Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
    Здравейте,търся спешно диференциал за Патрол Y160 с корона 36 зъба ,пиньон 8 зъба.
    Преден, заден? 180, 190, 200, 233мм? брой щлици на полуоските? LSD, отворен? И сигурен ли си че не е 37/8?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Части за Nissan - Информация

      Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
      Здравейте,търся спешно диференциал за Патрол Y160 с корона 36 зъба ,пиньон 8 зъба.
      Намира ми се такова нещо в гаража, но за да не сгреша, трябва да се наведа да броя...Това може да стане утре. Говоря за У-160, диф-С-200, 4 сателита.

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Ами задния ми е такъв 36/8 ,лошото е ,че по каталог не излиза да е за Патрол ,имам съмнения ,че е от старото терано целия мост ако са идентични де ,предния ми се оказа 39 /10 ,но задния ми е по запазен и затова търся като него,иначе джипката е У160 3,3 чист дизел. Пълна мъгла ми е с тези предавателни числа за Патролите. Трябва ми за предния диф.
        Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
        Уаз 469
        Nissan Patrol Y160

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          Здравейте , търся за у 60 муфата на блокажа в задния мост

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Здравейте ,след дълги перипетии с двата ми различни диференциала на Нисан Патрол Y160 3.3D, вече имам нужния комплект и сега имам два задни и един преден -35/8. А предния ми беше 37/9,та ако някой колега има преден диференциал С200-35/8 ,а търси 37/9 ,може да направим размяна,за да имам един пълен комплект за резерва.Поздрави.
            Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
            Уаз 469
            Nissan Patrol Y160

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              От jivcho loveca получих искания алтернатор с вакум помпа.
              Всичко е точно и здраво!Разбрахме се без много приказки.

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Здравейте, търся стъкло за дясно странично огледало или цяло огледало здраво за Патрол Y61? Поздрави!
                TLK LJ70 2.4td
                Nissan Patrol 3.0 DI turbo Y61 GR

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  Търся за Y60 2,8GR пластмасово разширително казанче за антифриза. Ново, или втора употреба, да не е "опечено".
                  Георги Донев, 0889 437 687
                  Nissan Patrol Y60

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    Здравейте колеги, търся стъкло за уредите (километража) на Нисан Терано 2, 2002г. Накой ако знае къде да търся? Благодаря!

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      Здравейте ,
                      Нещо за Нажи DVD Nissan Xteril 2004 дали вече са намерили решение .

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Здравейте,искам да питам може ли да се намерят мостове от Y61 с окачването.Благодаря.
                        Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Първоначално публикуван от nenireklama Преглед на мнение
                          Здравейте,искам да питам може ли да се намерят мостове от Y61 с окачването.Благодаря.
                          Може. Но в момента нямам. Ако имаш интерес в момента имам от у60.
                          0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            Здравейте Търся задна броня за патрол y 61 или чертеж за да сия изработя.

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Здравейте! Останах без фарове на дълги и търся лостчето за мигачи и фарове
                              за Терано 1.
                              Преди загубих габаритите и сега са изнесени на отделно копче.
                              Много прегрели пластинките и нещат да пружинират!

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Здавейте,търся казанче за чистачките и моторчето към него за PATROL само че на 24 волта ако някай може да помогне? ИВО тел.0888297867

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X