Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ето какво направих с джипчето ми

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    Аз не бих се вкарал в такъв филм (пълномощното имам предвид) с косовар...
    Е да филм си е и то на ужасите ...но и винаги можеш да го обявиш за откраднат
    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

    Коментар


    • От: Ето какво направих с джипчето ми

      Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
      Имаше една поговорка "Голем мерак с големи пари се гаси "....
      Има и друга поговорка кеф цена няма
      Pajero 2.8 tdi GLS къса база

      Коментар


      • От: Ето какво направих с джипчето ми

        Първоначално публикуван от stargazer
        Точно колкото за 2 бона. Мен малко ми е писнало от тукашното прехласване по евтинията. Мойто Паджеро съм го обявил на едни пари и никой не ще да го погледне, а баща ми като го закара в Косово трима го бяха гонили до границата да му се молят да им го даде за 5000 евра... Което ме подсеща - я кажи как става номера с износа? Транзитни номера ли трябват? През наш нотариус трябва ли да се минава?
        Наскоро продадох в Сърбия автомобил точно по тази причина че БГ търсят хубаво и евтино а такъв филм няма.Трябва да идеш в нашата митница да подадеш декларация за износ извън ЕС след това в КАТ да си върнеш табелите демек отчисляване на автомобила и при нотариус да направите договор ако автомобила е на физическо лице ако е на фирма не се ходи на нотариус само с фактура става изкарва си купувача транзитни номера срещу 30лв.и това е цялята история.
        Pajero 2.8 tdi GLS къса база

        Коментар


        • От: Ето какво направих с джипчето ми

          Първоначално публикуван от stargazer
          ............... Което ме подсеща - я кажи как става номера с износа? Транзитни номера ли трябват? През наш нотариус трябва ли да се минава?
          При нотариус се прави договор за покупко-продажба (задължително нотариална заверка на подписите). Идва се в КАТ за да се заяви транзитен номер (записват ти го на листче). Отива се на столична митница за оформяне на износна митническа декларация. С износната митническа декларация и автомобила се идва в КАТ. Предварително се вади зелена карта на името на новия собственик и с транзитните номера. Попълва се присъствена декларация и се оформя заявление за износа (правят го колежките). След това се минава през каналите за сверка на рама и двигател (идентификация). След това се свалят и връщат българските номера от постоянната регистрация и се поставят транзитните. Абе ако имаш въпроси се обади, или на ЛС, че наспамихме темата.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: До: Какво направих по Мицубишито днес?

            Аз пък не направих нищо, защото нямам Митсубиши, но използвам темата да наклеветя Крум, който си сложи ралник отзад и чака да започне пролетната оран!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4574.jpg
Прегледи:1
Размер:156.3 КБ
ID:5338875


            Само едно по-добро предложение имаше, но каза, че му е скъпо.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4567.jpg
Прегледи:1
Размер:124.6 КБ
ID:5338876
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: До: Какво направих по Мицубишито днес?

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Аз пък не направих нищо, защото нямам Митсубиши, но използвам темата да наклеветя Крум, който си сложи ралник отзад и чака да започне пролетната оран!

              [ATTACH=CONFIG]409100[/ATTACH]


              Само едно по-добро предложение имаше, но каза, че му е скъпо.
              А защо го оставихте толкова дълго ралото?
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • От: До: Какво направих по Мицубишито днес?

                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                А защо го оставихте толкова дълго ралото?
                За по-дълбока оран! Универсално е! Става и за... вадене на картофи!

                П.П. Беше ми на Г-то. Така си стърчи/ виси по рождение.
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                  Tолкова дълги тегличи, без странично укрепване, а хванати само за централната стойка, са си украшения, а ако се използват по предназначение са и опасни. Казвам го от опит с теглене на тежки товари, а не да се намирам на приказка.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Tолкова дълги тегличи, без странично укрепване, а хванати само за централната стойка, са си украшения, а ако се използват по предназначение са и опасни. Казвам го от опит с теглене на тежки товари, а не да се намирам на приказка.
                    И аз това имах в предвид.
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                      Това го сложих,за да си свърша работа само за днес.Няма да стои там.Ама нали колегата(edoors) е ларж,много държеше да ми услужи точно с него.Сега да ми се смеят и децата!

                      Утре го свалям.Даже няма да го демонтирам,ами ще го срежа с флекса!Щото утре може да "услужи" на някой друг!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                        Сигурен бях в теб, обаче гледам да не даваме на другите лош пример!

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Това го сложих,за да си свърша работа само за днес.Няма да стои там.Ама нали колегата(edoors) е ларж,много държеше да ми услужи точно с него.Сега да ми се смеят и децата!

                          Утре го свалям.Даже няма да го демонтирам,ами ще го срежа с флекса!Щото утре може да "услужи" на някой друг!
                          Намекваш нещо, че ми е калпав... теглича ли?
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Намекваш нещо, че ми е калпав... теглича ли?
                            Не е чак толкова калпав , ама не е за по сериозни натоварвания. При едно по рязко спиране, не се знае какво ще стане.
                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                              Е тия снимки чаках аз. Ако не беше Гената мислех аз да свърша работа (да снимам де). На живо е много фешън. Придава нова визия.
                              п.с. Между другото баш тоя теглич трябваше да свърши една определена работа за около час два, ама не ще да е с него.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                                [QUOTE
                                п.с. Между другото баш тоя теглич трябваше да свърши една определена работа за около час два, ама не ще да е с него.[/QUOTE]

                                Аааааааааа, за други работи е супер, Искам и аз да го ползвам за час, два.
                                GSM 0877 08 99 19
                                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X