Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Късото, дизелово Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Късото, дизелово Паджеро 2

    Това, което не ми харесва при дизелите е цената на горивото. А аз карам доста и все големи коли. Някои от тях са дизелови, та база за сравнение не ми липсва! Конкретно 4D56 е един от най-импотентните двигатели, монтирани на джип.
    При пожарите на Бистрица дизеловите 2.5 до едно хвърлиха водата на баира, барабар със Зиловете на военните...
    С Руслан караме дълги П2 на газ и нямахме никакви грижи.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: Късото, дизелово Паджеро 2

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Конкретно 4D56 е един от най-импотентните двигатели, монтирани на джип.
      Леко не сън съгласен. Карал съм някакви английски недуразумения с 2.5 турбодизел, както и черок с 2.1 ТД- вървят колкото Шкода Мадара с ремарке. В сравнение с тях пахероса се позасилва повечко и разхода му е приличен. Също зависи и от стила ти на каране , състоянието на конкретния екземпляр и за какво точно ти трябва. Определено не е за състезания и за нервно каране, но мен лично за всекидневен автомобил ми допада.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Късото, дизелово Паджеро 2

        Английските коли, изобщо не смятам да обсъждам. (поздрави за Баба Кралица и всички английски жени.)
        Не казвам че 4д56 е лош двигател а, че не е адекватен на тази кола. То и 2lt не е върха, но движи куп легендарни антични и гнили 70-ки...
        Изобщо не съм сред феновете на Паджеро, но така или иначе имам едно такова и смятам да го задържа, защото е в отлично здраве и откъм агрегати и откъм корозия. Новата му роля е бебевоз - Колтът на жена ми е прекрасен но малък и двуврат.
        Аз предпочитам друго...
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Късото, дизелово Паджеро 2

          Абе всеки е в правото си да кара и харесва каквото си иска. Демокрация.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Късото, дизелово Паджеро 2

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            Демокрацшя.
            Това нова марка ли е?
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Късото, дизелово Паджеро 2

              Така си е- един харесва руси, друг черни... Един слаби, друг- дебели... трети- чужди... Абе- демокрация
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                Днес свърших нещо много полезно. Помните ли лампата за неналичие на оригинална броня?

                Реших проблема. Тъй като все още не съм намерила време и желание да свалям подкалника, за да се докопам до инсталацията на казанчето за чистачките на фаровете, ето какво направих:

                Необходими неща:

                1. Як и силен мъж.
                2. Оранжева лейка - 2л. минимум.
                3. Звездогаечен ключ 46.
                4. Източник на питейна вода (в краен случай минерална).

                С ключа в ръка и много страшен поглед принуждавате мъжа да напълни лейката и да изсипе съдържанието и в казанчето. Давате контакт и готово - лампата вече не свети. Изчакайте половин час и ако няма локва вода под колата, направете пробно кръгче. След 10-на километра все още не е показала дефекти. Ако и утре всичко е наред, ще пристъпя към следващото действие - да добавя зимна течност за чистачки, че със сигурност ще я забравя до зимата.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                  Багер, я кажи къде намираш яки и силни мъже? И нали не ги биеш с ключ 46?

                  Коментар


                  • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                    В работата. Ако достатъчно убедително размахваш ключа не се налага да ги биеш.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                      Ясно.

                      Коментар


                      • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                        Днес свърших нещо много полезно. Помните ли лампата за неналичие на оригинална броня?

                        Реших проблема. Тъй като все още не съм намерила време и желание да свалям подкалника, за да се докопам до инсталацията на казанчето за чистачките на фаровете, ето какво направих:

                        Необходими неща:

                        1. Як и силен мъж.
                        2. Оранжева лейка - 2л. минимум.
                        3. Звездогаечен ключ 46.
                        4. Източник на питейна вода (в краен случай минерална).

                        С ключа в ръка и много страшен поглед принуждавате мъжа да напълни лейката и да изсипе съдържанието и в казанчето. Давате контакт и готово - лампата вече не свети. Изчакайте половин час и ако няма локва вода под колата, направете пробно кръгче. След 10-на километра все още не е показала дефекти. Ако и утре всичко е наред, ще пристъпя към следващото действие - да добавя зимна течност за чистачки, че със сигурност ще я забравя до зимата.
                        Пак си хванала печалбата от поредния тираж на тотото.
                        Ами ако беше уцелила оня, дето работи с по-така ключета- 65 например, и до 41 гайките си ги развива с пръсти, а?
                        Щеше да има "танц със ключове" по Арам Хачатурян- Viva edition.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                          И всичкия този труд, вместо като нормалните хора да лепнеш черен изолирбанд върху лампата...
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Ако и утре всичко е наред, ще пристъпя към следващото действие - да добавя зимна течност за чистачки, че със сигурност ще я забравя до зимата.
                            Ми като не ходиш да го каляш
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              И всичкия този труд, вместо като нормалните хора да лепнеш черен изолирбанд върху лампата...
                              Ти пък. Багерка е професионалист. За нея не е черния изолирбанд, а крилатата фраза:
                              Първоначално публикуван от газаджията-мърляч
                              ламбата му светела на таблото, с простотии мъ занимава - че му я отрежем с клещИчките и нема му свети

                              Коментар


                              • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Ти пък. Багерка е професионалист. За нея не е черния изолирбанд, а крилатата фраза:

                                ламбата му светела на таблото, с простотии мъ занимава - че му я отрежем с клещИчките и нема му свети
                                Мислех си го, ама трябваше или да свалям таблото или както казах - подкалника, за да докопам жиците или крушката. Поради наличието на работна ръка се реших на тази стъпка, резултатът от която е напълно задоволителен.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X