Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: kolonal и неговата Витара.

    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
    Що кво и има ? Спирачки ли няма или не и работят светлините ?
    Всичко и работи, но да не ни карат да минаваме Технотест?

    Коментар


    • До: kolonal и неговата Витара.

      Е то металикът и изпичането ще са равностойни на горене на пари, имайки впредвид предназначението!

      Васко, кога ще ме повозиш !?

      Коментар


      • До: kolonal и неговата Витара.

        Липсва СТИКЕР, как ще те познаем на пътя.....
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • До: kolonal и неговата Витара.

          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
          Всичко и работи, но да не ни карат да минаваме Технотест?
          Извинявайте, че се намесвам, но ако всичко ти е наред на бегачката, убеден съм, че няма да ходиш на Технотест. Единствено може да мрънкат, ако им се стори че гумите много излизат от калниците .
          Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 08-07-08, 20:30.

          Коментар


          • До: kolonal и неговата Витара.

            Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
            Липсва СТИКЕР, как ще те познаем на пътя.....
            А, не го е залепил - иначе му се намират

            Коментар


            • До: kolonal и неговата Витара.

              Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
              Е то металикът и изпичането ще са равностойни на горене на пари, имайки впредвид предназначението!

              Васко, кога ще ме повозиш !?
              Саше, на първата разходка която се организира и единственото условие е да присъстваме и двамата.

              Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
              Липсва СТИКЕР, как ще те познаем на пътя.....
              Ще сложа. Жената е много и прибрана и за известно време ги беше скрила и от себе си. Вече са ми в чантата за да ги "монтирам".

              Първоначално публикуван от gtauto1964 Преглед на мнение
              извиняваите че се намесвам,но ако всичко ти е наред на бегачката ,убеден съм ченяма да ходиш натехнотест.единствено може да мрънкат ако им се стори че гумите много излизат от калниците.
              За излизането, ако трябва ще махаме фланците докато минем канала.

              Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
              А, не го е залепил - иначе му се намират
              Благодарение на тебе имам стикери да я облепя цялата.

              Коментар


              • До: kolonal

                Честита ти подготвена машина!
                И да ти кажа, че ако затъне, с ония малките лопатки зор ше бъде.
                А тука гледам всеки иска да го возиш. Аз пък си давам заявка да ме дръпнеш с лебедката (като се наложи).
                По-добре късно, отколкото по-късно.

                Коментар


                • До: kolonal и неговата Витара.

                  Да ти е здрава "новата Витара". Не знам дали ще ти се "радват" полицаите, но всички тук се радват на изпьлнението. Получило се е страхотно. Аз няма да искам да ме повозиш, но може една разходка по нашите баири. Пьк може и да харесаш моя " проект ".
                  Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 08-07-08, 20:32.

                  Коментар


                  • До: kolonal и неговата Витара.

                    Първоначално публикуван от vasisava Преглед на мнение
                    Да ти е здрава "новата Витара" ,незнам дали ще ти се "радват" полицайте ,но всички тук се радват на изпьлнението ,получило се е страхотно.Аз няма да изкам да ме повозиш,но може една разходка по нашите байри ,пьк може и да харесаш моя "проект ".
                    Благодаря ти, Сава. А какъв е твоя проект?

                    Коментар


                    • До: kolonal и неговата Витара.

                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                      нещо ми седи много неестествено кал и требе !

                      А тая туба с канелка ли е ?
                      Днес се разходихме с едни другари около язовир Искър. Ей ти малко кал:
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: kolonal и неговата Витара.

                        Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                        Днес се разходихме с едни другари около язовир Искър. Ей ти малко кал:
                        Привет!
                        Ами мяза и калчицата...
                        Сигурно на автомивката още ринат кал...и моята бях я омацал така, след един лов...на авто мивката ринаха две колички кал след мен...сега като ме видат от далече стрес получават...херпес ги хваща...
                        Ама те наште миячи в Добрич мазни като пиперена бъчва...по 12 лева на едно миене искат...та се замислям дали да не си купя една водоструйка за лично ползване...като почне лова за няколко месеца и съм я изплатил...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • До: kolonal и неговата Витара.

                          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                          та се замислям дали да не си купя една водоструйка за лично ползване...като почне лова за няколко месеца и съм я изплатил...
                          Водоструйката е добра идея. Аз в гаража имам един маркуч, но проблема е докато стигна до гаража. В София, все някое ченге ще ме спре с тази кал, та задължително се спира на някоя мивка за външно изпръскване, а останалото вкъщи.

                          Коментар


                          • До: kolonal и неговата Витара.

                            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                            Водоструйката е добра идея. Аз в гаража имам един маркуч, но проблема е докато стигна до гаража. В София, все някое ченге ще ме спре с тази кал, та задължително се спира на някоя мивка за външно изпръскване, а останалото вкъщи.
                            Привет!
                            Е за София си прав, но Добрич е малък град и става да ги баламосаш, че си се запътил към автомивката...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • До: kolonal и неговата Витара.

                              Вчера нещо и стана на машината. Обажда ми се жената и вика: Не иска да пали. Отивам и наистина не иска. Нито на газ, нито на бензин. Заслушах се, не се чува да включва помпата на инжекциона. По идея на един приятел, направих мост между плюса на клапана на газта и плюса на акумулатора. И запали. Сега ще трябва да проверим, дали е от инжекционната помпа или от компютъра. Друг вариант няма.

                              Коментар


                              • До: kolonal и неговата Витара.

                                Сутринта слязох в гаража и реших, преди да правя отново моста, да се опитам да запаля. Завъртях и чух помпата на инжекциона да подкача. Завъртях ключа и запали без проблем. Все пак, Ясен я прегледа и не откри нищо съмнително. Направо се чудя от какво не искаше да запали вчера. Дали жената нещо направи, какво ли....?!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X