Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    абе като си се захванал си го направи както трябва, те са много удобни защото мен лично често ми се налага да я свалям и е много по-удобно, просто си е направено да се сваля, докато в твоя случай на 3-тото сваляне ще се разбие пластмасовото легло в което си набил камъка, даже от последната ти снимка се вижда че вече седи усукано, и ще прецакаш самата щора.
    no signature no problems

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Много работи направих тия дни и още много остават за идните. То не може само да се кара
      Обезшумих цялото купе от ужасно дразнещи скърцащи звуци, установих от къде се чува неприятното тупкане в багажника ( което в 2 сервиза не хванаха ) скъсан тампон на амортисьор, тампони за смяна на стабилизиращата щанга, биалетки за смяна, и един шарнир. Смених си фара че един камион на магистралата го застреля. Смених си единия маркуч за маслените пари с оригинален. Сложих масло 10В50, диодни предни габарити ( светят като ксенон и ги ползвам за дневни светлини ), остава да измия К&N-а да купя радиатор на климатика съм готов за лятото.
      no signature no problems

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        ... Сложих диодни предни габарити ( светят като ксенон и ги ползвам за дневни светлини ).

        Божко, би ли казал какви са въпросните диодни предни габарити, и наистина ли светят чак толова силно че стават и за дневни, кажи модел и откъде ги купи? 

        П.С. Да не са тези предлаганите от Явор?

        LED Габаритна Крушка Vromos 7.5W

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:led-gabaritna-krushka-800x800.jpg
Прегледи:1
Размер:52.0 КБ
ID:5716288
        Последно редактирано от Еделвайс; 27-05-16, 21:04. Причина: П.С. Снимка

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          От Америка си ги поръчах, дават им 600 лумена и наистина светят адски силно. Ще снимам тия дни и ще ти покажа. Всички китайски аналози не светят и на половина, поръчвал съм доста.
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            От Америка си ги поръчах, дават им 600 лумена и наистина светят адски силно. Ще снимам тия дни и ще ти покажа. Всички китайски аналози не светят и на половина, поръчвал съм доста.
            Ако случайно си поръчаш нещо от там, би ли ми поръчал и от въпросните габаритни крушки, ще се разберем с теб на ЛС

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Днес най-после успях да смажа и да отключа патрона за капака на резервната гума, като свалих капака, о, чудо каква приятна изненада, чисто нова резервна гума още от завода, има и мустаци и никога не е била сваляна

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1371.jpg
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5716308


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1370.JPG
Прегледи:1
Размер:415.6 КБ
ID:5716309



              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1369.jpg
Прегледи:1
Размер:115.5 КБ
ID:5716311


              При това гумата си беше все още напомпена, за пореден път се убеждавам колеги, който се чуди откъде да си купи МПС, с две ръце гласувам за Швейцария!

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4483.jpg
Прегледи:1
Размер:113.1 КБ
ID:5716335Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4485.jpg
Прегледи:1
Размер:96.1 КБ
ID:5716336Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4486.jpg
Прегледи:1
Размер:87.6 КБ
ID:5716337Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4487.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:5716338Пафка казах ли ти че са два модела щори. Твята е като моята ( по рядката )
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Мерси Лозане за снимките, вече ми стана ясно какво да търся, лошото е че търговеца не ми отговори и не ми праща останалите неща от щората, наложи се да импровизирам и сложих по един тампон към отворите и притискат плътно захвата на щората:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1367.jpg
Прегледи:1
Размер:59.5 КБ
ID:5716339



                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1368.jpg
Прегледи:1
Размер:56.3 КБ
ID:5716340

                  Ще продължа да търся, но дори и да ги намеря, едва ли ще ми продадат само накрайниците с механизма към щората....
                  Последно редактирано от Еделвайс; 28-05-16, 18:13.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Извиняваи но това не е твоя модел щора
                    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
                      Извиняваи но това не е твоя модел щора
                      Важното е че успях да я закрепя стабилно и вече не трака когато минавам през неравностите

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        От известно време забелязвам че стана лекичко по-шумна от задната си част, оказа се че между задното голямо гърне и крайното, на самата извивка на тръбата където е съединението беше изгнило, както и самата тръба, речено сторено, днес отидох до АСПО и ми смениха цялата задна тръба свързваща двете задни гърнета, извиха тръбата като следваха линиите и извивките на оригиналната тръба, стана супер и Фронтака е вече пак тихичък и безшумно мъркащ

                        Проблемното място:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1399.JPG
Прегледи:1
Размер:380.1 КБ
ID:5718185


                        Вече с новата тръба

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1400.JPG
Прегледи:1
Размер:310.7 КБ
ID:5718186

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Без да се заяждам , ама запази ли фланцевото съединение намиращо се на тръбата?
                          Защото ако не си във момента когато дойде ред да сменяш жилата на ръчната горещо ще съжаляваш!
                          Поздрави!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                            Без да се заяждам , ама запази ли фланцевото съединение намиращо се на тръбата?
                            Защото ако не си във момента когато дойде ред да сменяш жилата на ръчната горещо ще съжаляваш!
                            Поздрави!
                            Не съм запазил, казах му директно да е цяла тръба пък ако се наложи да се демонтира, ще отида пак до АСПО който ми е на 10 минути път от нас, ще им кажа тогава да срежат тръбата, ще монтират фланцевото съединение и готово

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Малко хладинка за хавтомата:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160604_13_39_05_Pro.jpg
Прегледи:2
Размер:137.1 КБ
ID:5718201
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160604_13_39_26_Pro.jpg
Прегледи:2
Размер:109.7 КБ
ID:5718202
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160604_20_51_43_Pro.jpg
Прегледи:2
Размер:137.2 КБ
ID:5718203
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160604_21_49_57_Pro.jpg
Прегледи:2
Размер:63.1 КБ
ID:5718204

                              М/у другото Павка, на снимката в горния ляв ъгъл има една планка, на която, ако не се лъжа, трябва да е монтиран отдушник с филтър на резервоара - преместил ли си го, или направо си го оперирал?
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                                Малко хладинка за хавтомата:


                                М/у другото Павка, на снимката в горния ляв ъгъл има една планка, на която, ако не се лъжа, трябва да е монтиран отдушник с филтър на резервоара - преместил ли си го, или направо си го оперирал?
                                Много добро място си намерил за радиаторчето, направо е като фабрично. Относно планката, изобщо не съм и обърнал внимание, най-вероятно самия филтър е може би на друго място или си е там но не се вижда на снимката, ще го имам предвид другия път да огледам пак отдолу.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X