Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гранд Витара XL-7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    5% или 36мм

    Коментар


    • rosen_offroad
      rosen_offroad коментира
      Редактиране на коментар
      5% не е малко особено за астматичен мотор с автомат.
      Разхода според мен е нормален.
      Имай предвид че ХЛ-7 си е доста по тежка от нормалната Гранд Витара.

  • #77
    Не е много нормален, размера на гумите е малко по голям, сложете си автоматични хъбове отпред и ще го свали с литър. Аз така направих на моята, но пък и сложих АТта бна 17и с фланци, че полза накрая никаква.

    Коментар


    • #78
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220327_173132.jpg
Прегледи:467
Размер:330.3 КБ
ID:6841930 Взех и аз, преди няколко месеца XL7 ,2,7 мотор V6, 5 степенен автоматик.
      Повдигнах я с подложки, има автоматични хъбове отпред и предния диф е постоянно зацепен.
      Доволен съм много. За първи път ме кефи да карам кола. Иначе само мотори ме кефеха. Само разхода малко ми тежи ама ще свикна! :-)
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #79
        Извинявам се, че използвам чужда тема, но да не отварям нова... Става ли Сузуки Гранд Витара XL7 2.7 V6 бензин за дълъг път? Става въпрос да се използва като основен семеен автомобил, за ходене до вилата, както и за дълги преходи. Какъв е разходът на гориво на дълъг път със скорост около 130 км/ч.?

        Коментар


        • #80
          Първоначално публикуван от p_mihailow Преглед на мнение
          Извинявам се, че използвам чужда тема, но да не отварям нова... Става ли Сузуки Гранд Витара XL7 2.7 V6 бензин за дълъг път? Става въпрос да се използва като основен семеен автомобил, за ходене до вилата, както и за дълги преходи. Какъв е разходът на гориво на дълъг път със скорост около 130 км/ч.?
          То друга витара за посоченото няма, тази ако не става, сменете марката. Разхода е 15/100 на автомат с темпомат и с климатроник, 5човека и багаж 200кг.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X