Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: kolonal и неговата Витара.

    Витарата влезе отново в бокса, то като се замисля май не излза от там. Благодарение на Добри-void, се сдобих с комплет тампони за боди-лифт. Тампоните са пет сантиметра. От бързане да ги поставя, не ми остана време да ги снимам, но снимах това по-долу. След десетки разговори и търсене по всички известни (и неизвестни места), и с усилията на Евгени-turboto 45 от Велинград, вече имам лебедка. 9500 либри Т-макс. Предстои монтаж и снимки.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #92
      До: kolonal и неговата Витара.

      Видях преди малко в сервиза Витарата. Има вече вид на малък "драгстер" . Прави повече снимки , че после ще забравиш как е изглеждала. Вече имаш и тунинговани прагове.
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • #93
        До: kolonal и неговата Витара.

        Браво, браво ! Действайте яко там и снимайте . Ние до преди малко правихме боди лифт на витарата на Ванката ( PACH ) а утре влиза в бокса за монтаж на брони и лебедки . Ние няма да забравим да снимаме, не забравяйте и вие
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #94
          До: kolonal и неговата Витара.

          Очаквам с нетърпение снимки на колата след бокса. Снимайте етапите и ако не е нахално, кое колко идва като парички и време, че ме чакат всички тези "бокс-увания" и мен. Ще ми се да се подготвям от рано, че да не се чудя после "децата или колата?" или жената!.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • #95
            До: kolonal и неговата Витара.

            Боди-лифта сега е 2,5 см. Не успяхме да го направим 5 см., но и така е добре. Вече нямам прагове, не ги харесвам, а и откакто видях, че и Витарата на Иван Попов е без, реших и аз да ги махна. Ето малко снимки след боди-лифта. Сега джипката е при Боби-CJ-7, за монтаж на тръби и брони.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #96
              До: kolonal и неговата Витара.

              Първоначално публикуван от Upimen Преглед на мнение
              и ако не е нахално, кое колко идва като парички и време, че ме чакат всички тези "бокс-увания" и мен. Ще ми се да се подготвям от рано, че да не се чудя после "децата или колата?" или жената!.
              Дотук, всичко което съм направил/купил излиза около 5000 лева. В това число-окачване, гуми, фланци, боди-лифт, лебедка, нови брони-предна и задна. В тази сума влизат и парите, които съм платил на майсторите за работата която са извършили. Ще добавя, че най-малко още две хиляди лева ще заминат за шнорхел, станция и GPS. Така че, поне 7 бона са нужни за подготовката за горе-долу по-тежък офроуд. И разбира се, не трябва да се забравят последващите разходи. А те колко са, никой не може да каже. Разбира се, има и хора на които няма да излезе толкова дебела сумата. Добри е такъв пример, ама това е защото повечето неща си е правил сам и така си е спестил парите за труд.
              Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 16-04-08, 18:34.

              Коментар


              • #97
                До: kolonal и неговата Витара.

                Много добре е станала Витарата

                Коментар


                • #98
                  До: kolonal и неговата Витара.

                  Нещо май ти малеят гуменцата вече Браво, супер изглежда.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #99
                    До: kolonal и неговата Витара.

                    Поздравления за труда ! Наистина Витарата е станала чудесна !
                    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                    Toyota Land Cruiser KDJ 125

                    Коментар


                    • До: kolonal и неговата Витара.

                      Днес бях при майстора да видя как върви работата. Ами, мога да кажа, че върви. На първата снимка се вижда как работи, а на втората пробното поставяне на плочата, лебедката и водача.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: kolonal и неговата Витара.

                        Привет!
                        Да...така с лебетка е по добре...мяза и някакси...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • До: kolonal и неговата Витара.

                          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                          На първата снимка се вижда как работи, а на втората пробното поставяне на плочата, лебедката и водача.
                          Също така на първата снимка се вижда, че си за нов радиатор.
                          Обърни му внимание да не останеш без охлаждане някъде по горите.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • До: kolonal и неговата Витара.

                            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                            Също така на първата снимка се вижда, че си за нов радиатор.
                            Обърни му внимание да не останеш без охлаждане някъде по горите.
                            Благодаря, ще го погледна.

                            Коментар


                            • До: kolonal и неговата Витара.

                              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                              Благодаря, ще го погледна.
                              Честита ти лебедка
                              Аз вече съм оборудвам с Т-макс 8500 с радио-управление а скоро и със синтетично въже
                              Другата седмица малко тенекиджийска работа и след това слагам броните
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: kolonal и неговата Витара.

                                Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                                Честита ти лебедка
                                Аз вече съм оборудвам с Т-макс 8500 с радио-управление а скоро и със синтетично въже
                                Другата седмица малко тенекиджийска работа и след това слагам броните
                                Дай някоя снимка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X