Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Впечетления от NISSAN PATHFINDER

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Впечетления от NISSAN PATHFINDER

    + Маневрен, икономичен, достатъчно висок. Красив - лично мнение.
    - Муден, трудно изпреварва(автоматика). Неудобни облегалки на втория ред, а втори и трети ред с недостатъчно място за краката. Волана е голям или пък кората на вратата е много навътре, защото въртенето с две ръце е неудобно. Колонката между вратите е доста напред, което ограничава видимостта в ляво. Качеството на материалите е без коментар, все пак е испански...

    Коментар


    • #77
      От: Впечетления от NISSAN PATHFINDER

      Да, качеството на материалите в купето е гадно,ама не по-гадно от
      на повечето нови коли от среден клас.

      Коментар


      • #78
        От: Впечетления от NISSAN PATHFINDER

        Интересно какво мисли автора на темата, след толкова години? Явно аз съм единствения, който колкото повече го кара, става по-огорчен.

        Коментар


        • #79
          От: Впечетления от NISSAN PATHFINDER

          Първоначално публикуван от madbatt Преглед на мнение
          Интересно какво мисли автора на темата, след толкова години? Явно аз съм единствения, който колкото повече го кара, става по-огорчен.
          За автора незнам ама аз да си кажем. Нисана ми стана почти на 7години и допреди няколко месеца абсолютно никакви грижи с него а е над 350 хиляди км., обаче тая година ми такова ма..ата, първо гръмна двигателя, оправих го, после рейката а след нея и ск. кутия/автомат е/ а бе не е за разправяне, донекъде почти със сигурност и жената допренесе бая тъй като след минати от мен 300К км. преди 3 години и го хвърлих на нея и пълната незаинтересованост от моя страна какво се случва с тая кола почна да се разкапва тотално, сега вече е както си трябва ама излетеха на ветъра бая кинти.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #80
            От: Впечетления от NISSAN PATHFINDER

            Здравейте
            От 3 дни карам един Pathfinder 2500 (2007г.) дизел, автомат. Никога не съм харесвал джипове, но баща ми настоя, че иска да кара джип и взехме този. Първи впечатления - много положителни! Тромава кола, но пък в града се кара приятно заради добрата возия (очаквах да е още по-твърд и клатещ се) и приятно работещата скоростна кутия, с която се потегля пъргаво и сменя предавките плавно. Не съм излизал по локви и полянки, за сега налазих само градинката зад блока, че нямаше места на паркинга

            Това, което ме интересува е от къде мога да намеря резервни части. Трябват ми капачка и решетка за предната броня, и капака на волана, който в магазина върви само заедно с еърбега и струва майка си и баща си.
            Благодаря предварително!

            Коментар


            • #81
              От: Впечетления от NISSAN PATHFINDER

              По моргите е пълно.

              Коментар


              • #82
                От: Впечетления от NISSAN PATHFINDER

                Накарах му се, да е честит на новия собственик.

                Коментар


                • #83


                  Колеги, някой сменял ли е демпфера с твърд маховик, съвместим ли е, тресе ли и заслужава ли си да се направи този компромис?
                  Откъде препоръчвате да се купи?


                  Коментар


                  • коко келеша
                    коко келеша коментира
                    Редактиране на коментар
                    Търси из чуждоезичните, най-вече рускоезичните, форуми. Ако нещо подлежи на "побългаряване" то там вече е побългарено и описано как става. Успех в решаването на проблема!

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X