Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Късото, дизелово Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Късото, дизелово Паджеро 2

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    И всичкия този труд, вместо като нормалните хора да лепнеш черен изолирбанд върху лампата...
    Или да срещнеш кабела с ножицата, както бих направил аз
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Късото, дизелово Паджеро 2

      Това естествено е шега.
      На една служебна кола, тигърът който я кара е направил точно това, защото му светела една червена лампа, която се оказа тази за нивото на спирачната течност
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Късото, дизелово Паджеро 2

        Така. Понеже се оказа че съм надарена откъм късмет, на второ Паджеро късам заден десен амортисьор за по-малко от година. Само че настоящия е "heavy-duty RAW 4x4 на австралийската фирма Powerdown за височина от стандартната до +50мм лифт". Тъй като явно няма да стане да сменя само единия, ще се наложи и двата задни. Какви и от къде ще ме посъветвате да търся?

        Ето я жертвата:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18052013176.jpg
Прегледи:2
Размер:85.6 КБ
ID:5482570
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Късото, дизелово Паджеро 2

          Ами то така става - отпред отляво като му тежиш с цели 48 кила, и отзад вдясно страда амортисьора....

          Коментар


          • От: Късото, дизелово Паджеро 2

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение

            Ето я жертвата:

            [ATTACH=CONFIG]584167[/ATTACH]
            Това бих го заварил с чудна лекота и страшна сила...
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: Късото, дизелово Паджеро 2

              То така и стана, ама докога ли ще устиска?
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                То така и стана, ама докога ли ще устиска?
                До когато устиска. То ясно, че ще се намерят разбирачи, дето ще почнат да дават акъл как и откъде да поръчаме оригинален, ама мани...
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  До когато устиска. То ясно, че ще се намерят разбирачи, дето ще почнат да дават акъл как и откъде да поръчаме оригинален, ама мани...
                  Разбирачите ги зарежи. Те могат да го пратят в Япония на сервиз. Можеш да го завариш, ама трябва да се махне тампона. Вкарването обаче си е интересна задача. Особено ако нямаш подходящ дорник.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                    Не ги разбирам аз тези неща- аз съм скрападжия, дето ходи с рулетката по боклуците и търси подходящи железа...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      Не ги разбирам аз тези неща- аз съм скрападжия, дето ходи с рулетката по боклуците и търси подходящи железа...
                      Срамота. Вместо да дадеш 50-60 000$ и да си ги поръчаш от Америка. А после да се надуваш кат пуйка пред кафето. Не те е срам. Повече няма да говоря с теб.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Срамота. ... 50-60 000$ .
                        Нагоре...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          До когато устиска. То ясно, че ще се намерят разбирачи, дето ще почнат да дават акъл как и откъде да поръчаме оригинален, ама мани...
                          Всъщност изобщо не е толкова трудно да се поръча. За съжаление, поради фактора време, вече е малко късно да го прекарам като гаранционен. Но ми е интересно как точно се е скъсал.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                            Амортисьорът е заварен и се надявам да държи поне известно време. На този тампонът не се вади, което усложни мероприятието.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                              ....Но ми е интересно как точно се е скъсал.
                              Единственото, което ми хрумва, е една разходка в Лозен преди около две-три седмици, падна голямо чекнене по едни камънаци и дълбоки, добре засъхнали коловози. От тогава нещо ми тропаше отзад при по-големи неравности, а то амортисьора висял на шпилката и се удрял в каквото намери. Разлика в поведението на колата нямаше, ама и аз обикновено карам кротко.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Късото, дизелово Паджеро 2

                                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                                Амортисьорът е заварен и се надявам да държи поне известно време. На този тампонът не се вади, което усложни мероприятието.
                                Тампона се вади и се заваря без проблем.За тампона ти трябва преса и дорник както каза Таргата.
                                Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                                АСК Ален Мак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X