Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Патрол 1999 2,8ТД срещу 2002-3 3,0Д - моля за съвет и конкретни отговори?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Нисан Патрол 1999 2,8ТД срещу 2002-3 3,0Д - моля за съвет и конкретни отговори?

    Привет!
    За ваше съжаление не съм бил в Испания и не съм копал кукуруз...Алеко и неговите герой ги оставям на вас...вие явно добре влизате в роля...
    Моля някой Супер Модератор да провери IP адресана на jeko47 щото имам съмнежи, че някой хора са с по няколко регистрации...Нещо познат ми се струва този стил...
    Друг е въпроса, ако вие искате да кажете, че сте собственик или работите в този сервиз в Брюксел...
    Остава само да напишете тел. № за връзка и име...
    За което много хора ще ви благодарят...
    Тук си говорим за Нисан Патрул!!!
    Не става въпрос за колесари и джетове!!!
    Никой не е казал, че са лоши джипове...напротив...действителноста е, че някой от търговците в Б-я внасят лоши коли...
    А ако бяха лоши ние нямаше да пишем в този подфорум...
    Моля да не спамите повече по тази тема...Язък за добрата тема...
    Успех...
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • #62
      От: Нисан Патрол 1999 2,8ТД срещу 2002-3 3,0Д - моля за съвет и конкретни отговори?

      Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
      ... Тук си говорим за Нисан Патрул!!!...
      Прощавай, но ти освен да искаш някой да ти синтезира сега и веднага и да се докачаш с други хора в тази тема, не съм видял да си написал нещо за Патрул. Ако имате да изяснявате нещо, правете го на лични съобщения или по друг начин но извън темата.

      Коментар


      • #63
        От: Нисан Патрол 1999 2,8ТД срещу 2002-3 3,0Д - моля за съвет и конкретни отговори?

        Привет!
        Яро аз споделих какво съм прочел в други форуми...и го обсъждах с колегите тук...
        А това за изясняването на лични е добра идея...
        Успех...
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • #64
          От: Нисан Патрол 1999 2,8ТД срещу 2002-3 3,0Д - моля за съвет и конкретни отговори?

          Благодаря на всички за съветите и стойностните мнения.

          Изпадна ми ето това на снимката и скочих в джаза 2.8 CRD автоматик
          Прикачени файлове
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #65
            От: Нисан Патрол 1999 2,8ТД срещу 2002-3 3,0Д - моля за съвет и конкретни отговори?

            Браво бе, хвърли хората в едни дискусии, та чак 4 страници умуване и накрая направи правилния избор, който няма нищо общо с писаното в тази тема!
            Все пак ти благодаря, че пусна темата, защото лично на мен ми беше полезна-научих някои неща за патрула, за които дори не предполагах преди това.
            Едно голямо БРАВО за избора, лично на мен вранглерите са ми слабост и вече завиждам благородно(поне за пред хората) и ще ми е интересно да следя как ще го развиваш. Пожелавам ти да си го караш със здраве и удоволствие минилиони километри, както на пътя така и извън него
            Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
            Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

            Коментар


            • #66
              От: Нисан Патрол 1999 2,8ТД срещу 2002-3 3,0Д - моля за съвет и конкретни отговори?

              Я, какъв красавец, цвета много му отива.
              Иначе за хората с предстояща покупка на Патрол трябва да са наясно че купуват тежък, висок, солидно направен с някои характерни проблеми автомобил, даващ висок разход и изискващ нагаждане на шофьорските навици.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X