Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    ...Ако държиш на ABS - ориентирай се към Y61.
    На Y61 ABS-а няма копче за изключване. Като го купих, търсих копчето 1 час и после псувах 1 час.

    ПП Чаво, дай идея за амове за Y61. Дълга база, кара я жена ми. Няма лифт и няма да има.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • До: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      ПП Чаво, дай идея за амове за Y61. Дълга база, кара я жена ми. Няма лифт и няма да има.
      Напоследък чух добри отзиви за Kayaba. Като гледам, за Патрул имат и маслени, и газови. Въпросът е тук дали ги има и на каква ценаа.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Вие момчета направо ми пълните душата.Нов съм още не карам джип поради ред причини но отдавна следя форума.Има толкова много инфо тук че направо ще ми се пръсне главата да чета всеки ден.Имах някви идеи за модели които евентуално бих си взел но определено патрол си мислех че е един от най коравите джипове.Вие обаче направо ми разказахте играта.Три години карах Нисан Примера от форума на нисан съм и досега не съм чувал подобни мнения за патрола.Жалко е че поне аз дои и да си купя такъв ще е доста дърт и вече дала каквото дал от себе си.Просто трябва да спра да чета че иначе никога няма да си купя(това е шега)
        Поздрави на всички продължавам да чета....
        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

        Коментар


        • До: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Не бой се Дамянски, ако Патрул е на възрастта и километрите на Примера - изобщо няма да го мислиш като надеждност. Работата е там че доста хора си карат офроуд и естествено там се чупи повече. Ако караш джипка както лека кола + екстрите от повишената проходимост в сняг и кал но не излизаш специално в гората - 90% от проблемите в тоя форум няма никога да ти се случат

          Коментар


          • До: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
            ... определено патрол си мислех че е един от най коравите джипове.Вие обаче направо ми разказахте играта.Три години карах Нисан Примера от форума на нисан съм и досега не съм чувал подобни мнения за патрола ...
            Патрул-ът определено е един от най-коравите джипове и, колкото и парадоксално да звучи, това му е и един от проблемите. Много от собствениците не полагат абсолютно никакви грижи за поддръжката му и го карат в стил "сипвам само нафта", което рано или късно може да доведе до сериозни проблеми, включително и прословутото пукане на глава на мотора RD28T.
            Моите лични впечатления от 3 години зверска употреба на Патрул Y60, включително и по начин, за който той определено не е предназначен, са силно положителни.

            Ако намериш екземпляр в прилично състояние, положиш известни усилия да го стегнеш и след това го поддържаш, както трябва, ще се убедиш, че това е една наистина корава машина!
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Патрул-ът определено е един от най-коравите джипове и, колкото и парадоксално да звучи, това му е и един от проблемите. Много от собствениците не полагат абсолютно никакви грижи за поддръжката му и го карат в стил "сипвам само нафта", което рано или късно може да доведе до сериозни проблеми, включително и прословутото пукане на глава на мотора RD28T.
              Моите лични впечатления от 3 години зверска употреба на Патрул Y60, включително и по начин, за който той определено не е предназначен, са силно положителни.

              Ако намериш екземпляр в прилично състояние, положиш известни усилия да го стегнеш и след това го поддържаш, както трябва, ще се убедиш, че това е една наистина корава машина!
              Здравей Ако никой не вярва дай пример за нашия дядо Патрул.И ние нищо не сме правили освен окачване.И малко ламарини и стъкла след въртене през таван.

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Здравейте момчета.Моля споделете Вашите впечатления за патрол 2005 година двигател 3000 ДИ-158к.с., най-вече болни места по ходова част и двигател.малко по напред срещнах мнения не дотал ласкави за този двигател но така и след това не успях да прочета обосновани мнения и впечатления.Ще сам благодарен на мнения и впечатления притежаващи машини от тази година.

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Повечето отзиви са тип "Нчкой каза, че чул..." Ако искаш да си счупиш мотора, няма мотор който да устиска.
                  Моя 3.0Di подмина 200 000км. Сменяни са накладки 1 път, съединител преди 1 месец, (жената го кара) и омекнаха амортисьорите. За смяна са.
                  Друго не е пипано.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Привет,
                    би ли могъл някой да ми каже дали има Нисан Патрол 88-ма година с фабрично монтиран двигател 2.4 бензин?
                    124 -> 164
                    T4

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      май няма такъв звер
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Първоначално публикуван от Pehlivan Преглед на мнение
                        ... малко по напред срещнах мнения не дотал ласкави за този двигател но така и след това не успях да прочета обосновани мнения и впечатления. ...
                        Срещнал си мнения за проблеми с 3-литровия двигател, който е използван в началото. За кола 2005 такива проблеми не би трябвало да има.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Здравейте колеги. Можете ли да ми дадете някакво инфо за 3.3 Тд. От доста време насам имам мерак за този автомобил и съм решил да видя какво ще излезе.До колкото разбирам няма много недостатаци (доста корава машина).Какво трябва да погледна 1-во при покупката на такава машина.Какви параметри от рода на гуми (примерно 33" не по малки) скорост , разход на асфалт/пресечен терен.И друго как е с паленето зимата.Машината е 88-89г. незнам точно какъв се води двигателя , знам че е 6 цилиндров редови.
                          三菱帕杰羅
                          Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            Първоначално публикуван от MoT Преглед на мнение
                            Здравейте колеги. Можете ли да ми дадете някакво инфо за 3.3 Тд. От доста време насам имам мерак за този автомобил и съм решил да видя какво ще излезе.До колкото разбирам няма много недостатаци (доста корава машина).Какво трябва да погледна 1-во при покупката на такава машина.Какви параметри от рода на гуми (примерно 33" не по малки) скорост , разход на асфалт/пресечен терен.И друго как е с палмата.Машината е 88-89г. незнам точно какъв се води двигателя , знам че е 6 цилиндров редови.


                            Модификацията е SD33TD-K160 много е писано за тях,ресьорни има и плюсове има и минуси,
                            мотора е идеотоустойчив чугунена тиква,огромно предавателно число,огромен разход на гориво
                            12-15 на заден мост,18-22 двойно/зависи от гумите моя е с32 кални/в гората на час.Корозират доста
                            но все пак са старички вече.за големината на гумите до 32 инча влизат но от там нагоре ще
                            трябват доработки.
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Мерси значи да не се притеснявам за двигател.За ресьорите знам ... шпринговане/добавяне на листове + пружиние и става нещо уникално.Разхода е задоволителен (имам опит с "лами" относно горивото).Главно го взимам заради тунинга и свръх проходимостта.Сега остана въпроса със паленето зимата ... малко ме притеснява (да не трябва да палия огън под него )
                              三菱帕杰羅
                              Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Минавай на 2.8 бензин + газ и няма да го мислиш толкова. Имам такъв в доста изгнило състояние - за гора става де и ми е за продаване.
                                Пружини не мисля че му трябват, все пак на 4 ресора си е машинката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X