Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задни пружини терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Задни пружини терано 2

    на 2-та е на резервоара отгоре малко по в дясно се пада светни с един фенер и виж то нали има букса и две маркучита най добре я провери от релето ама трябва някой жичкаджия на мен човека така ми я провери с мултицета минуса вътре на мястото на релето го опира някъде а плюса го опира в плюса на акомулатора и тя бръмна
    само бараки

    Коментар


    • От: Задни пружини терано 2

      Е да на мен ми е ясно , ама моята не бръмна днес като пробвах , иначе като си дам на контакт си идва напрежение до релето и релето го замерих работи. Следователно проблема е някъде от зад .
      Land rover 2.5 tdi
      0884035413

      Коментар


      • От: Задни пружини терано 2

        Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
        Е да на мен ми е ясно , ама моята не бръмна днес като пробвах , иначе като си дам на контакт си идва напрежение до релето и релето го замерих работи. Следователно проблема е някъде от зад .
        Пробвай да подадеш с дълги кабели директно напрежение от акумулатора на помпата...така е най-ясно дали проблема е в нея или някъде по трасето!
        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • От: Задни пружини терано 2

          Ако има искра на свещите и импулси на дюзите, то няма какво друго да е.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Задни пружини терано 2

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Ако има искра на свещите и импулси на дюзите, то няма какво друго да е.
            има искра само в момента на завъртане на ключът след тово кото завъртя пинку няма и следа от искра а импулсите ги мерихме на делкото там вътре то там 5 в 1 нещо страшно но уж човека каза работи джони за помпата каза работи значи явно си прав то няма какво др да е намерил съм компект комп имоб+ключ за 300 кентавара ?
            само бараки

            Коментар


            • От: Задни пружини терано 2

              колеги едно ? ще мога ли да вкарам двигател 3,0 бензин от терано 1 на терано 2 2,4 i
              само бараки

              Коментар


              • От: Задни пружини терано 2

                Колега много се заиграваш , можеш но и компа трябва да смениш и скоростите .
                Land rover 2.5 tdi
                0884035413

                Коментар


                • От: Задни пружини терано 2

                  ами и те са налични и компа и скоростите интересува ме за двигателя
                  само бараки

                  Коментар


                  • От: Задни пружини терано 2

                    До колкото знам може, ама защо не погледнеш 300 ZX, мотора е същият - е почити...някакви конски сили разлика при би турбо варианта. От както преди 2 години Спарки ме светна за тоя вариант сън не спя...Само идея, ама с едни над 300 коня смятам, че ще е интересна машинка.

                    Коментар


                    • От: Задни пружини терано 2

                      щото вземам читаво терано 1 3,0 v6 и мога да го изтърбуша че май съм за двигател на мойто 2 2,4 i (ама да не бързам че да не се урочасам по вече )
                      само бараки

                      Коментар


                      • От: Задни пружини терано 2

                        Задължително заедно със скоростите. Скоростите на 2.4 са по-слеби и няма да издържат дълго. Би трябвало да няма проблем с присаждането.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Задни пружини терано 2

                          спарки знаех че ще се вкл мерси за мнението ти
                          само бараки

                          Коментар


                          • От: Задни пружини терано 2

                            Днес запалих този калпазанин тераното добре че съм с гъзово у-во че на бензин се дърпа ,източих резервоара и там водица в литри дюзите са наред ще продухвам системата и ще го мъча на бенц а на газ лети хвърчи ,приемам съвети спарки и др
                            само бараки

                            Коментар


                            • От: Задни пружини терано 2

                              От мен един основен съвет...не влизай повече в реката!!!
                              За водата в бензина,ами налей читав бензин и сложи добавка.Сега се сещам,че май в дизеловото гориво се слагаше спирт за горене,който абсорбира водата в горивото,ама за бензина какво е положението...не знам.Едва ли ще му пречи обаче ако на 10л. бенз. му сложиш 1л. спирт за горене...
                              Дано да не изкочат и други изненади от подводничарската ти дейност!
                              Поздрави!
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • От: Задни пружини терано 2

                                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                                От мен един основен съвет...не влизай повече в реката!!!
                                За водата в бензина,ами налей читав бензин и сложи добавка.Сега се сещам,че май в дизеловото гориво се слагаше спирт за горене,който абсорбира водата в горивото,ама за бензина какво е положението...не знам.Едва ли ще му пречи обаче ако на 10л. бенз. му сложиш 1л. спирт за горене...
                                Дано да не изкочат и други изненади от подводничарската ти дейност!
                                Поздрави!
                                Бенза го източих през пропката на резервоара ами доволно пусна водица кам 6-7 л. абе така като смятам общо от мотора резервоара генерацията сме събрали едни 20-25л. вода добре че жичкаджията стабилен човека 3 дена синхронизира стария имобилайзер с новият комп. Имам един въпрос от къде се налива маслото в дифовете има ли от горе някаква пропка или някъде през отдушниците пропката за източване я знам от долната страна на дифа то сигурно може и от там ама нямам с какво да го вкарам под налягане.Днес ще разкачим двете маркучета за бензина от към помпата и от пред да ги продухаме наливаме нов бензин и ще го мъчим иначе смъквахме дюзите да ги раздвижим защото имахме опасения че са раждясали от начало почнаха да пикаят но се изчистиха и започнаха да разпръскват както трябва. Абе общо взето филма е голям дано поне има щастлив край
                                само бараки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X