Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъзикане на турбина на терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Бъзикане на турбина на терано 2

    Здравейте,
    А някой може ли да извади графика на въртящият момент на 2.7TDI, защото аз никъде не мога да намеря такова нещо?
    Имам ръководството, но нищо подобно няма там.

    Коментар


    • #47
      От: Бъзикане на турбина на терано 2

      Ато ти какво отива на колелата на немодифицирано терано 2.7TDI, 2001г.:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2009-12-02_061544_Dyno_Test.jpg
Прегледи:1
Размер:59.3 КБ
ID:5282143

      За съжаление дино графика на самия двигател така и не съм намерил. А и открай време се каня да пусна един тест на мойто, ама все не стигам до там.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #48
        От: Бъзикане на турбина на терано 2

        Егати тъпнята. Аз се чудя защо моята кочина не върви и си мисля че и има нещо.
        Пък тя горката в мен повече от 2500 оборота не е виждала . А то явно след това и идвала силата.
        Ми то ако гледам тая графика и карам горе долу в обориотите които трябва то ще извади ебати и разхода.

        Мерси за графиката.

        Коментар


        • #49
          От: Бъзикане на турбина на терано 2

          Първоначално публикуван от spirco Преглед на мнение
          Егати тъпнята. Аз се чудя защо моята кочина не върви и си мисля че и има нещо.
          Пък тя горката в мен повече от 2500 оборота не е виждала . А то явно след това и идвала силата.
          Ми то ако гледам тая графика и карам горе долу в обориотите които трябва то ще извади ебати и разхода.

          Мерси за графиката.
          Тераното върви между 1800 и 3200-3500 най-много. Истински тръгва след около 2200. Редовно го бримча по магистралата на 3300, при това дългосрочно. Нищо му няма.

          А разхода - при 130-140 по магистралата и кални 31-ци, пълен багажник, климатик, багаж и в купето, колкото може, жената, малкия, разхода е между 11 и 12/100. 140км/ч е около 3300-3400 оборота. Пада до 120 само когато има баир.

          Смесено каране в момента, без да го жаля - 11.5. Вчера засечено, на резервоар гориво. Зимата - с до 2 литра отгоре. Само че го карам студено. Додето загрее съм стигнал до работата.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X