Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"...Ветеранът" :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "...Ветеранът"

    Ами вчера от обяд та до към 3 през нощта го поливахмеАма май се поуляхме с поливането
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #62
      До: "...Ветеранът"

      За това сега на "Ветеранът" ще му върви по "вино".

      Коментар


      • #63
        До: "...Ветеранът"

        Благодаря Валка! Идеята ми беше бензинова Тойота или Патрул. Не беше спешно. Случайно обаче Андро спомена че го продава. Описа ми състоянието и това беше достатъчно. Нямаше нужда да го гледаме.
        По скоро сега трябва да го мислиме. За мен са важни съветите и опита на всички колеги. Разчитам с тяхна помощ да изработя правилния подход. И да го приложа на практика. И в крайна сметка да се получи един приличен 4x4 за в гората.

        Коментар


        • #64
          До: "...Ветеранът"

          Имаш подарък 4 пръста дебел абсолютно подробен менюъл...и разни други нещица,но трябва да минеш да си ги вземеш.
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #65
            До: "...Ветеранът"

            Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
            Благодаря Валка! Идеята ми беше бензинова Тойота или Патрул. Не беше спешно. Случайно обаче Андро спомена че го продава. Описа ми състоянието и това беше достатъчно. Нямаше нужда да го гледаме.
            По скоро сега трябва да го мислиме. За мен са важни съветите и опита на всички колеги. Разчитам с тяхна помощ да изработя правилния подход. И да го приложа на практика. И в крайна сметка да се получи един приличен 4x4 за в гората.
            Андро честито. Аз допринесох за решението на Гульо (Ковача) той до последно все се чудеше дали да се разделя със Сенсея.
            Ако беше просто за продажба на който и да е съм сигурен че нямаше да го даде. Трябва да знаеш, че това е машина на реалните и километри. Купена е от US посолство и като я взимахме беше от първия и собственик. Бавните не са ползвани май никога. Още като я взе Гульо, не се включваха щото лоста беше клеясал. И така и си остана . Има мъничко ражда но пък двигателя е перфектен. А ако му резнеш малко главата и му набримчиш газов инж. с най-огромните дюзи ще върви като откачен. Ще следя с интерес как върви проекта.
            no signature no problems

            Коментар


            • #66
              До: "...Ветеранът"

              Мисля,че на този двигател няма как да се сложи газов инжекцион,защото е с карбуратор!

              Коментар


              • #67
                До: "...Ветеранът"

                Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                Мисля,че на този двигател няма как да се сложи газов инжекцион,защото е с карбуратор!
                Не съм сигурен но май със squirt-a ще стане. Но да се изкаже който знае да не си чешем езиците напразно.
                no signature no problems

                Коментар


                • #68
                  До: "...Ветеранът"

                  Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                  Мисля,че на този двигател няма как да се сложи газов инжекцион,защото е с карбуратор!
                  На всеки двигател може да се сложи. Един датчик за обороти от делкото, и една ламбда сонда за статичните режими. А, и един MAP и температурен сензор, или дебитомер.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #69
                    До: "...Ветеранът"

                    Да го докара Андро до газ, имам добър ГАЗар в горнобанския регион ще го оправим макар че за в гората по-простото (обикновен изпарител) е по добро, поне според мен
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #70
                      До: "...Ветеранът"

                      Имал съм такъв Патрол,но на газ не е нещо особенно.Но на бензин си се представя добре.

                      Коментар


                      • #71
                        До: "...Ветеранът"

                        Колеги, всякакви идеи са добре дошли.
                        За мен сега преоритет са ламарините. Пода и праговете на пръв поглед са доста изгнили. Разглеждах проекта на Чуров. Хареса ми как са изработили нови прагове, вдигнали са ги нагоре и са подрязали вратите.
                        Волю-неволю, на първо време трябва да ставам тенекеджия.

                        Коментар


                        • #72
                          До: "...Ветеранът"

                          Хвърли един поглед и на тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=25940. Патрола е на Евлоги (брат ми). Също с подрязани прагове и врати, виждал си го на СтефановДен. Ако искаш ще ти го докараме да го разгледаш подробно. Но според мен най-добре е като посъбереш идеи и накрая да импровизираш.
                          Подозирам, че голям дзвер ще стане. Успех.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • #73
                            До: "...Ветеранът"

                            Благодаря Жоро! Много полезно.

                            Коментар


                            • #74
                              До: "...Ветеранът"

                              Абе адаш...гаража ми е в Горна баня...години се мотам из махалата, а да не знам къде е тоа таен гараж...дето ше се строят траяли!!!

                              Коментар


                              • #75
                                До: "...Ветеранът"

                                Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                                Абе адаш...гаража ми е в Горна баня...години се мотам из махалата, а да не знам къде е тоа таен гараж...дето ше се строят траяли!!!
                                Траяли... какво беше това. Абе да стане изрод да стряска гъзарите и да си ходя с него в гората по скоро.
                                0888/319614. Звънни утре да се видиме по някое време.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X