Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откъде да купуваме нови части за Г-КЛАСА?

    Знам, че има една подобна тема, но предлагам, тук да пишем само за Г-тата, за да може когато някой човек тръгне да търси части, просто да отвори темата и да си вземе телефона или адреса, който му трябва.
    Нека всеки да напише телефони или адреси, на магазини или сервизи, от които е купувал части и е останал доволен. Ще бъде хубаво да напише, какво е купувал и за колко пари го взел.

  • #2
    Да започна аз:
    1. Станислав 0884 000 358, АУТОДИНАМИК, София, на ул.Раковска, в началото до Козлудуй. Този човек е наистина "много в час" с частите за Г-тата.
    Пружини SUPLEX 80-110лв./бр., разполага с усилени и стандартни.
    Амортисьори BOGE HARD TOP - 175лв./бр., амортисьорите са много сериозни и са видимо два пъти по-дебели от оригиналните. Купинме 4-ри за една нова Г-класа, по нататък ще ви пиша за резултата.
    Карета и маншони LOBRO - предно каре 300лв./бр. , маншон 14лв./бр. - това са каретата, които оригинално се вграждат в Г-класата.
    Наклaдки и спирачни дискове PAGID - предни накладки комплект - 45лв., и дискове предни комплект - 135лв.
    Лагери за главина комплект - 65-75лв., зависи от модела
    Тампони BOGE за реактивните щанги - 25лв./бр.
    Реле четки за алтернатор - 18лв./бр.
    На всички тези марки и на още много други, за които в момента не се сещам, те са си вносители и затова цените са доста добри!!!
    2. Сашо Ковачев, Пловдив, Митко Лазаров 0887 247 022 - голямо разнообразие на тунинг части за ходавата част, и за купето.
    Също така продават и части, например български втулки за носачите по 30лв./бр., при цена за оригиналните от 80лв./бр. и твърдят, че са по здрави от оригиналните. Монтирали сме такива вече на 4-5 джипа и проблеми, наистина няма.
    3. Десо Славчев, Десо Тунинг София, Бистрица - 0887 514 224 - там има абсолютно всичко. Просто му се обаждате и го питате какво ви трябва, а той ви казва дали го има и колко струва.
    4. "Ивайджет" София - 0700 11 500 (този телефон е с цена на един градски разговор, от цялата страна) и 0888 475811. Те внасят само оригинални части, директно от Мерцедес, а цените им са 3-5% по-ниски от Балканстар.
    5. Балканстар - 9198 725, резервни части. За там си знаете, само искам да кажа, че при тях има най-малко части на склад, от горе изброените магазини!

    Коментар


    • #3
      Аз за моята взимам от един приятел, поръчва ги от Германия, до седмица пристигат.

      Варна - Авто-магазините на жп гарата
      Телефон 0888327336

      Става въпрос за оригинални части по номер. Взимате ги от detali.ru, проверявате ориентировачна цена в mbparts.ru и отивате да ги поръчвате

      Работи и със D&W и разни други фирми, така че каквото ви трябва може да го достави.

      Коментар


      • #4
        Е Вие сте написали всичко извесно,аз какво да шарна ? Зарко да каже в Пловдив как е? В София и Варна ,вече е ясно.
        B+

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от kernel Преглед на мнение
          Аз за моята взимам от един приятел, поръчва ги от Германия, до седмица пристигат.

          Варна - Авто-магазините на жп гарата
          Телефон 0888327336

          Става въпрос за оригинални части по номер. Взимате ги от detali.ru, проверявате ориентировачна цена в mbparts.ru и отивате да ги поръчвате

          Работи и със D&W и разни други фирми, така че каквото ви трябва може да го достави.
          Τвоят приятел може ли да каже, колко ще струват и дали може да му поръчаме два комплекта пружини ЕЙБАХ. Аз имам артикулните номера на пружините!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от mishko Преглед на мнение
            Τвоят приятел може ли да каже, колко ще струват и дали може да му поръчаме два комплекта пружини ЕЙБАХ. Аз имам артикулните номера на пружините!
            Пусни ми на лични каквото ти трябва, ще му ги пратя на e-mail и утре ще звънна да ги провери.. и ще ти отговоря..

            Въпроса е, ако може да ги поръча, и дойдат във Варна.. после.. ? Сигурно няма да му се занимава да ги праща, а може и да има такава практика, незнам.

            Коментар


            • #7
              Утре ще ти пусна ЛС, а сега изчезвам, че жената ще ме линчува след малко!

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                В София и Варна ,вече е ясно.
                във варна е повече от ясно аз снабдявам с всичко за окачване ,двигател и трансмисия за Г-модела.от германия.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                  във варна е повече от ясно аз снабдявам с всичко за окачване ,двигател и трансмисия за Г-модела.от германия.
                  Снабди тогава mishko с тези пружини от Германия .. ?

                  Коментар


                  • #10
                    За пружините ако е разумна цената се включвам и аз.

                    Коментар


                    • #11
                      Да, и ако може да направиш списък със всички услуги които могат да се извършват при теб, както и какви продукти можеш да внасяш... Не пести думи и време, това си е реклама!

                      Коментар


                      • #12
                        Намерихте ли представител на Eibach за България.

                        Коментар


                        • #13
                          Всяка информация е добре дошла! В днешно време, тя е най-ценна!

                          Коментар


                          • #14
                            Ето от тук купих оригиналните Амортесьори SACHS за Г-то.
                            125лв.-предни
                            85лв.-задни
                            -10% ако ги поръчаш от сайта
                            [url]http://www.vdauto.com/bg/contacts.php[url]
                            За сега (9дни) работят перфектно!
                            Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                            0884837709
                            0878383528

                            Коментар


                            • #15
                              Това да не е някаква грешка! В колкото и магазина да съм питал, навсякъде са ми казвали 220-230лв. и накрая ги взех от един вносител, като един приятел ми ходатайства 30% отстъпка, демек ги взех по 160лв! Ако това дето си написал е верно и амортисьорите са истински, направо ще си изям м....а! Ама не може да е истина, иначе има нещо!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X