Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Да срамота! То и в клубните теми много малко се пише. Добре че Данчо пусна някоя снимка...
    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

    Коментар


    • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Хоп да се отбележа и тук,аз съм новичък във форума и от няколко месеца собственик на ОФА-КБ.Ще се радвам ако има сбирка да се присъединя и аз в четата на ФРОНТЕРИТЕ. :-)

      Коментар


      • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Честито за фронтерата, и добре дошъл в клуба. Сбирка най вероятно може да има като свърши лятото. Следи тази тема, ако има сбирка и тук ще пишем. Като направиш опеделен брой постове(правила на форума) ще може да те поканим в клуба.
        Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

        Коментар


        • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Утарвахте ме бре,цяла седмица бях на Варна.
          Ама пусто кат няаа нет.
          Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
          Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
            Утарвахте ме бре,цяла седмица бях на Варна.
            Ама пусто кат няаа нет.
            Другия път като идваш да си вземеш НЕТ!!!!!!
            Толкова бира остана неизпита,пък и изтърван повод за среща!!!!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

              На15 или 16 октомври,ако времето е подходящо,можем да се съберем на една есенна среща,че лятото май всеки е доста зает.Предлагам мястото да е Осеново на поляната,стига да не е дъждовно.Даже имам идеята да си направим Фронтера среща,че май много Фронтери има из Варна.За целта предлагам да си направим стикери/може и ръкописни/,на които да има написан сайта на форума,място и дата на срещата и телефон за връзка с някой от нас/нямам нищо против да е моя/ и да ги слагаме на всяка Фронтера,която видим по пътя си.Представете си 20,30 или 50 Фронтери на поляната в Осеново-ще е красота!Естествено е,че ще бъдат добре дошли всички,които обичат офроуда във всичките му разновидности и без значение какво карат.Чакам мненията и предложенията ви за това мероприятие...

              Коментар


              • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Аз съм ЗА!!Дано се съберем повечко Фронтерки.

                Коментар


                • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                  .Представете си 20,30 или 50 Фронтери на поляната в Осеново-ще е красота! .
                  ААА няма да стигне дупката за всички, ще я изровят за изпита

                  Иначе аз съм за, тъкмо излизам в почивка!
                  Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                  А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                  Коментар


                  • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Ами тогава да започваме кампанията по разгласяването.Аз лично съм си набелязал три Фронтери в Аксаково....

                    Коментар


                    • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Твърдо ЗА от мен
                      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                      Коментар


                      • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Предавам се аз съм съгласен да дойда и без да ми лепвате стикер - може само да дадете малко координати на полянката, че в местността има доста такива.

                        Коментар


                        • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                          Твърдо ЗА от мен
                          Стига да не вали......
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Бре, бре, бре, ще вземете наистина да спретнете някоя сбирка тая година
                            Аз тъкмо си мислех да предлагам датата 29 февруари за официален ден за сбирка на клуба"Фронтера Барбекю Оффроуд Клуб Варна"
                            И да си подготвите камерите(батерии, карти..), и да направите снимки/клипчета, и да не забравите да ги пусните в тук в темата!
                            Умната с дупката
                            Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                            Коментар


                            • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Стига да не вали......
                              Е,все пак сме само ...барбекю офроуд...Ако вали,къде ще палим барбекюто!При последното ходене вандалите бяха съсипали и навеса,и пейките,и масите.Надявам се да ги възстановим и да си ги ползваме за в бъдеще!

                              Коментар


                              • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                                Е,все пак сме само ...барбекю офроуд...Ако вали,къде ще палим барбекюто!При последното ходене вандалите бяха съсипали и навеса,и пейките,и масите.Надявам се да ги възстановим и да си ги ползваме за в бъдеще!
                                Друже, за тези които са пропуснали да си "вземат" нещата от наборната си служба.... Армейските платнища в най-различните размери се продават в арми-шопа до Колхозния пазар..... А палене на огън мога да ти демонстрирам по всяко време. Стига да има памучета за сваляне на грим Че е по лесно с тях.
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X