Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Първоначално публикуван от zig_zag Преглед на мнение
    Благодаря,намерих монро на 130лв за бр. и биелети на 26лв предни за бр. и 38лв задни за брой /оригинални/.
    За Монрото,ако това му е стандартната цена,същата може да падне поне с 25лв. на амортесьор /т.е. за 2бр. = 50лв./,а това с оригиналните биелети предни за по 28лв....нещо ми се види съмнителна информацията/най-вероятно са набедени за оригинални/.Оригиналните излизат около 46-48лв. за брой с тампончетата/не забравяй...оригиналните биелети вървят БЕЗ тампончетата и те се предлагат отделно!!!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: Части за Nissan - Информация

      Колеги трябва ми турбо за Nissan y60 ама нещо по-евтинко ако може че много ми изтъня джоба вече и не мога да го подкарам още

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Здравейте колеги търся скоростна кутия за Nissan Pickup D21 1994г. 2.4L бензин или за Nissan Terrano 2.4L бензин, която също пасва.

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          Първоначално публикуван от MrsShiva Преглед на мнение
          Здравейте колеги търся скоростна кутия за Nissan Pickup D21 1994г. 2.4L бензин или за Nissan Terrano 2.4L бензин, която също пасва.
          Колега според мен точно сега е момента да се напънете да направите промяна...
          Търсете ск. кутия от Терано дизел!!!
          Доста по-здрава е от тази на бензиновите и по-безпроблемна!
          Имаше тема във форума,където колега направи тази размяна.Там си пише какво още обаче освен кутията се сменя,че не пасва от оригинала/вилка и т.н./
          Намерете темата и я прочетете.Според мен това е по-удачния вариант,за да не се търси ск. к-я често!
          Поздрави!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
            Търсете ск. кутия от Терано дизел!!!
            И тераното да е след 1996г. (4-те кръгли фара или по-ново)!!!
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              Много благодаря за помоща и съвета, някаква идея как е озаглавена темата моля?
              Последно редактирано от MrsShiva; 27-06-13, 20:44.

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Може и да си пишеш тук.
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  Първоначално публикуван от MrsShiva Преглед на мнение
                  Много благодаря за помоща и съвета, някаква идея как е озаглавена темата моля?
                  Ето...може да е полезно

                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...E5%F0%E0%ED%EE
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    Много благодаря за линка Любашки.

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      Търся алтернатор за Патрол 3.0Di. Y61.Оригинален на поносима цена. Предлагат ми китайски менти 75А за 370 лв. Може втора употреба ако работи и не е отварян.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Ще се налага явно смяна на задни амортисьори, щото взе да почуква нещо отзад и ми се струва ,че клати повече от нормално. Та ме интересува каква марка да са и от къде да са. Тераното е дълга база 2001 г. Готов съм да поръчвам и през кориер , ако ще е качествено. Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Трябва да си намеря пластмасовата част която е между редуктора на двигателчето и рейката/гребена на механизма за спускане и вдигане на стъклото (на шофьорската врата). Моля кажете от къде.
                          На наличният ми детайл вътрешните шлици са "изядени" изцяло (от превъртане, колата не беше при мен няколко дена).
                          Събирам и идеи за ремонт.
                          Пълненето с така нареченият течен метал според мен не е вариант защото усилието е много голямо и пак ще превърти. Мислех да му "бодна" един винт радиално през пластмасата и оста с шлиците от механизма (на снимката).

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130704_194547.jpg
Прегледи:1
Размер:173.6 КБ
ID:5498696Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130704_194555.jpg
Прегледи:1
Размер:156.3 КБ
ID:5498693Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130704_194625.jpg
Прегледи:1
Размер:154.2 КБ
ID:5498694Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130704_194637.jpg
Прегледи:1
Размер:128.3 КБ
ID:5498695

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            За мен се оказа най-лесно и смислено да си поръчам оригинално, както и направих чрез колегата Patrol fen за което му благодаря.

                            Сега имам друга молба към хората който имат Patrol Y60 с здрава затваралка на жабката между предните седалки да щракнат по някоя и друга снимка да я видя как изглежда монтирана.

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Здравейте искам да попитам за цена на торисините на Терано 2 късо, ако някой е сменял скоро. След смяна на гумите с джанти се оказа, че от едната страна предницата стои малко по-ниско. След направената корекция се оказа ,че не е желателно повече да се натяга и се налага подмяна.

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Звънни един тел., че личните съобщения нещо не се получават. Това със смяната на торсионите ще е голяма заигравка - отдолу всичко е леш от ръжда!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X