Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Симптоми за авария на раздатка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Симптоми за авария на раздатка?

    Сега се сещам че е възможно също да се е разхлабила една от гайките на кардана. Говоря за челната голяма гайка, която стяга питьона. Тя е скрита вътре и не се вижда с просто око. От там вибрации, съответно този проблем.
    Провери с ключ и всички винтове по шасито. Да не е разхлабена гредата, който носи скоростната кутия. Възможно е да са разхлабени, но да не личи с просто око. Нищо няма да стане ако все пак позатегнеш всичко отдолу.

    Коментар


    • #47
      До: Симптоми за авария на раздатка?

      Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
      Сега се сещам че е възможно също да се е разхлабила една от гайките на кардана. Говоря за челната голяма гайка, която стяга питьона. Тя е скрита вътре и не се вижда с просто око. От там вибрации, съответно този проблем.
      Провери с ключ и всички винтове по шасито. Да не е разхлабена гредата, който носи скоростната кутия. Възможно е да са разхлабени, но да не личи с просто око. Нищо няма да стане ако все пак позатегнеш всичко отдолу.
      А може и да се е разхлабила гредата дето държи скоростите, случвало се е и звуците които издава са ..ужасни направо.
      0877 83 30 90 - Жоро

      Коментар


      • #48
        До: Симптоми за авария на раздатка?

        Първоначално публикуван от volokiN Преглед на мнение
        Сега виждам, че stroil е от Ямбол. Ако искаш база за сравнение дали е нормално (дали всички фронтери го правят на ниски обороти) обади се да се видим. 0888 63 78 66- Христо.
        Ще се чуем най-много до 10 дни!Сам ще провериш състоянието на моя таралясник!

        Коментар


        • #49
          До: Симптоми за авария на раздатка?

          след като имаш масла навякаде,караи и да не ти пука.аз сащо имам така фронтера и при мен се явяват такав шум .но аз не я оставм да се движи на такава скорост в такиба обототи.рядко под 2000.смело напред

          Коментар


          • #50
            До: Симптоми за авария на раздатка?

            Първоначално публикуван от rado 81 Преглед на мнение
            след като имаш масла навсякъде,карай и да не ти пука.Аз също имам така фронтера и при мен се явява такъв шум.Но аз не я оставям да се движи на такава скорост в такива обороти(рядко под 2000.смело напред)
            Мерси за инфото колега!Ще го имам напредвид!

            Коментар


            • #51
              До: Симптоми за авария на раздатка?

              На мен ми звучи като постоянно зацепено предно предаване -тогава на асфалта джипката ръмжи и вибрира .Виж като изключиш предното дали продължава да свети лампата .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X