Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

    А тука сме , само дето службата още не ни е оставила.
    Иначе има няколко повода за черпня ама виновника като е готов да си каже. Сега е на зор щото му счупиха новата придобивка при газифицирането, та ще трябва да се отстраняват проблемите.
    Ще се съберем, малко търпение!!!
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Вървят ли ви джипките? Никой не пише тук. То вярно, че джипките станаха масови градски коли, и не са чак такъв голям повод за гордост, щото всеки трети е заложил на фронтера ... но не не мисля, че темата трябва да запада, а на против. Или вие си ходите на барбекюта и не се обаждате?

      Коментар


      • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Ми не ходим, за съжаление! Няма пържоли.....
        Иначе жипките вървят, е поне докато снега не стигне до фаровете. После спират и стоят две денонощия в пряспата!!!И после чакам снегорина да пробие. Е така е като не знам как се включва задна когато е време,но аз не знам да карам назад!!!
        Та така де ,
        Поздрави и Весели Празници Другари!!!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Весели,празници и от мен.Моята съм я пуснал в продажба и за сега се радвам на индианеца.Надявам се след нова година да спретнем едно барбекю
          Jeep Гранд Чероки 3.1

          Коментар


          • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Здравейте колеги!
            Казвам се Недко от Варна.
            Нов съм тук.
            От Януари съм собственик на Фронтера Б 1999 Английска сглобка с 2.2 бензинов мотор.
            Бихте ли ми помогнали с контактите на някой специалист по Фронтерите във Варна, че имам някои оплаквания и не мога да намеря свестен майстор да ги оправи...
            Както подсказва ник-а ми, не разбирам от коли, а моята Фронтерка си прави когато каквото си иска (все едно е обладана от зъл дух ).
            Накратко нещата които имам като проблеми са следните:
            - всеизвестният проблем с неработещ километраж - когато си поиска тръгва, когато неще - спира...
            - парното ми попринцип си работи добре, но когато си реши спира да духа топло, започва да духа само студено и странното е, че в този момент при форсиране на мотора температурата му спада вместо да се покачва...
            Съжалявам, че коментирам тези неща в тази тема, но не открих по-подходяща.
            Благодаря предварително!

            PS: Търся си дясна седалка, защото моята е слегнала откъм вратата и не е удобно така да се кара.

            Коментар


            • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Относно проблема с километража , моя го оправи един майстор в Чайка зад Бурлекс магазина има сервизче за електроники.Втория проблем опитай при сервиз Делфин срещу входа на затвора,там се занимават предимно с джипове.
              Jeep Гранд Чероки 3.1

              Коментар


              • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Благодаря много!!!
                Ще потърся и на двете места...

                Коментар


                • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Колеги,незнам дали тук му е мястото но имам питане или по-точно какво е маслото за хидравликата на Фронти.Мисля че е ATF но по добре да питам че да не стане беля.И кога ще си организираме една среща? ) Поздрави от мен.

                  Коментар


                  • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Маслото го сипахме но току що умря стартера,и как трудно се бута тухлата тежииии Утре демонтаж и да видим какво се случва.

                    Коментар


                    • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Съболезнования братче!!!
                      Поне резервният пръстен за редуктора е евтин, към 8лв. беше май. Е ако това е причината де.
                      Поздрави!
                      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                      Коментар


                      • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Пак съм в играта,стартера стана като нов след едно обстойно почистване и смяна на четкодържател и включвател,върти като луд. Айде поздрави от мен )

                        Коментар


                        • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Къде се събирате варненските фронтераджии. ? Все немога да се наканя и да попитам..

                          Коментар


                          • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Здрасти,
                            Напоследък нещо не сме се събирали,но обикновенно на една поляна край Осеново или на друга до Аладжа манастир!!!
                            Поздрави!
                            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                            Коментар


                            • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Добре.. ще се радвам следващия път и аз да се включа... за по сериозни няма ли събирания някъде във варна.. за по активните ???

                              Коментар


                              • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                здравейте колеги и аз сам вече собственик на фронтерка ако се сабирате някаде бих искал да доида да обменим мнениея за подобряване на машинките пак и да покараме малко благодаря

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X