Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Някой да има представа, панхард преден мост на Y61 за ляв и десен волан дали имат някаква разлика!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • От: Части за Nissan - Информация

      Някой да има задна рамо за чистачка (която стои на стъклото)за нисан к160 ..Или някой да ми каже от каква друга кола,джип мога да сложа....????

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от 3301 Преглед на мнение
        Някой да има задна рамо за чистачка (която стои на стъклото)за нисан к160 ..Или някой да ми каже от каква друга кола,джип мога да сложа....????
        0894704777 Росен

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          Здравейте колеги.Бихте ли ми дали информация от къде мога да си закупя антена за Нисан Теранно-2,2001 год дълга база.Старата е счупена и стои само основата.Поздрави на всички!

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Здравейте, колеги! Търся десен калник за Нисан Терано 2/ 2001 г. Някой, ако има идея пишете...

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              Опитай на този телефон:0878-171-631.Това е най-голямата морга за джипове в Царева Ливада!Успех.

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Колеги, дайте съвет от къде да купя семеринг за пиньона на предния мост на Y61?

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  Фирмата не я пиша, щото правила ....


                  Адрес: ул. Цар Симеон 156
                  Тел.: 02/8317479, 02/9311659, 088/8330482

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    Търся купе за Нисан Патрол Y61 къса база

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      От: Части за Nissan - Информация

                      Колеги, дайте съвет от къде да купя датчик за налягане на маслото на патрол 1990г с двигател RD 28 T. Бил спрян от производство и в София няма никаде. Ако някой има и втора употреба нека да пише на л,с. ,за да се свържем.Благодаря Ви предварително!



                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Първоначално публикуван от меро69 Преглед на мнение
                        От: Части за Nissan - Информация
                        Колеги, дайте съвет от къде да купя датчик за налягане на маслото на патрол 1990г с двигател RD 28 T. Бил спрян от производство и в София няма никаде. Ако някой има и втора употреба нека да пише на л,с. ,за да се свържем.Благодаря Ви предварително!


                        Прати адрес на лични и ще ти изпратя
                        Ако почерпиш де
                        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                        0898 51 31 46

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Здравейте колеги, търся външното уплътнение на шибидаха за нисан патрул у60 . Ако някой има да свирка

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            Съвсем тъп въпрос.... Откъде да си купя, освен Ниссан, де, филтри и правилните масла за 2.8ТД и скоростната му кутия... Говорим за район София....
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Здравейте. След последния лов стъклото на предния ляв мигач ми падна някъде в гората. Машината е Терано2- модел 2000г. Предполагам, че само стъкло няма и ще се наложи да взема целия мигач. Ако някой има да се обажда. Отделно търся датчик за километража. Един приятел ме попита с колко кабела е буксата, казах му, че е с три, но като донесе датчика се оказа по голям от моя. Ако на някой му трябва такъв има го наличен, аз още издирвам моя. Та и датчик ако се намери ще е добре. Тел. за връзка :0888370662 Тони Поздрави и весело посрещане на новата година

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                nissan4u.com - намираш ги по номер, звъниш на Patrol fen, и след 10 дни са при теб. Мигача може и да го има наличен - нито е скъп, нито е дефицитен. Датчика вероятно ще го почакаш 10-ина дни, защото надали го има някъде наличен в България.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X