Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокаж на Патрул у60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Блокаж на Патрул у60

    да, добре ще е да знам.мерси много.А по отношение на буксите които са при копчето,при мен са две и незнам коя е и двете стават

    Коментар


    • #47
      От: До: Блокаж на Патрул у60

      Здравейте и аз имам неволи с блокажа на дифа.Та проблема се появи в един дълбок сняг.Беше заключил и работеше докато не се забих в една пряспа и при подаването на повече газ лампата започна да мига а отзад от дифа се чуваше силен щракащ,чукащ шум.Моля да ме ориентирате от какво може да е,защото на това време нямам условия при които да го разглобя и ще чакам да се оправи.

      Коментар


      • #48
        От: До: Блокаж на Патрул у60

        Класика ,най верятно клапана не избутал до край вилката на заключващата муфа ...само разглобяване на дифа ще покаже какво е счупено ,вилка, муфа и тн .До тогава в бокса да не стане мазало .
        "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
        Кольо.

        Коментар


        • #49
          От: Блокаж на Патрул у60

          По памет.... Блокажа изключва при скорост над 7км/час. Дълбоки преспи + топъл диференциал - предпоставка за обледеняване, респективно недовключване/недоизключване. От там и шума. Изчисти снегове от задния мост, стопли задния диф принудително, например с духалки или изчакай да се стопли. Пробвай пак и пиши.....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #50
            От: До: Блокаж на Патрул у60

            Като исключих блокажа,нямаше никакви шумове.На ход се прибрах.Но ми направи впечатление,че като го натоварих изпусна някъде заключването... Предполагам,че муфата е помазала.Ще търся познати с висок гараж да го разглобя и ще пиша.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X