Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano 2 - окачване и кормилно управление. Факти, лифт, тунинг.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • М10х1.25. Шпилки са оригинално, не болтове.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • Rosen_v
      Rosen_v коментира
      Редактиране на коментар
      Благодарско! Жив и здрав!

  • Здравейте!
    От години не съм влизал във форума та на въпроса, от лятото на 2022г съм собственик на Теранозавър 2 късак с кръглият фар. След първата лека разходка ми изпуснаха задните амове и взех прижини и амове на Добинсън +2'. Сложих си ги, натегнах си торсионите и колата стана ТОП. Още като ги сложих не ми хареса ъгълът които се получи на горният носач с шарнира към шекела но така карах до скоро и съответно сега дойде време да я постегна предницата малко. Ще сменям шарнирите, биелетите, кормилните накрайници (външни и вътрешни), тампоните на стабилизиращите щанги и искам да сменя и евентуално горните носачи с такива като на колегата Спарки. Ако му се намират ще съм му благодарен да ме уреди с едни. Не ме кефи много варианта да слагам там подложки, нещо не ми вдъхват доверие и ми се струва ,че е някакво временно решение. Колата ми е Евридейка и се кара ежедневно. Ако някой се сеща още какво още ще трябва да се коригира да пише. Благодаря предварително.

    п.п. със Спарки предполагам ще пишем на лично да се разберем.

    Коментар


    • Сега прочетох ,че проблема с хода на горният носач,след монтиране на лифт си го има и разбрах от къде са ми следите по амовете

      Коментар


      • Проблема е че не остава ход надолу. Следи по амовете не съм имал, поне с амове до 2 инча. Ако стопиращите тампони за надолу са хванали пътя (масов случай) просто трябва да се възстанвят, защото в комбинация с по-дебели амове може и да опират.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X