Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
    имам голям найлон,ще го опънем на навеса и пак ще си запалим ба,бекюто.
    Жа дойдите вий на мойто.......


    А и защо всъщност да не го съчетаете с Л. Каравелово? Хем ще погледате, хем някой може да се спусне, хем скара/бира.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Обсъдихме го в г,упата и сме на мнение,че сби,ката т,ябва да си я нап,авим на Осеново,за да можем на спокойствие да си нап,авим ба,бекюто,пък и да объ,нем внимание на колегите,които ще дйдат за пъ,ви път.

      Коментар


      • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
        Обсъдихме го в г,упата и сме на мнение,че сби,ката т,ябва да си я нап,авим на Осеново,за да можем на спокойствие да си нап,авим ба,бекюто,пък и да объ,нем внимание на колегите,които ще дйдат за пъ,ви път.
        моля те оправи си Р-то на клавиатурата че с тая запетайка си мисля, че пишеш закодирано нарочно
        no signature no problems

        Коментар


        • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Като шифрограма е направо Все едно Щирлиц докладва в Москва
          Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

          Коментар


          • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Понеже дават прогноза за студено време,аз мисля да взема и чувал дърва към пържолите.

            Коментар


            • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
              моля те оправи си Р-то на клавиатурата че с тая запетайка си мисля, че пишеш закодирано нарочно
              На местата на запетайките да се поставя 17-та буква от азбуката.

              Подпис:Щи,лиц

              Коментар


              • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                По-добре вместо дърва към пържолите да вземеш............ракия, дърва ще намерим, ичкия да има
                Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                Коментар


                • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Да очертава се да е студено ,но да не вали. Така че според мен сбирката трябва да се състои.
                  Като не се събирахме по топлото, сега ще тропаме по студеното.
                  Аз ще взема резачката така че въпроса с дървата ще го разрешим.
                  Между другото оня тиган на Никито е у мен, така че ще довлека и него, само не знам в кого остана дупчената лъжица със удължената дръжка за бъркане!
                  А и да вземем да направим преглед последно кой се гласи да идва на Осеново, и евентуално какво ще носим, а?
                  Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                  А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                  Коментар


                  • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Аз съм се обадил на Боянски , ама в събота пак ще му звънна... А иначе какво да носим....ами каквото и всеки път...
                    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                    Коментар


                    • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Колеги някакъв тел.номер за връзка с някой от вас,защото се очертава да съм на работа до обяд,че после ако се изгубя да викам за помощ

                      Коментар


                      • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Първоначално публикуван от van_ko Преглед на мнение
                        Колеги някакъв тел.номер за връзка с някой от вас,защото се очертава да съм на работа до обяд,че после ако се изгубя да викам за помощ
                        Моят е 0899987239.

                        Коментар


                        • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                          На местата на запетайките да се поставя 17-та буква от азбуката.

                          Подпис:Щи,лиц
                          Нали няма много бодливи хРасти по пътя към полянката? Не обичам нежния звук на докосването от ефиРните тРънчета на чеРната дРака с ламаРинатаР пък и много стРужки се отделят. Ще дойдем с 2-3 фРуктиеРкиР ако не ми мине котка път.

                          Коментар


                          • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Има някаква вероятност и аз да се включа.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Първоначално публикуван от Traum Преглед на мнение
                              Нали няма много бодливи хРасти по пътя към полянката? Не обичам нежния звук на докосването от ефиРните тРънчета на чеРната дРака с ламаРинатаР пък и много стРужки се отделят. Ще дойдем с 2-3 фРуктиеРкиР ако не ми мине котка път.
                              Не,дРаки няма!Пътят минава пРез боРова гоРа май,ама не съм много сигуРен.Обаче съм сигуРен,че скаРата и пъРжените каРтофи ще ви хаРесат.

                              Коментар


                              • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
                                Има някаква вероятност и аз да се включа.
                                Ще се радвам да се видим и да си поговорим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X