Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: kolonal и неговата Витара.

    Привет!
    Прав си...аз моята се меракландисах да я боядисвам, но като знам, че след има няма два месеца и половина почва лова...май се разкандардисавам, че като се знам какъв съм...
    Пък за черния котор дето наднича под шасито...да знаеш аз съм го пратил...шпионира за мен...Щирлиц му викат...виж...там да не умре от глад...
    Последно редактирано от hun_ter; 02-06-08, 01:23.
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • До: kolonal и неговата Витара.

      нещо ми седи много неестествено кал и требе !

      А тая туба с канелка ли е ?

      Коментар


      • До: kolonal и неговата Витара.

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        А тая туба с канелка ли е ?
        Ние с канелка не наливаме, че бавно тече и не може да ни смогне. Нема да се излагаме я. А иначе е пълна, ама не със вода.

        Само да си припомним от къде започна всичко:
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 02-06-08, 09:30.

        Коментар


        • До: kolonal и неговата Витара.

          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
          Привет!
          Прав си...аз моята се меракландисах да я боядисвам, но като знам, че след има няма два месеца и половина почва лова...май се разкандардисавам, че като се знам какъв съм...
          Пък за черния котор дето наднича под шасито...да знаеш аз съм го пратил...шпионира за мен...Щирлиц му викат...виж...там да не умре от глад...
          Ето и на твоя Щирлиц жена му. И тя душеше наоколо.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: kolonal и неговата Витара.

            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
            Ето и на твоя Щирлиц жена му. И тя душеше наоколо.
            Васе, а каква е историята на булбара ? Сподели и малко инфо, колко парички ти взеха за бояджийските услуги ?
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: kolonal и неговата Витара.

              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
              Ето и на твоя Щирлиц жена му. И тя душеше наоколо.
              Привет!
              Да...а изтървал съм ги малко...и те като всички в тая държава го превръщат в семеен бизнес...сети се за депутатите ни...например...
              А не трябва...
              Пък за промишленият шпионаж не се сърди приятелю...той в цял свят си процафтява...пък и Щирлиц и съпругата му са с добро сърце...уверявам те...
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • До: kolonal и неговата Витара.

                Страхотна е станала. Повечко и от по-дълбоко да и слагаш калната паста
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • До: kolonal и неговата Витара.

                  Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                  Васе, а каква е историята на булбара ? Сподели и малко инфо, колко парички ти взеха за бояджийските услуги ?
                  Булбара, както и задната броня ми ги прави Боби, известен тук като CJ-7. От булбара съм много доволен, точно това исках. За задната броня имах малко по-различно виждане, но и така не е зле. Тенекеджийската работа ми излезе 270 лева. Включва-кърпене на преден и заден леви калници, отдолу по рамата имаше някоя и друга ръжда, там където бях рязъл предните калници, защото опираха гумите, отново имам ръбче, лепене на предната решетка. Боядисването-180 лева материалите. Боята е акрилна. 300 лева за работата, като в това число влиза и минаването отдолу на няколко ръце с БОДИ. Цялата работа-730 лева. Имам забележки, но като знам каква ще стане до няколко дни, ще ги преживея.

                  Коментар


                  • До: kolonal и неговата Витара.

                    Ехеее много добра цена за боядисването, на мен в Бс ми искат 600 лв. за цялостно боядисване
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: kolonal и неговата Витара.

                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      Ехеее много добра цена за боядисването, на мен в Бс ми искат 600 лв. за цялостно боядисване
                      Това сигурно за металик и изпичане в камера. Мойто е гаражно изпълнение.

                      Коментар


                      • До: kolonal и неговата Витара.

                        Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                        Това сигурно за металик и изпичане в камера. Мойто е гаражно изпълнение.
                        Да, явно металика е двойно по скъп за пръскане Към края на лятото мисля да я боядисам, ама да видим какъв цвят...
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • До: kolonal и неговата Витара.

                          Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                          Да, явно металика е двойно по скъп за пръскане Към края на лятото мисля да я боядисам, ама да видим какъв цвят...
                          Цветът на есен мисля да го сменям и аз. Знаеш ли как стои въпроса в КАТ? Нали трябва да се сменя и талона...

                          Коментар


                          • До: kolonal и неговата Витара.

                            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                            Цветът на есен мисля да го сменям и аз. Знаеш ли как стои въпроса в КАТ? Нали трябва да се сменя и талона...
                            Дамм, отиваш в КАТ, попълваш заявление за смяна на цвета, плащаш двайсетина лева, минаваш канала да удостоверят че е същия автомобил, сверяват ти номера на рамата и двигателя и ти напечатват новия талон.
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: kolonal и неговата Витара.

                              А дали няма да ми се "зарадват", като видят Витарката в това и състояние?

                              Коментар


                              • До: kolonal и неговата Витара.

                                Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                                А дали няма да ми се "зарадват", като видят Витарката в това и състояние?
                                Що кво и има ? Спирачки ли няма или не и работят светлините ?
                                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X