Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Золтан,стига си плашил хората!Надявам се да си направим една добра сбирка с барбекю,бира и преминаване през дупката!Още си спомням как преди три години не вярвах,че ще мина оттам,ама минах!Срамота е,че сме толкова голям град,а не можем да се обединим за едни общи излизания и барбекюта!Сигурен съм,че има много колеги,които ще се присъединят,стига да знаят датата и часа на срещата!

    Коментар


    • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Я хайде и вие,дето надничате,да кажете по нещо!Идеята ми е да стигнем до колкото се може повече хора с Фронтери!А пък и не само с Фронтери!Всеки е добре дошъл!За пример мога да дам колегата Христо,който съумяваше да идва на сбирките с Голфа!Е,вече ще идва с Гранд Витара,но разликата е само в проходимостта,желанието си остава определящо!

      Коментар


      • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Много ми се идва ма пусти и лов.
        Пък и доста път.
        Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
        Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Здравейте. За 16.10 съм на линия стига да не излезе нещо непредвидено. Ако вали може на Ред рок да се съберем да се видим.

          Коментар


          • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Ей ша взема и аз да дойда
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Първоначално публикуван от ised21 Преглед на мнение
              Ей ша взема и аз да дойда
              Е как няма да дойдеш,ти си от ветераните.

              Коментар


              • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Защо не смените мястото на срещата ето ТУК
                Хем ще направите сбирка, хем ще опечете мръвка, някои могат и да покарат а други да погледат.
                Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                Коментар


                • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Уточнете датата,15 или 16 октомври.
                  Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                  АСК Ален Мак

                  Коментар


                  • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    16.10.2011 ч. на разклона за село Осеново, ако вали на плажа в Аспарухово,кафе Ред рок.
                    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                    Коментар


                    • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      В колко часа?
                      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                      АСК Ален Мак

                      Коментар


                      • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Часът на срещата е 10.00,а мястото-според времето.Не знам дали погледнахте темата,към която Жеко даде линк....

                        Коментар


                        • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Ти да нямаш мераци да караш а?
                          Ако отидем там няма да може да се направи спокойно барбекюто, а идеята е да се видим и поклюкарстваме на спокойствие!
                          Аз стоя зад идеята за поляната със дупката, 16.10 Неделя!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Неразбралчо, ние се събираме на "Раздумка и песен" краи лагерния огън Жипките са само средство да се доберем до софрата Лошото е ние да не се окаляме,щот не сме прасета и не ни е хубаво в калта........за разлика от някой други..
                            Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                            Коментар


                            • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                              Ти да нямаш мераци да караш а?
                              Ако отидем там няма да може да се направи спокойно барбекюто, а идеята е да се видим и поклюкарстваме на спокойствие!
                              Аз стоя зад идеята за поляната със дупката, 16.10 Неделя!
                              Прав си,Мишо,за момент се поддадох на желанието да се пусна на собствена територия!Наистина е по-добре да се съберем на барбекю,сладки приказки,а пък и защо да не пуснем някой нов член на клуба в дупката.

                              Коментар


                              • От: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                В,емето го дават студено за к,ая на седмицата,но дано поне да не вали.Но и да вали,имам голям найлон,ще го опънем на навеса и пак ще си запалим ба,бекюто.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X