миленков".

                        Коментар


                        • До: kolonal и неговата Витара.

                          Надявам се да сьм ви бил полезен но това са неща който в последствие ще окажат негативно влияние.Мисля че с фланеца ще стане добре.А за страничното изместване ,окачването е подобно като на ладите надявам се някой да си спомни като се повдигне ладата как се измества встрани.По принцип повдигането не е трудно но трябва да се помисли за дребните неща от този род или например едни спирачки.

                          Коментар


                          • До: kolonal и неговата Витара.

                            Първоначално публикуван от vasisava Преглед на мнение
                            Надявам се да сьм ви бил полезен но това са неща който в последствие ще окажат негативно влияние.Мисля че с фланеца ще стане добре.А за страничното изместване ,окачването е подобно като на ладите надявам се някой да си спомни като се повдигне ладата как се измества встрани.По принцип повдигането не е трудно но трябва да се помисли за дребните неща от този род или например едни спирачки.
                            Бате май нещо не ти е ясно за задните окачвания на LADA и SUZUKI.Те имат една съществена разлика Ладата е с две надлъжни и една напречна щанги ,и именно заради напречната щанга се измества моста настрани, а SUZUKI VITARA е с две надлъжни щанги и А рамо което е напълно различно нещо.
                            ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                            Коментар


                            • До: kolonal и неговата Витара.

                              Колега ,извинявам се ако сьм те подвел.Напьлно си прав,грешката е изцяло моя.Още ведньж извинявай.

                              Коментар


                              • До: kolonal и неговата Витара.

                                Витарката отново е в бокса (тя май там седи повече, отколкото да се кара ). Този път тенекеджийство (да направим опит да спрем ръждата, щото ръжда и жена тръгнат ли спиране няма ). И после малко бояджийство. Абе да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X