Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде е мястото на Патрол-ите...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

    още един патрул от Варна във форума 3.3Д дълга база
    stay up and keep shining!!

    Коментар


    • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

      а така... то ние можем да направим цяла армия Патроли само от Варна....
      Честито, със здраве да си я караш.....!!!

      Коментар


      • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

        А вие дали сте се броили да видим колко сте във Варна?

        Коментар


        • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

          не сме ги броили ама ако застанеш на една уживена улица ще видиш как непрекъснато прииждат патрули все с различни номера.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

            Сигурно е голяма тръпка да гледаш като преиждат?--дали да не се местя във Варна.......

            Коментар


            • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

              Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
              Ами мога да твърдя че с турбинката от навара стана по пъргав и разхода падна поне с 2-3л на 100км започва да зацикля от 1700 до1900 2000 оборота ве4е е във вихара си до като стандартната е някаде към 2000 2200. Имам обаче малко работа по синхронизирането на тази турбинка с клапана на горивната помпа. Забелязъл съм 4е се резка до кам 3000 оборота и после утихва започва сякаш да вкарва повече гориво защото започва да пропушва,горивото изпреварва въздуха ще ми трябва къдърен турбинист за тази настроика и се чудя дали аз да експериментирам ,щом сам си напасвах турбината защо пък да не се опитам да си я настроя. Писнало ми е от велики професори които са силни само на думи взимат манги и нищо не праВят,такъв идиот ми съсипа работещата турбина щот ми течеше малко масло от сегмента на Всмукателната перка реши че може да я направи като нова.Когато след ремонта които ми струваше 400лв не мина и 5км тя блокира ремонтира я 2-ри път същото беше,побеснях свалих турбината и реших да видя какво е правил и тук диде трагедията ,оста на перките престърганавтулките от фосфорен бронс гнездата на фтуклите с корекция от 0.8мм този човек не беше чувал явно за циментована повърхност на оста за дебаланс на перките и за фтукли от графитен бронз които не се струговат а са отливки защото графитния бронз е малко по твъд от писец на молив и се рони но ниама да изпадам в подробности а теча от турбината ми е бил от тънко масло. А на колегата -- проблема с пушенето при палене бих казъл; че проблема ти е в системата за подгрявяне болка на почти 80% от патрулите с този мотор.Платката за подгрева ти се намира под джапката в краката на пасажера от дясната страна ниско доло има пластмасова кора като я истръгнеш щ,е я видиш ламаринена кутиика, другия вариант е двоино подгряващите свещи те са с отделно замасяване АБЕ ДОМЪРЗЯ МЕ ВЕЧЕ ДА ПИША АКО ИСКАШ ЗВЪНИ ТЕЛ.МИ Е 0898 446216 ИЦО ЩЕ ТИ ОБЯСНЯ АКО СИ ОТ ВАРНА ОЩЕ ПО ДБРЕ сигурно ви писна от мен за това лека вечер и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ.
              А кажи кой във Варна ти е ремонтирал турбото, че да не ходим при него.
              Моля те СПАСИ НИ!
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                момент да помисля за името ,живее до колелото в талибанската махла лее уж бутала и прави сегменти тоест под частната автогара казва се ДЯНКО далеко от него има един фен към почивка които му чатка дава и гаранция 1 година но незнам дали върши работа абе ако ме питаш търси си читава втора ръка или си купи нова 1200лв. е едно рециклиране е 600лв и ако не стане всеки си измива ръцете че маслото е било неподходящо или лагерите са били зле и нямало достатъчно налягане на масло или пък имало остатъци от старото турбо в системата и за това станало гаф какъв точно проблем имаш или просто питаш за великия маистор с каквото мога ще бъда полезен
                Човек се учи с много практика:D

                Коментар


                • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                  единствен марто от вмеи-то може да се справи с ремонт на патрулските турбини. гарантирам за него.
                  във варна други няма.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                    Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
                    момент да помисля за името ,живее до колелото в талибанската махла лее уж бутала и прави сегменти ...
                    представяте ли си?

                    лее бутала и прави сегменти...

                    може ли едно да ми отлеят в комплект със сегменти за патрул 95-та?

                    а за 270 цди на мерцедес правят ли.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                      ми аз нищо не изкам да ми прави вече доста простотии разбрах за великия маистор претопявал алуминиеви лъжици за целта с леенето жалкото че ми го натресе приятел а маистора се указа вуйчо му
                      Човек се учи с много практика:D

                      Коментар


                      • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                        аз от всичко прочетено по форумите и коментирано, си правя извода, че турбината ако сдаде по-добре нова..... Иначе два-три неуспешни ремонта ще дойдат на цената на новата, а ефектът ще е никакъв....

                        Коментар


                        • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                          Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
                          аз от всичко прочетено по форумите и коментирано, си правя извода, че турбината ако сдаде по-добре нова..... Иначе два-три неуспешни ремонта ще дойдат на цената на новата, а ефектът ще е никакъв....
                          Кертриджът струва около 70% от цената на новата. Тъй като при износване на сегментите и лагерите на турбината, износва и онуй значи по добре нова.
                          Особенно за лубителите на шнорхели и спортни филтри, смяната на турбината при проблем е най-добрия вариант.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                            А един кулер как би се отразил на турбината и главата?

                            Поздрави

                            Коментар


                            • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                              Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                              А един кулер как би се отразил на турбината и главата?

                              Поздрави

                              Живко, преди да задаваш въпроса...... Чавдар направил тази интервенция, питай го него, ако щеш и на лични.....
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар


                              • До: Къде е мястото на Патрол-ите...?

                                Знам,но събирам още информация,защото за едни хора е станало добре,за други не,мен по скоро ме интересува като цяло на дизелов джип как би повлияла тази интервенция.


                                Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X