Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"...Ветеранът" :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "...Ветеранът"

    Усещам началото на "СУМ 2" Андро честито сега нека видим какво ще излезе от тази машина.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #47
      До: "...Ветеранът"

      Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
      Почвам да разчиствам гаража.
      Aндро,идвам да помагам!

      Коментар


      • #48
        До: "...Ветеранът"

        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
        Усещам началото на "СУМ 2" Андро честито сега нека видим какво ще излезе от тази машина.
        Горе-долу. Само си няма редуктори. Ама покрива е по лесен

        Коментар


        • #49
          До: "...Ветеранът"

          Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
          Aндро,идвам да помагам!
          Утре. Адаша ще го докара. Ще запалиме скарата и ще го полееме. После разчистваме гаража и го отпочваме.

          Коментар


          • #50
            До: "...Ветеранът"

            Става,тъкмо зимата ще има на какво да си играеме.

            Коментар


            • #51
              До: "...Ветеранът"

              Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
              Утре. Адаша ще го докара. Ще запалиме скарата и ще го полееме. После разчистваме гаража и го отпочваме.
              СтанА страшно!
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #52
                До: "...Ветеранът"

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                СтанА страшно!
                Ааа... като чуете 6500 об. на големия флекс и ви ослепи волтовата дъга на електрожена, почва да ви харесва.

                Коментар


                • #53
                  До: "...Ветеранът"

                  Явно и аз ще се домъкна някак,само кажи къде че не знам
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #54
                    До: "...Ветеранът"

                    Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                    Утре. Адаша ще го докара. Ще запалиме скарата и ще го полееме. После разчистваме гаража и го отпочваме.
                    Чак в Бургас замириса на скара... хех, не я направиха тази столица по-близичко...
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #55
                      До: "...Ветеранът"

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      ... хех, не я направиха тази столица по-близичко...
                      Ами то не е късно. Като ти знам организационите възможности....
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #56
                        До: "...Ветеранът"

                        Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                        Ааа... като чуете 6500 об. на големия флекс и ви ослепи волтовата дъга на електрожена, почва да ви харесва.
                        Опа почва да става интересно може и аз да намина тези дни да те видя.

                        Коментар


                        • #57
                          До: "...Ветеранът"

                          Давай Андро, ще стане!!!


                          събота и неделя мога и аз да помагам и с чука, и на скарата
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #58
                            До: "...Ветеранът"

                            Абре ора,вие джипка ли Ше правите или кръчма ?
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #59
                              До: "...Ветеранът"

                              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                              Абре ора,вие джипка ли Ше правите или кръчма ?
                              Ъ джипка като....такова де, дето го имат мъжете такава си имаме всички ...това е ПАТРУУУУУЛ .............
                              Последно редактирано от Злой; 08-12-08, 19:50.
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • #60
                                До: "...Ветеранът"


                                Кое му е слабото на този двигател бре???

                                Първо обаче:Андрооооооооооо-какво направи бе човеко???Да не видиш бензинов патрул,ейййй!
                                Да ти е честит,много да се слушкате,а за целите,които си го взел+ факта,че ти ще го правиш-от сега се хващам на бас със скептиците точно 'къв ще е резултата...не ги слушай-не знаят и завиждат...
                                Сега за мотора:да не съм го карал-да вярвам,ама съм:да се каже че Y160 е тежък-ок(но има оправия,наречена флекс),да се каже,че му липсва 100% блокаж-така е(но предвид стартовата стойност на покупката и предвиденият бюджет не един ами направо два блокажа виждам),но да се каже че двигателят е слаб-абсурд-може да не е 4 литровият врангел,но е абсолютно достатъчен.
                                С много от вас сме карали по блатата и са ме теглили като циганче зелен сопол,но отговорно мога да заявя,че причините да не се справя с някое препиятствие винаги са били некадърното ми управление и рядко липсата на блокаж,но НИКОГА поради липса на мощност.Същият този Патрул (с гуми за мъгла) обаче в ръцете на един опитен карач се е качвал там,където дизелово дискавъри просто загасна(които бяха на въпросната разходка-да потвърдят)...Така,че двигателя може да не е върха на сладоледа,но в комплект със скоростната кутия и дифовете си е напълно достатъчен и най-вече надежден.Та така...Андро ,кураж братле-за мен избора ти е правилен...ма като си решил да взимаш такава машина-що не се обади бре?
                                Късмет и вдъхновение в начинанието ти пожелавам.
                                И да се обадиш да полеем!
                                08седемшест5едно513четири

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X