Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol с BMW мотор - кит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Patrol с BMW мотор - кит

    Здравейте колеги,
    решил съм да сменям мотора на Patrol-a с BMW , гледам че едни пичове от полша продават кит от фланец , маховик и съединител за директно вграждане без преправяне на нищо. Интересува ме има ли някой навит да поръчаме повече бройки от въпросния кит, хората са склонни да направят отстъпка :
    Това е кита :
    https://www.facebook.com/Extrem4x4Eu...8411663512568/
    А отстъпката е :
    Extrem4x4EuropeFor 2 sets I can give you discount 10% if you order 4 sets 20%.
    Ако има някой навит да ми пише.
    Сори ако темата не е за тук.

  • #2
    От: Patrol с BMW мотор - кит

    Колега,знам,че такава интервенция се прави вече и при нас.Във Варна има мисля три,или четири патрола с мотори от баварец.
    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
    Г 230Е
    Г 500 0887 390 703

    Коментар


    • #3
      От: Patrol с BMW мотор - кит

      Даже единия го гледахме на Шумен в италианското предледване какви скорости постигна първия кръг. Тихомир Илиев Тодоров се казва момчето с Патрула. Потърси го във фейсбук, че не знам тук дали има регистрация, да го разпиташ.

      Коментар


      • #4
        От: Patrol с BMW мотор - кит

        Или търси Жорката от Варна.Аватара му е оранжев патрол,за по лесно влез в темата ,.разходки около Варна,там със сигурност му има кординатите.
        Последно редактирано от svilenst; 08-12-15, 16:15. Причина: допалнение
        ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
        Г 230Е
        Г 500 0887 390 703

        Коментар


        • #5
          От: Patrol с BMW мотор - кит

          Или търси Жорката от Варна.Аватара му е оранжев патрол,за по лесно влез в темата ,.разходки около Варна, той знае повече .Айде за по лесно <Георги Георгиев 0887695011 или 0898780418.Говореха за цифра около 10тина хил.пари .Успех П.С.Моля да се тривне горния пост,че гафче малко
          Последно редактирано от svilenst; 08-12-15, 16:20. Причина: техническа
          ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
          Г 230Е
          Г 500 0887 390 703

          Коментар


          • #6
            От: Patrol с BMW мотор - кит

            Ако съм си превел правилно,този кит се предлага само за Patrol Y61 с 3.0D или 4,2D двигатели.

            Коментар


            • #7
              От: Patrol с BMW мотор - кит

              Ахам.Поляците бяха дали и цялостна оферта за поставяне на бензинов БМВ мотор в Патрол ГР на стойнст почти 10 Евра,която включва друга СК,як съединител и елекроника за подкарване...е,и труд,Само трябва да си занесеш Патрола в Полша и да набавиш един мотор...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                От: Patrol с BMW мотор - кит

                Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                Ако съм си превел правилно,този кит се предлага само за Patrol Y61 с 3.0D или 4,2D двигатели.
                скоростната кутия на 2.8 е по малка
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #9
                  От: Patrol с BMW мотор - кит

                  Единият Патрол е на Тишо другия е на Николай Колев и на Ваню Иванов.Машините са уникални и се подготвят за рали,трофи и хоби.Тишо има думата за хобито.
                  Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                  АСК Ален Мак

                  Коментар


                  • #10
                    От: Patrol с BMW мотор - кит

                    Първоначално публикуван от yidz Преглед на мнение
                    Здравейте колеги,
                    решил съм да сменям мотора на Patrol-a с BMW , гледам че едни пичове от полша продават кит от фланец , маховик и съединител за директно вграждане без преправяне на нищо. Интересува ме има ли някой навит да поръчаме повече бройки от въпросния кит, хората са склонни да направят отстъпка :
                    Това е кита :
                    https://www.facebook.com/Extrem4x4Eu...8411663512568/
                    А отстъпката е :
                    Extrem4x4EuropeFor 2 sets I can give you discount 10% if you order 4 sets 20%.
                    Ако има някой навит да ми пише.
                    Сори ако темата не е за тук.
                    Аз лично ще взимам само преходния фланец(този м/у скоростите и мотора). Ще го копирам и ще видя колко ще струва изработката му. Съединителя ще си го правя аз, като за момента, не съм се спрял на нищо конкретно. Разпитвах кой ли не и къде ли не, но уви Глас в пустиня-явно е голяма тайна, за това ще си се справям сам. Днес си купих и мотор 3.0Д от БМВ с всичко нужно за запалването му. Хвърлям се в джаза и това е.
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Patrol с BMW мотор - кит

                      Евалата Влади, ще следя с интерес.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Patrol с BMW мотор - кит

                        В Самоков има ресорен патрол от 2.8 дизел сега е с мотор 2.5 ванос на бмв.Людмил се казва момчето и сам си го е правил с фланец към патроловата кутия.
                        Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

                        Коментар


                        • #13
                          От: Patrol с BMW мотор - кит

                          Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                          Аз лично ще взимам само преходния фланец(този м/у скоростите и мотора). Ще го копирам и ще видя колко ще струва изработката му. Съединителя ще си го правя аз, като за момента, не съм се спрял на нищо конкретно. Разпитвах кой ли не и къде ли не, но уви Глас в пустиня-явно е голяма тайна, за това ще си се справям сам. Днес си купих и мотор 3.0Д от БМВ с всичко нужно за запалването му. Хвърлям се в джаза и това е.
                          Как сам бе, аз не помагам ли....с акъл - малко ли е? Утре да вземеш бира и да дойдеш да почерпиш, че инак .....тоз двигател нЕма А запали никогИш.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Patrol с BMW мотор - кит

                            Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
                            Как сам бе, аз не помагам ли....с акъл - малко ли е? Утре да вземеш бира и да дойдеш да почерпиш, че инак .....тоз двигател нЕма А запали никогИш.
                            Аааааа, ти ще съдействаш - обещал си!
                            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Patrol с BMW мотор - кит

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bmw3.0d13a.jpg
Прегледи:1
Размер:31.5 КБ
ID:5697998Фланеца е най лесната и ако е от обикновена стомана и най-евтината част може би, аз съм до никъде с тоя че патролската кутия за размери замина за донортство...от към бмв-то е готов поне на рисунка.
                              Интересното е маховик и съединител които да издържат. 240мм-овите БМВ едва ли карат много а и демпферния маховик май не е за толкова изтезателства, Поляците слагат от Нисан и Тойота с 4,2 мотори на 265 и 275мм притискатели на едномасови маховици.
                              На 2.8камбаната е по голяма от на БМВ-то и сигурно също ще влезнат, всъщност само догатки не съм пробвал.
                              Фланци-на 2-3джипа съм виждал ги правят от две 10мм плочи резнати на лазер, на 60 и 61скоростите по един и същи начин.
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X