Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лек лифт на ОФА-КБ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лек лифт на ОФА-КБ.

    Всички чакаме с нетърпение да я видим как изглежда,лифтирана като хората.
    sigpic

    Коментар


    • #17
      До: Лек лифт на ОФА-КБ.

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      До никъде Стефчо.
      Много работа и никакво време. Но мисля от понеделник да се заема сериозно.
      Виж сега,части имаш - време нямаш .... ами да си жив и здрав,а време ще намериш!..
      Успех друже!..

      Коментар


      • #18
        До: Лек лифт на ОФА-КБ.

        Най-после си взех обиците от поцинковане. Много мразя ръжда заради това поцинковах и болтовете и федерките и всичко каквото можеше.



        С брат ми днес монтирахме и новите биалетки.






        Монтирах и фланците. Но само предните. Голям майтап, изглежда ужасно.



        Макар, че на пръв поглед нямаше нужда, резнахме малко от бронята. След първите проби се установи, че ще трябва да се реже още...



        Останалите неща ще ги монитрам утре или най-късно в понеделник.
        Последно редактирано от fanatic; 24-04-09, 19:17.
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          До: Лек лифт на ОФА-КБ.

          Браво!Важното,че започна...

          Коментар


          • #20
            До: Лек лифт на ОФА-КБ.

            Почне ли се ще се свърши!Така че ще чакаме и краините резултати!
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • #21
              До: Лек лифт на ОФА-КБ.

              Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
              Почне ли се ще се свърши!Така че ще чакаме и краините резултати!
              Да,ама някой свършват по бавноЛека и спорна работа на Фанатик.Важното е ,че има мерак.
              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

              Коментар


              • #22
                До: Лек лифт на ОФА-КБ.

                Нещо ново по фронтерата има ли вече? Сложи ли всички фланци?

                Коментар


                • #23
                  До: Лек лифт на ОФА-КБ.

                  Лифта е горе долу готов. Остават дребни и досадни неща да се донаправят, като удължаване на задни дъмп-стопери, преместване на ушите на броните и т.н.

                  Ето снимки.

                  Разликата между старите и новите ( поцинковани ) уши. Точно 5 см.


                  Поставени на място, заедно с полиуретановите тампони. За да стане лесно е добре да се изпозва такъв малък хидравличен крик.



                  Вече спусната на земята.


                  Изглед на задната гума с фалнците:


                  Преди лифта:



                  Замерване след лифта, не се вижда добре но и от пред и от зад е точно 90 без много малко. Това е без боди лифта.


                  Втулките за боди лифта.


                  И вече в завършен вид. ( все още без боди лифт ).



                  Забравих и една дребна подробност за която нямам снимки. Подрязани са и предните дъмп стопери с около 1 см.
                  P.S. Също така забравих да кажа, че замерванията са правени с гуми напомпани на 1.4 атм.
                  Последно редактирано от fanatic; 22-05-09, 08:20.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    До: Лек лифт на ОФА-КБ.

                    Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
                    Четох в една от темите за лифт, че при фланците може да опира предната гума при завой в калобрана, респективно калника. И понеже май няма да повдигаш купето от шасито можеш ли да споделиш дали опира много при фланци 3.8 мм. И ако не те затруднява да пробваш преди да я повдигнеш отпред. Само, ако ти се занимава разбира се. Искам да сложа фланци без да я повдигам и за това питам. Гумите ми са 255/70/15.
                    Направих тестовете за които ме помоли. При всяко положение си опира. Отпред в ъгъла на бронята. Коригира се леко с флексата. Отвън по никакъв начин не се набива на очи.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #25
                      До: Лек лифт на ОФА-КБ.

                      То пък сега гуменките и станали малки,ще требе по големиАбе отвори си работа,ама изглежда добре.
                      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                      Коментар


                      • #26
                        До: Лек лифт на ОФА-КБ.

                        Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                        То пък сега гуменките и станали малки,ще требе по големиАбе отвори си работа,ама изглежда добре.
                        Това е без боди лифта . Гумите ще се сменят ама пак с 31-ци. Просто тоя мотор няма душа за повече.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #27
                          До: Лек лифт на ОФА-КБ.

                          Много добре!Браво Божко!Втулките за бодилифта на каква височина са ... изглеждат ми на около 30/35мм.?

                          Коментар


                          • #28
                            До: Лек лифт на ОФА-КБ.

                            Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                            Много добре!Браво Божко!Втулките за бодилифта на каква височина са ... изглеждат ми на около 30/35мм.?
                            1.25 инча или малко над 3 см. То няма смисъл изобщо от боди лифт при мен, но така или иначе са ми сплескани тампоните....
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #29
                              До: Лек лифт на ОФА-КБ.

                              Сега да очакваме ли нова тема"Колеги,какъв по мощен мотор да сложа".Пък то и място в коша бол
                              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                              Коментар


                              • #30
                                До: Лек лифт на ОФА-КБ.

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                                Направих тестовете за които ме помоли. При всяко положение си опира. Отпред в ъгъла на бронята. Коригира се леко с флексата. Отвън по никакъв начин не се набива на очи.
                                Благодаря за информацията. Станала е супер и много добре седи. Направо и аз искам така Мисля да почна като начало от фланците и за това искам да те питам само още нещо: преди да я вдигнеш и като сложи фланците разбрах че опира в бронята, а дали опираше отзад в калника? И аз съм с 31-ци гуми и понеже нямам пари и да я повдигна та затова те питам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X