Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

    Уникален е наистина толкова труд и средства си вложил в него че просто ми е трудно да си го представя истинска машина ЕВАЛА и да му се радваш дълго време

    Коментар


    • От: До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

      здравей колега, от доста време търся някои които разбира от доработки по Y61, но нещо неоткривам как може да се чуем че и със саитовете нещо не съм много на ти . ако можеш нещо да помогнеш ,,моля,, звънни аз ще ти се обадя 0895 77 88 74 Слави.

      Коментар


      • От: До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

        Първоначално публикуван от slavimihov1 Преглед на мнение
        здравей колега, от доста време търся някои които разбира от доработки по Y61, но нещо неоткривам как може да се чуем че и със саитовете нещо не съм много на ти . ако можеш нещо да помогнеш ,,моля,, звънни аз ще ти се обадя 0895 77 88 74 Слави.
        Слави,последното мнение е от преди 3 и половина години.
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • От: До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

          И на 10 години да стане последният пост, тази тема трябва да остане в историята

          Поздрави и дано някой ден пътищата ни се пресекат.

          Коментар


          • От: До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

            Първоначално публикуван от basson Преглед на мнение
            И на 10 години да стане последният пост, тази тема трябва да остане в историята

            Поздрави и дано някой ден пътищата ни се пресекат.
            Да...стана ми малко гадно, защото доста такива хора, пълни с идеи и реализации спряха да пишат тук във форума, а това е жалко...много жалко дори...
            Радвам се, че съм бил свидетел на всичко което тогава се случваше, докато сега повечето хора само евентуално ще прочетат.
            Поздрави!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

              Едва ли пак ще има и такива проекти. Аз също много добре помня времето когато такива машини се проектираха и правеха постоянно. За съжаление сега има твърде много фактори, които пречат. Въобще да не отварям дума за тоталната криза и икономическото положение... Но тези машини все по рядко се срещат в Европа и могат въобще да се купят в някакво състояние... Наследниците им общо взето не стават за нищо... За да се направи такава машина си трябват много време, пари и усилия... Но имаше време в което пък можеше да се кара на много места... А сега всяко излизане е сложна работа, горите стават все по-затворени, местата където може да се кара стават все по-малко. Същото важи и за страните около нас, по-далечните дестинации, които пък изискват добре подготвена машина станаха или несигурни и опасни или пък обратното оправиха си пътищата и дотам може да се ходи и с лека кола... Та е много вероятно подобни проекти и машини да стават все по-екзотични и трудни за виждане... Наскоро ми се наложи пътуване до Антверпен и обратно, с автомобил 5300 км. Е високопроходима машина (реална) видях една... в Холандия. Това е, всичко останало SUV...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                Мдаа, много яка машина е този нисан, вижте само каква радост носи на хората

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1070061.jpg
Прегледи:1
Размер:226.7 КБ
ID:5614234
                Y61

                Коментар


                • От: До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                  Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                  Да...стана ми малко гадно, защото доста такива хора, пълни с идеи и реализации спряха да пишат тук във форума, а това е жалко...много жалко дори...
                  Радвам се, че съм бил свидетел на всичко което тогава се случваше, докато сега повечето хора само евентуално ще прочетат.
                  Поздрави!
                  Да, времето върви и доста неща се променят.

                  Но страста към камионестите жипки продължава да създава клонинги.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0835.jpg
Прегледи:1
Размер:155.4 КБ
ID:5651018
                  В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                  В. Иванов

                  Коментар


                  • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                    Проблемът в моите очи е друг.
                    Камионестите Нисани свършват с Y60. Насам са заоблени, мазни полу-сувове със сите шукаритети и плаСмасови брони.
                    Колкото и да се надджипват, всичко им стои като " на прасе-звънче".
                    Няма да коментирам факта, че са по-мощни като мотори, но за сметка на това, бъкани с електроника и сложни и скъпи за обслужване.
                    За съжаление, вече читави 60-ки трудно се намират.
                    Всичко това е мое лично виждане, разбира се.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Проблемът в моите очи е друг.
                      Камионестите Нисани свършват с Y60. Насам са заоблени, мазни полу-сувове със сите шукаритети и плаСмасови брони.
                      Колкото и да се надджипват, всичко им стои като " на прасе-звънче".
                      Няма да коментирам факта, че са по-мощни като мотори, но за сметка на това, бъкани с електроника и сложни и скъпи за обслужване.
                      За съжаление, вече читави 60-ки трудно се намират.
                      Всичко това е мое лично виждане, разбира се.
                      Тоест :
                      "..гроздето е кисело.. "
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                        Y61 си е съвсем камионеста, по каквито и критерии да я сравняваш с Y60. А компютъра се маха за половин ден, ако толкова ти бърка в очите.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                          Абе с оглед на това, че Y62 е това, което е - хич не ми е кисело...
                          Y61

                          Коментар


                          • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            А компютъра се маха за половин ден, ако толкова ти бърка в очите.
                            На 3.0?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              На 3.0?
                              Аз Y60 с 3.0 не знам да има, а сравняваме кой колко е камионест.


                              А за 3.0 - ми, няма невъзможни неща. Трябва само подходящата помпа + подходящото турбо. Не е common rail все още, или поне не съм виждал Y61 с common rail варианта на тоя мотор.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                                Нали за 61 говорим?
                                Ама той и така умира с поглед, представям си го с механична помпа
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X