От: Теч на антифриз на Терано 2
Каза че си разглобявал горе термостатното тяло. Може пак от там да сълзи и да се събира долу.
Каза че си разглобявал горе термостатното тяло. Може пак от там да сълзи и да се събира долу.
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар