Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

    Днес направих проба с изпускане на въздуха в основната носеща гума.
    Тези синмки са направени при напълно изпуснат въздух.
    Вижда се, че джантата не ляга плътно до долу и не мачка бордовете на гумата.














    Тук пробно я надух на 0,5 ат. което ще бъде и главното използвано налягане.







    LZ1VMH

    Коментар


    • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

      вътрешната гума според мен се слага само да намали обема на пространството на външната, зашото при този обем на въздух външната гума няма да издържи при помпане да речем две и половина атмосвери , може но трябва да е много платнова но тогава няма да става за джипове
      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

      Коментар


      • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

        Абе Влади-сега като гледам снимките и си мисля-тази система освен ,за оснавната цел,дето е направена ти решава и проблема със спуканите гуми-такива просто ще липсват....ако не разпориш гумата отстрани или не настъпиш някой огромен шиш не виждам как може да се спукат и двете гуми...което е егати сериозното предимство...или греша някъде???
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

          Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
          Абе Влади-сега като гледам снимките и си мисля ...
          Аз пък, като ги гледам тия гуменца, кой знае защо си мисля, че Патрулът с бързи крачки се отдалечава от определението "машина за походи" и отива да прави конкуренция на УАЗ-ката ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Аз пък, като ги гледам тия гуменца, кой знае защо си мисля, че Патрулът с бързи крачки се отдалечава от определението "машина за походи" и отива да прави конкуренция на УАЗ-ката ...
            Е то това по начало си беше ясно...
            08седемшест5едно513четири

            Коментар


            • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

              Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
              ...външната гума няма да издържи при помпане да речем две и половина атмосвери ...
              няма грижи и на 3атм.

              Коментар


              • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Аз пък, като ги гледам тия гуменца, кой знае защо си мисля, че Патрулът с бързи крачки се отдалечава от определението "машина за походи" и отива да прави конкуренция на УАЗ-ката ...

                Не точно. Уазката не върви със 140 по магистрала.
                LZ1VMH

                Коментар


                • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                  Разликата между различните машини.


















                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                    Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                    Не точно ...
                    Да бе, Super Swamper 37" с бедлок са първи избор на гума за магистралата ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Аз пък, като ги гледам тия гуменца, кой знае защо си мисля, че Патрулът с бързи крачки се отдалечава от определението "машина за походи" и отива да прави конкуренция на УАЗ-ката ...
                      Не точно. Уазката не върви със 140 по магистрала.
                      Каква е комфортната скорост, която поддържаш на магистрала с този размер гуми на Патрула в момента?

                      Коментар


                      • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        Каква е комфортната скорост, която поддържаш на магистрала с този размер гуми на Патрула в момента?

                        Яро, много добре се държи на магистрала.
                        - При 110 колата не се чува. Малко над 2400 оборота.
                        - При 130 преминава в по буен режим. Също добра скорост.
                        - Над 145-150 отнех принудително скороста.
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                          Влади, тези скорости по километраж ли са или са измерени с GPS?
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                            Ако това са реални скорости - 130-150км./ч. (по GPS например), поздравления, за резултата който си постигнал!...

                            Аз лично съм скептичен относно такава скорост с тпзи размер гуми - 37", и то без промяна (подобрение) на спирачки, предавателни числа и т.н., но...

                            Коментар


                            • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              Ако това са реални скорости - 130-150км./ч. (по GPS например), поздравления, за резултата който си постигнал!...

                              Аз лично съм скептичен относно такава скорост с тпзи размер гуми - 37", и то без промяна (подобрение) на спирачки, предавателни числа и т.н., но...
                              Проблема е наистина сероизен. И то най-вече заради моментен порив на вятър под колата. С тази височина не ми се мисли какво може да се случи при 130 км/ч.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                                Влади, тези скорости по километраж ли са или са измерени с GPS?
                                Венци, измерванията, които казвам винаги са от GPS. Километража ми бяга с 10 километра в обратна посока.
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X