Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задни пружини терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Задни пружини терано 2

    да видяхме компа под пепелника е утре го вадя, с много дупки викаш значи под вода е, чудя се дали не ми прави някои вартел този заводски имобилайзер
    само бараки

    Коментар


    • От: Задни пружини терано 2

      С много дупки е на терано 1 3.0V6. Твоя дали е на дупки или херметичен не знам.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Задни пружини терано 2

        мерси спарки ще го мъчим пък кво ще излезе знаех си че съм за стар патрол с тракторки
        само бараки

        Коментар


        • От: Задни пружини терано 2

          Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
          мерси спарки ще го мъчим пък кво ще излезе знаех си че съм за стар патрол с тракторки
          За какво си - ти си знаеш. Всяка машина с възможностите си. Със стария патрол с тракторки например ще ти е леко дискомфортно да пътуваш по магистралата със 140. При това никак не е трудно и него да убиеш в такъв гьол. Ако мотора ти е здрав механично, това е защото е угаснал преди да се напулни с вода. На същото място дизел нямаше да угасне и щеше да работи докато направи воден удар.

          Ако се вреш на такива места ти трябва шнорхел и добре уплътнена запалителна система. Изпълнимо е. Щом накарах ладата си да работи безгрижно след миене на двигателя с пароструйка, значи може и бензиново терано да прави същото.

          ...ама не с 20 годишни кабели на свещи, делко с отдушник на нивото му, пак в незнайно състояние, и бобина пак така.

          Впрочем, защо не си прегледаш предпазителите? Ей-така, за всеки случай. После можеш да погледнеш какво отива до бобината по ниското напрежение. После, в зависимост от това дали имаш делко или не, гледаш комутатор или компютър. Може да си попрегледаш и наводнените букси из двигателния отсек, релетата и т.н.

          Много малко вероятно е да е компютъра, освен ако не се е напълнил с вода. Ама това значи и в купето да е имало вода, при това доста.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Задни пружини терано 2

            ами в купето над скоростния лост ,бушоните са здрави
            само бараки

            Коментар


            • От: Задни пружини терано 2

              Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
              ами в купето над скоростния лост
              Е, поолял си се.

              Виж и под седалката имаш разни сензори за ербеци и прочие полюции. Да не би нещо да бъгва компа.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Задни пружини терано 2

                Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
                мерси спарки ще го мъчим пък кво ще излезе знаех си че съм за стар патрол с тракторки
                Абе аз те прозрях още в началото, и затова писах на няколко пъти за какво става Тераното,ама....
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • От: Задни пружини терано 2

                  човек се учи докъто е жив
                  само бараки

                  Коментар


                  • От: Задни пружини терано 2

                    проблемът е че когато дам на контакт има искра но като завъртя стартера(който замръзва явно е пълен с вода самата вилка не мърда иначе си работи) няма никакъв ток на свещите така до тук цялото делко е проверено с осциоскоп всичко там вътре работи бензиновата помпа не се чува като дам на контакт но и нея провери човека пусна и директен ток от релето с мултицет и тя се включи значи е ок и стигнахме до следните няколко върянта а именно комп имобилаизер и там няква кутия на аирбега сега се чудя да вземам ли комп + имобилаизер и ключ или да дерзая още и да съм сигурен на 100% че е компа то според мен няма как този комп да оцелее при положение че го разглобихме и беше почнала платката да окислява чистихме го ама нанай кутииката на имобилаизера не беше мокра вътре но едната букса беше окислена което не е никъква гаранция. Та човека ми каза че за него е комп но не е сигурен и че може да проблемът да е от 100 др неща иначе момчето много компетентен с тоците сичко ми провери релета букси абе имаше мирак да го открие пича ама не стана сега се чудя като за начало да му замеря компресията за да видя кво става в мотора и дали си струва да го карам на тука при един истински гуру на електрониката които да каже кво се случва в тази мешана салата
                    само бараки

                    Коментар


                    • От: Задни пружини терано 2

                      Майко...тази река излезе голямо предизвикателство
                      Както го описваш,ами то джип не е останало бре...
                      Според мен първо наблегнете на имобилайзера.Може да се е бъгнал от водата и да е окъсил нещо.Съответно и няма как и да искаш да има искра на свещите!След това се занимавайте с компа...т.е. тръгнете от по-простото към по-сложното.Обикновено проблемите са досадно по-елементарни отколкото човек му се струва!
                      Успех!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • От: Задни пружини терано 2

                        ами тези дни ще се разбере надявам се до края на седмицаталюбашки приключението е голямо
                        само бараки

                        Коментар


                        • От: Задни пружини терано 2

                          Къде се намира релето на бензиновата помпа , искам да тествам и моята система , че отказа .
                          Land rover 2.5 tdi
                          0884035413

                          Коментар


                          • От: Задни пружини терано 2

                            като отвориш капака в ляво в дъното една кутия пласмасова то отгоре е показано на нея кое за какво е fuel pump relay това е за помпата колега
                            само бараки

                            Коментар


                            • От: Задни пружини терано 2

                              Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
                              като отвориш капака в ляво в дъното една кутия пласмасова то отгоре е показано на нея кое за какво е fuel pump relay това е за помпата колега
                              Благодаря , а имаш ли представа дали помпата е в корпуса на сондата в резервоара или е някъде от страни .
                              Land rover 2.5 tdi
                              0884035413

                              Коментар


                              • От: Задни пружини терано 2

                                Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
                                Благодаря , а имаш ли представа дали помпата е в корпуса на сондата в резервоара или е някъде от страни .
                                Не съм запознат с бензиновите Теранота,но...имайте предвид,че на Терано 1 и на Терано 2 може да има разлики
                                Поздрави!
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X