Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Здравейте и от мен.Помогнете ми да намеря О-пръстени за инжекторите на Терано2 ,2,4 бензин, 12v (ремонтен комплект).Моите са свършили и двигателя смуче немерен въздух от там.
    Nissan Terrano 2 , 2.4 , 12v , 1996г.

    Коментар


    • От: До: Части за Nissan - Информация

      Продавам за нисан терано 2.7тди ляв тампон за мотора и тампона на кутията-60лв. за двата.Тампоните са рециклирани

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Джанти само от ударен джип, ако е нова цената няма да ти хареса, около 900 лв едната. Имам една но е боядисана черна, ако те устройва пиши.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140823_193944.jpg
Прегледи:1
Размер:159.8 КБ
ID:5620914
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140512_071100.jpg
Прегледи:3
Размер:138.9 КБ
ID:5620915
        Последно редактирано от alexander_76; 03-11-14, 23:17. Причина: допълнение
        Nissan Patrol 2008
        Mercedes c220 cdi 2006
        Mercedes cls350 cdi 2013
        Mercedes GL 450 cdi 2012

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          Колеги на някой да му се намират свещи за 1,2,3ц за Патрол 2.8тд жълтите или от каде да намеря?

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Първоначално публикуван от jorrro Преглед на мнение
            Колеги на някой да му се намират свещи за 1,2,3ц за Патрол 2.8тд жълтите или от каде да намеря?
            Ако става дума за NGK ,струват около 50 лв бройката,във всяка голяма верига за авточасти би трябвало да ги имат.

            п.п. Ако си от Варна ми се обади.
            NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
            ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
              ....п.п. Ако си от Варна ми се обади.
              На мене ми омръзна да питам кой от къде е. Въпроси в нищото, отговори пак там...като у бгмама.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Здравейте, колеги! Имате ли информация някой да продава скоростна кутия на части. Става въпрос за кутията, която се монтира на Терано 2/Маверик до 1996г. Двигателя е 2,7 ТД , 101 к.с. . Имам нужда от първичен вал и синхронизатор на 4-та скорост.

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  Здравейте, търся щората на багажника за Терано 2, дълга база, 1999 г., както и предните мигачи и стоповете с мигачите в задната броня.
                  OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    Може и вече да е пускано тук, но все пак: от сайта на нисан БГ има линк, където можете да проверявате цените онлайн, аз лично бях доста изненадан за някои цени, очаквах да са доста по-високи:


                    http://nissan.innovasys-bg.com/parts/nissanenter.aspx

                    Линк от сайта на мотопфое, където могат да се проверяват цени по номерата на каталога на форд (върши работа за терано), номерата си ги намирам през микрокат-а

                    http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp

                    Поздрави,
                    Последно редактирано от kaliandar; 28-11-14, 18:47. Причина: Оправен линк
                    Nissan Terrano II 2.7TDI

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      Първия линк не работи.Не си го копирал правилно.
                      Ducati è nel mio cuore.

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Първоначално публикуван от the_animal33 Преглед на мнение
                        Първия линк не работи.Не си го копирал правилно.
                        Сега трябва да е ОК, предишният линк явно беше валиден само ако си минал през предишната страница

                        Поздрави,
                        Nissan Terrano II 2.7TDI

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Първоначално публикуван от kaliandar Преглед на мнение
                          Може и вече да е пускано тук, но все пак: от сайта на нисан БГ има линк, където можете да проверявате цените онлайн, аз лично бях доста изненадан за някои цени, очаквах да са доста по-високи:


                          http://nissan.innovasys-bg.com/parts/nissanenter.aspx

                          Линк от сайта на мотопфое, където могат да се проверяват цени по номерата на каталога на форд (върши работа за терано), номерата си ги намирам през микрокат-а

                          http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp

                          Поздрави,
                          Аз да попитам от къде могат да се видят каталожните номера нагледно спрямо частите? Ако може линк.
                          OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            http://nissan4u.com/parts/ Сега го има.
                            Последно редактирано от the_animal33; 30-11-14, 19:49. Причина: Линк
                            Ducati è nel mio cuore.

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Първоначално публикуван от the_animal33 Преглед на мнение
                              Нещо ми се губи Тераното на тази страница
                              OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Колеги, помагайте трябва ми решетка за Patrol GR '94г. Без значение нова или стара. Обиколих магазините по Симеон-няма, пробвах и няколко морги(тази при Драгичево и някаква в Пловдив). В Нисан ми искат 970 лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X